Bir yürümeye başlayan çocuk, genç bir kız, genç kadınlar ve hatta yaşlı kadınlar olsun, halhal her kadın içindir. Halhal kadınların en sevdiği aksesuardır. Erkekler de bir moda aksesuarı olarak halhal spor yapıyorlar. Geleneksel altın veya gümüş halhallar modaya uygun ancak modaya uygun tasarımcılar hızla yetişiyor. Farklı gelenek ve göreneklere göre halhal ayak takıları takmanın özel bir önemi vardır..

Trenddeki Hint Ayak Halhalları:

Bu yazıda ayak halhalları olan halhal tasarımlarındaki en yenileri kontrol edeceğiz..

1. Erkekler için Siyah Ayak Halhal:

Erkek Siyah Ayak Halhal

Bu bronz bir tılsımla sabitlenmiş siyah bir kordon halhal. Tılsım bir Om sembolüdür. Om, Hindu mitolojisinde mutlak olan için çok semboliktir. Bronz çekiciliğe sahip siyah kordon çok zarif görünüyor, ancak halhala hoş bir klasik dokunuş katıyor. Halhal bir erkeğe harika bir hediye olabilir.

2. Erkekler için Değerli Taş Ayak Halhal:

Erkekler için Taşlı Ayak Halhal

Bu, erkekler için benzersiz bir değerli taş boncuklu ayak halhaldır. USP, iki değerli taşın birbirine benzememesidir. Bunlar çok hafiftir ve kişi bunu gün boyu rahatça giyebilir. Halhallar, havalı bir görünüm için çok renkli değerli taşlara sahiptir..

3. Erkekler için Kabuklar Ayak Halhal:

Shells Erkek Ayak Halhal

Bu ayak bilekliği, kabukları eşit aralıklarla bağlanmış kenevir kumaştan güzel bir el yapımıdır. Kabukların hepsi aynı boyutta değil, bu da bu halhalı çok farklı kılıyor. Kenevir halhal kendisi çok benzersiz ve olağan değil. Erkekler bunu şık bir şekilde sallayabilir.

4. Erkekler için Bronz Zincir Ayak Halhal:

Erkek Bronz Zincir Ayak Halhal

Bu, tek bronz düz zincir cazibeli erkekler için şık bir ayak halhal. Kordon açık kahverengi ve harika görünüyor. Bu basit bir tasarıma sahiptir ve gündelik kargo pantolonları, kot pantolonlar vb. gibi herhangi bir kıyafetle uyumludur. Bu, erkekler için mükemmel bir hediye fikri olabilir..

5. Kadınlar için Boncuklu Ayak Halhal:

Kadınlar için Boncuklu Ayak Halhal

Bu güzel ayak halhal, suni süet iplerle güzelce sabitlenmiş turkuaz boncuklu değerli taşlardan yapılmıştır. Bu yaz festivalleri, sahilde yürüyüş ve hatta bir dans dersi için harika görünüyor. Suni süet ipler kişinin boyuna ve kalıbına göre ayarlanabilir ve bağlanabilir..

6. Kadınlar için Antik Ayak Halhal:

Kadınlar için Antik Ayak Halhal

Bu çok farklı, çünkü mükemmel bacaklar bu antika parçayla süslendiğinde, bir kadın daha güzel görünecek. Bu antika ayak bileği çinko metalden yapılmıştır ve tüm halhalda hoş bir oyulmuş madeni para desenine sahiptir. Antika mücevherler çok moda ve bu hem etnik kıyafetler hem de füzyon kıyafetler için mükemmel..

7. Kadınlar için Çiçekli Yalınayak Halhal:

Kadınlar için Çiçek Yalınayak Halhal

Bu bir kadın için bir halhal olması gerekir. Çiçekli yalınayak halhal, tatlı su incileri, kristal boncuklarla yapılmış el yapımı bir halhaldır ve halhal ile ayak parmaklarını birleştiren hoş bir çiçek kristal süslemeye sahiptir. Bu hassas ve beyaz inciler bacaklarda güzel görünüyor. Bu sevimli halhal kesinlikle tüm dikkatleri üzerine çekecek bir şey olacak..

8. Kadınlar için Yapay Elmas Ayak Halhal:

Kadınlar için Yapay Elmas Ayak Halhal

Bu, yapay elmaslardan yapılmış kadınlar için göz kamaştırıcı, parlak ve ışıltılı bir ayak halhal. Bu ayak bilekliği ayak parmağı halkasına takılır. Burun halkası üzerinde çivili büyük bir elmas taklidi vardır. Halhalı burun halkasına bağlayan zincirin her iki tarafında daha fazla zarafet için taşlar bulunur. Bu, ayakların çok güzel ve şık görünmesini sağlar. Gelinler kesinlikle bu yeni ayak halhal stilini deneyebilir mi?.

9. Kadınlar için Altın Zincir Ayak Halhal:

Kadınlar için Altın Zincir Ayak Halhal

Bu, ayağı kaplayan mükemmel bir çok katmanlı altın halhal. Halhal ayak bileğinde çok sayıda altın zincire sahiptir ve altın zincir merkezde soyut bir tasarımla ilk parmağa bağlanır. Bu, düğünler, festivaller veya geleneksel kıyafetlerle özel işlevler için mükemmel bir halhal. Bir gelin, geleneksel halhallar yerine bu eşsiz altın ayak halhalını kullanabilir..

Ayak halhal takıları, ayakları farklı ve şık gösteren şeydir. Bu ayak halhallarının zarafeti, tasarım, desen ve renk çeşitliliği ve sunduğu çeşitlilik ile vurgulanıyor. Ayak halhalları, boncuklar, metaller, tığ işi, iplikler ve hatta hoş takılar ile ayak parmaklarını, ayakları ve ayak bileğini güzel bir şekilde birleştirir. Bu güzel görünümlü ayak bileği takılarını sergileyebileceğiniz durumlar daha az değildir..