Halhal, içinde hem isyan hem de gelenek dokunuşları olan güzel ve zarif bir aksesuardır. Halhallar bir veya her iki ayak bileğinin etrafına takılmıştır ve bu, refah ve mutluluklarının bir işareti olarak her yaştan kadın tarafından hala giyilen Güney Doğu Asya’dan gelen en şirin mücevher parçasıdır. Geleneksel olarak geleneksel gümüş halhal tasarımları, kadınların tutumlarını şık ve modaya uygun bir şekilde sergilemelerini sağlayan yarı değerli bir metal olarak oldukça popüler olmuştur..

gümüş halhal

Kızlar için gümüş halhallar, yürürken güzel bir ses çıkaran biblolara sahiptir. Tabii ki, gümüşten yapılmış halhal tasarımları, var olan en kullanışlı dekoratif metal takılardan biri olduğunu kanıtladı. Sadece güzel bir metal değil, aynı zamanda son derece kullanışlı bir metal olduğu da kanıtlanmıştır. Günümüzde bu halhal, özellikle büyüleyici gümüş halhallar, tüm durumlar için bir aksesuar olarak çok popüler hale geliyor..

Gümüş Halhal Tasarımları:

Bir halhal, kot pantolondan eteğe, kısa elbiselerden tam boy elbiselere kadar hemen hemen tüm kıyafetlere uyan aksesuarlardan biridir ve giymeyi seçtiğiniz her tarzla iyi çalışır. Gümüş renkli sayısız ve zarif halhal tasarımlarını buradan alın!

1. Kristalli Pembe Gümüş Halhal:

kızlar için gümüş-halhal-pembe-gümüş-halhal-kristaller

Açık pembe Çek kristalleri ve kabarık bir kalp ile pembe gümüş halhallar, özellikle %100 925 ayar gümüş veya gümüş plakalı kızlar için yapılmıştır. Burada kullanılan sterlin kalbin boyutu daha küçüktür, ancak onları bir ıstakoz toka ile sabitler. Kıyafetinize uygun stili ve malzemeyi dilediğiniz gibi seçebilirsiniz..

2. Büyüleyici Çiçek ile El Yapımı Gümüş Halhal:

kızlar için gümüş-halhal-el yapımı-gümüş-halhal-büyüleyici-çiçekli

Halhalın ucunda küçük bir çan tılsımı bulunan el yapımı gümüş çiçek, tamamen gümüş 925’ten yapılmıştır ve yaklaşık 26,4 cm ve 10,4 inç ölçülerindedir ve ekstra bir atlama halkası 8,85 inç ve 22,5 cm’dir. bu hafiftir ve herhangi bir kıyafetle giyilebilir.

3. Renkli Opal Boncuklu Bebek Halhal:

kızlar için gümüş-halhal-renkli-opal-boncuklu-bebek-halhal

Rengarenk opal boncuklu kız bebek gümüş halhallar, günlük kullanımda herhangi bir sorun yaşamadan fayda sağladığı için bebek ayak bileği için gerçekten sevimli ve narin olacaktır. Bu ayak bileği el yapımıdır ve spesifikasyonunuza göre değiştirilebilir ve opal boncuklar genel olarak yaklaşık 3 mm ve 4 mm ölçülerinde olacaktır..

4. Elfin Gümüş Halhal:

kızlar için gümüş-halhal-elfin-gümüş-halhal

Elfin Silver halhal, koyu kahverengi mum kordon ve gümüş çan kaplama ile birlikte oluşturulmuş bir çiçeğe benzeyen 2.5mm ve 4mm gümüş kaplama haplarla düğümlenmiş çok çekici halhal. Uzunluk yaklaşık 10 inçtir, günlük kullanım için giymek rahat ve hafif mükemmel halhallar.

5. Sterling Çiçek Gümüş Kız Halhal:

kızlar için gümüş-halhal-kız-çiçek-gümüş-kızlar-halhal

Çiçek kızları için tasarlanan gümüş halhal, özellikle düğün törenlerinde nedimelerle eşleştiği için özel bir kişiye verecekseniz harika bir hediye olacaktır. Bu minik gümüş tılsım, camsı yüzeyde yeni taşlarla sonlanan yaklaşık ½ çift som gümüş zincir ölçüsündedir..

6. Prenses İçin Kişiselleştirilmiş Büyüleyici Halhal:

kızlar için gümüş-halhal-kişiselleştirilmiş-büyüleyici-halhal-prenses için

Küçük prenses halhal, küçük bir kız için mükemmel bir seçimdir ve bu mükemmel gümüş çekicilik halhal, onu taçlı zarif bir küçük prenses olarak elle damgalayacaktır. Bu hediye çiçekçi kızınız veya nedimeniz için idealdir. Bu en güzel halhallar, her yaştan kızlar için farklı boyutlarda mevcuttur..

7. El Yapımı Hint Trend Turkuaz Gümüş Halhal:

kızlar için gümüş-halhal-el yapımı-hint-trend-turkuaz-gümüş-halhal

Hint trendi ile el yapımı gümüş halhallar yeşilimsi mavi renk tasarımıyla şık bir görünüm sunuyor. Bu tasarımın tüm insanlar tarafından beğenileceğini görmek harika bir duygu. Turkuazın tatlı mavisi bu halhalda huzur içinde görünüyor. Her yaştan bayan ve gençlerin kullanımına uygun gümüş ve turkuaz taşlarla kombinlenebilir..

8. Kırmızı Garnetli El Yapımı Gümüş Halhal:

kızlar için gümüş-halhal-el yapımı-gümüş-halhal-kırmızı-granatlı

El yapımı gümüş halhallar feminen bir görünüm verir ve narin bir gümüş zincirden sarkan koyu kırmızı garnitürlerin özellikleriyle süslenebilir. Bu, kıyafetiniz için mükemmel bir seçim sunar. Ayak bileklerinize göz alıcı bir dokunuş katarak her anınıza uyum sağlar..

9. Büyüleyici Hippi Halhallı Neşeli Dans Esnek Som Gümüş:

kızlar için gümüş-halhal-neşeli-dans-esnek-gümüş-büyüleyici-hippi-halhal

Bu esnek gümüş dans halhalları en çok kişilerin neşesi ve mutluluğu için kullanılmaktadır. Som gümüşten el yapımı olan bu halhalın uğur getirmesi umuluyordu ve kullanılan minik kabuk tasarımları bileklerinize parlak bir görünüm kazandıracak. Ayrıca diğer halhal tasarımları ile karşılaştırıldığında benzersiz bir görünüm sağlar..

10. Oksitlenmiş Kaplamalı Gümüş Fil Geçit Töreni Halhalları:

kızlar için gümüş-halhal-kız-gümüş-fil-geçit-halhal-oksitlenmiş-kaplamalı

Gümüş halhal çeşitleri piyasada mevcuttur ve farklı şekil ve tarzlarda yapılabilir. Fil sembolüne sahip bu fil geçit halhal, güç ve güç sunar ve aynı zamanda bilgeliği, uzun ömürlülüğü ve sadakati temsil eder. Bu, filleri seven arkadaşınız veya sevdikleriniz için uygun bir hediye..

11. Sarı Altın Tonlu Palm Beach Gümüş Halhal:

kızlar için gümüş-halhal-palmiye-plaj-gümüş-halhal-sarı-altın tonlu

Altın tonlu zincirle cilalanmış bu sarı altın tonlu güzel halhal harika görünüyordu ve güvenilir bir ıstakoz pençesi toka ile sabitlendi. Palm Beach’in kişiye özel koleksiyonu, herhangi bir kadının mücevher koleksiyonuna harika bir ektir. Yüksek cilalı altın halhallar, diğerlerinden geleneksel bir görünüm veren gümüş zincir karışımı ile tasarlanmıştır..

12. Cam Boncuklu Siyah ve Gümüş Gerdirilebilir Halhal:

kızlar için gümüş-halhal-siyah-ve-gümüş-cam boncuklu-gerilebilir-halhal

Siyah ve gümüş rengi gerilmiş halhalların takılması kolay ve rahattır. Bu halhallar, elastik bir kordon üzerine gerilmiş gözlük ve boncuklardan yapılmıştır. Esnekliği nedeniyle her türlü kadının ayak bileğine uygundur. Bu boncuklara ilave bir renk eklemek isterseniz, favori renginizi de ekleyebilirsiniz. Bu halhalları günlük kullanım için de takabilirsiniz..

13. Gümüş Dinozor Halhal:

kızlar için gümüş-halhal-kız-gümüş-dinozor-halhal

Özelleştirilmiş gümüş dinozor halhal Jurassic park dünyası temasına göre yapılmıştır ve bu, küçük bir 3d dinozor dokusu ile tasarlanabilir. Bu dinozor halhal, görünüşünüzü çok özel kılan bileğinize bağlı. Bu halhalları takmanın hayallerinizi gerçekleştireceğine dair bir umut vardı. Bu, kızlar için diğer gümüş halhal tasarımları ile karşılaştırıldığında basit ama zarif bir tasarımdır..

14. Işıltılı Modada Yapay Elmas Gümüş Siyah Halhal:

kızlar için gümüş-halhal-taşlı-gümüş-siyah-halhal köpüklü-moda

Güzel yapay elmas halhal, bir gelin, gelinin hizmetçisi, gece elbisesi veya ayak bileğinde biraz ışıltı istediklerinde açık havada bir gün için mükemmel bir tasarımdır. Bu ayarlanabilir bir; Zincirli çiçek desenlerinden oluşan halhallar, giyilen kişiye sade ve zıt bir görünüm kazandıran küçük beyaz taşlarla ilişkilendirilebilir..

15. Rhinestone Silver ile Gelin Ayak Takı Halhal:

kızlar için gümüş-halhal-gelin-ayak-takı-halhal-taşlı-gümüş

Yapay elmas yalınayak gümüş halhal, plaj veya bahçe düğünü için mükemmel bir seçimdir. Yapay elmas aplike ve saten kurdeleden yapılmış bu zarif gümüş rhinestones kristal yalınayak halhal çok rahat ve ayarlanabilir olacak. Ayak bileği etrafındaki halka, çoğu bedene uyacak şekilde ayarlanan bir saten kurdeledir. Bu tasarım beyaz veya fildişi renginde de mevcuttur. Bu halhallar, ayak bileklerinize geleneksel dış görünümü verir. Web mağazalarında çeşitli geleneksel gümüş halhal tasarımları mevcuttur. Doğru olanla arama yapabilir ve benzersiz görünümünüz için ona sahip olabilirsiniz..

Gümüş rengi halhal tasarımları çok yönlü tasarımlara sahiptir ve kişiliğinize ve giyim tarzınıza en çok uyan bir tasarımı seçebilirsiniz. Bebekler için gümüş halhallar, bebek doğum günleri, bebek isimlendirme ve baby shower fonksiyonları gibi çeşitli durumlar için verebileceğiniz mükemmel bir hediyedir. Hazırlanın ve bugün gümüş halhal aksanlarını yapmaya başlayın!