Halhal ayrıca Hindistan’da ayak zincirleri, ayak bileği zincirleri veya daha tanıdık olarak payal olarak bilinir. Her iki bacağa da halhal takmak eski zamanlardan beri yaygın bir şekilde var olmuştur. Halihazırda halhal giymek de bir moda haline geldi. Kolej kızları, gençler ve genç kadınlar tek bacakta bile halhal takıyorlar. Halhallar bu bacakları ve ayakları göstermek içindir. Şimdi tığ işi halhal denilen yeni bir halhal trendine göz atalım..

Erkekler ve Kadınlar için Son Tığ Halhal Tasarımları:

Tığ işi halhallara tılsım, kalp, yıldız, biblo, boncuk vb. eklenerek farklı bir görünüm oluşturulabilir. Böylece bir kadın, bu harika halhalları spor ederek halhal dünyasında modaya yeni boyutlar ekleyebilir. Trenddeki en iyi 9 Tığ Halhal Tasarımlarımıza bakın.

1. Erkekler için Kroşe Köle Halhal:

Erkekler için Kroşe Köle Halhal

Bu halhaldaki köle kelimesi köle anlamına gelmez, aslında tığ işi halhalın yapıldığı kalıptır. Erkekler için gri halhal, ayakları ve ayak bileğini çok sayıda tığ işi ile kaplıyor. Ayrıca gri tığ işini güzel bir şekilde öne çıkarmak için siyah ve krem ​​rengi ahşap boncuklara sahiptir..

2. Erkekler için Howlite Taşlı Tığ Halhal:

Howlite Taşlı Erkek Tığ Halhal

Howlite taşları, huzurlu ve sakin bir zihin durumu veren sakinleştirici taşlardır ve zihni rahatlatır ve yatıştırır. Bu harika bütünlük halhal, güzel kroşe tasarımlı boncuklardan, havlı taşlardan yapılmıştır. Halhal zeytin yeşili bir haç var. Bu, erkekler tarafından ayaklardaki budaklı kemiğin tam altına giyilmelidir..

3. Erkekler için Tığ Yoga Halhal:

Erkekler için Tığ Yoga Halhal

Bu da renkle uyumlu mükemmel bir halhal. Bu, plajda sakinleştirici bir yoga seansı için bir erkek tarafından giyilebilir ve mükemmel uyum sağlar. Bu çok katmanlı veya ağır değil ama sarı turuncu boncuklarla tek sıra halinde tığ işi erkek ayağına çok yakışıyor.

4. Erkekler için Tığla Çapalı Halhal:

Erkekler için Tığ İşi Ankrajlı Halhal

Bu adam için ideal bir hediye olabilir. Bu, bir çapa şeklinde bir toka ile iki katmanlı ince bir tığ işi halhal. Bu halhal, gümüş kaplama çapa şeklindeki kolye ile birbirine bağlanmış iki tığ işi bandın birleşimidir. Bu, erkekler için kot pantolonlar ve gündelik kıyafetlerle eşleştirilecek ideal bir halhal..

5. Siyah Dantel Desenli Tığ Halhal:

Siyah Dantel Desenli Tığ Halhal

Tığ işi bu siyah halhal o kadar güzel görünüyor ki dantelden yapılmış hissi veriyor. Halhal, ortasında bir gözyaşı damlası kristali bulunan saten kırmızı bir gül ile güzel bir şekilde tamamlanmıştır. Bu, küçük bir siyah elbise ve buna uygun bir gerdanlık ile bir akşam partisi için mükemmeldir..

6. Tığ Boho Halhal:

Tığ işi Boho Halhal

Bu, boho şık bir his veren hoş görünümlü bir tığ işi halhal. Tığ işi halhal tasarımda biraz kalın yapılır ve halhaldaki her ilmeğe madeni paralar eklenir. Madeni paralar ya metal ya da alaşımdır. Bu halhal benzer bir boho tasarımında bir kroşe gerdanlık ile eşleştirilebilir..

7. Beyaz Tığ Düğün Halhal:

Beyaz Tığ Işi Düğün Halhal

Bir kadın her zaman bir hedef plaj düğünü isteyecektir. Bu süt beyazı tığ işi sandalet tarzı halhalları giyip gösteriş yaparak düğün aksesuarını daha şık hale getirmenin mükemmel bir yolu. Kadınlar bunu bir plaj düğünü, festival ve hatta dans dersi için kullanabilirler. Bu, ayak sandaleti olarak ikiye katlanmış güzel bir tığ işi aksesuarı.

8. Boncuklu Tığ Halhal:

Boncuklu Tığ Halhal

Bu, bir kadının mükemmel pedikür bacaklarında gösteriş yapabileceği bir kroşe halhal. Bu halhal, güzel bir halhal haline getirilmiş kroşe ipiyle iç içe geçmiş çeşitli, çok renkli cam boncuklarla el yapımıdır..

9. Kadınlar için Çiçekli Tığ Halhal:

Kadınlar için Çiçekli Tığ Halhal

Bu, bir kadının yazları veya ilkbahar mevsimlerinde gösteriş yapması için mükemmel bir halhal. Halhal haline getirilmiş alternatif beyaz ve pembe tığ işi çiçekler, kısa dalgalı bir elbise veya açık renkli giysiler için idealdir. En iyi yanı, bu parlak klasik temalı tığ işi halhal giymenin el yapımı hissi..

Bu sevimli tığ işi halhalların en iyi yanı, evde hayal gücü ile kolayca yapılabilmesidir. Halhal desenini tığlamak ve aslında her kıyafet için bir tane yapmak için farklı iplikler kullanılabilir. Tığ işi halhallara tılsım, kalp, yıldız, biblo, boncuk vb. eklenerek farklı bir görünüm oluşturulabilir. Böylece bir kadın, bu harika halhalları giyerek halhal dünyasında modaya yeni boyutlar ekleyebilir..