Hintli kadınlar çağlar boyunca kendilerini çarpıcı mücevherlerle süslediler. Bunların arasında mükemmel ve harika bir halhal var. Halhal ayağın etrafına giyilir. En son moda trendi, halhalı sadece tek ayak üzerinde giymektir. İster ayağınızın etrafına ister sadece bir ayağınıza takmayı tercih edin, bu güzel ve narin öğenin herkesi etkileyeceğinden emin olabilirsiniz. Muhteşem bir stil seçin ve kafaları çevirin. En son yalınayak stili bu kalp halhallarla mükemmel bir şekilde tamamlanıyor.

Güzel Kalp Halhal:

İşte 9 çeşit kalp halhal listesi. Katılacağınız duruma göre halhal seçin ve ardından kaç tane iltifat aldığınızı görün..

1. Çok Kalpli Halhal:

Çok Kalpli Halhal

Ayağınızı güzelce süslemek için çok kalpli bir halhal alın. Altın halhal kalpleri küçük ama çarpıcı. Zincir en az altı kalp şekli ile çevrilidir ve halhala dolgunluk ve gövde kazandırır. Tam bir moda ifadesi için çok kalpli halhalları seçin.

2. Çift Zincirli Kalp Halhal:

Çift Zincirli Kalp Halhal

Bu ince çift zincirli kalp halhal bileklik, modayı takip eden kadınların çok seveceği bir şey. Altın rengindeki sade ama zarif kalp şekli oldukça basittir. Ama buradaki çift zincir tüm farkı yaratıyor.

3. Payetli Kalp Halhal:

Payetli Kalp Halhal

Kadınsı yönünüzü göstermek için bu kesinlikle sevimli gümüş kalpli halhal seçin. Zarif kalp şekli payetlidir ve bu hoş bir göz alıcı etki verir. Bu halhaldaki basit tek zincir, gerçekten çarpıcı görünmenizi sağlar.

4. Retro Kalp Halhal:

Retro Kalp Halhal

Tamamen benzersiz bir şey ister misiniz? İşte size mükemmel bir kalp bilekliği. Bu retro Tibet kalp halhal çarpıcı. Gümüş renginde minik erik çiçekleri ile süslenmiştir. Merkez kalp şekli, bu halhal gerçekten göz kamaştırıcı bir görünüm vermek için telkari işinde yapılmıştır..

5. Sonsuz Kalp Halhal:

Sonsuzluk Kalp Halhal

Gelin olmak için bir şey mi seçiyorsunuz? Bu şaheseri altınla alın. Sonsuz kalp şekli, evlilik ve aşk ile eş anlamlıdır. Burada şekil, iki kalp şeklinin birleştirilmesiyle oluşturulur. Bir gelin bu kalpli halhala bayılacak ve ona en çok değer verecek.

6. Kesme Kalp Halhal:

Kesme Kalp Halhal

Herhangi bir biçimde yapılan kesim işleri çok hoş bir görünüm verir. Bu altın kalp halhal böyle bir parça. Kesik kalp şekli narindir ve daha sade ve sade bir görünüm sergilemek isteyen kadınlar için idealdir. Bu halhal için hassas zincir de çok hoş.

7. Kalın Zincirli Kalp Halhal:

Kalın Zincirli Kalp Halhal

Elmas bir kızın en iyi arkadaşıdır. Gümüş renkli bu kalın zincirli kalp halhal, elmaslarla süslenmiş hoş bir kalp şeklinde kolye ile süslenmiştir. Kalp kolye, güzel bir gelin veya aşık biri için mükemmeldir..

8. Charms Kalp Halhal:

Nazarlıklı Kalp Halhal

Gerçekten sevimli bir görünüm için üzerinde kalp tılsımları olan bir kalp halhal seçin. Bu modaya uygun mücevher parçası kesinlikle kalpleri eritecek. Kalp şeklindeki zincir kancalara bağlı altı küçük kalp tılsımı, bir ayağın etrafında çok sevimli görünüyor. Küçük kızlar ve genç kadınlar için mükemmel olan bu halhal muhteşem.

9. Kristal Kalp Halhal:

Kristal Kalp Halhal

Bu kristal kalpli halhal ile berrak kristal bir günde sahildeki kumlar gibi parlayın. Halhal, ışık efekti veren çarpıcı ve çarpıcı kristallerle süslenmiştir. Kristal kalp doludur ve içi boş değildir. Halhal güneş ışığında parlıyor ve kesinlikle çarpıcı görünüyor.

Gördüğünüz gibi, harika kalp halhalları güzel bir şeydir. Altın, gümüş ve hatta pırlantadan yapılmış kalp halhallar onu oldukça dikkat çekici kılıyor. Katılacağınız duruma göre halhal seçin ve ardından kaç tane iltifat aldığınızı görün. İçi boş, dolu veya dolu bir kalp şekli olsun, narin halhal kalbinizi sevgiyle dolduracağından emin olabilirsiniz. Kalp halhal ayağınız için güzel ve narin takılardır. Ayağını çarpıcı gösteriyorlar.