Bir bebeği olacağıyla ilgili önemli haberi paylaştığınızda, muhtemelen bolca gülümseme ve etrafta dolanacak büyük ve belki de birkaç mutlu gözyaşı düşünebilirsiniz. Bunun için harika bir düşünce ve bebek için benzersiz hediyeler olan bir bebek hediyesi seçmelisiniz. Bir çocuğun vesilesiyle kutlamak için farklı bir şey bulmak istiyorsanız, benzersiz baby shower hediyeleri hediye etmek de tamamen çok dolu olacaktır..

En İyi Baby Shower Hediye Fikirleri:

İşte seçilmiş birkaç baby shower hediyesi, hadi onları seçelim ve çocuğunuzu şaşırtalım.

1. Kızlar için Baby Shower Hediyeleri:

Kızlar için Baby Shower Hediyeleri

Özel bir modaya uygun en iyi bebek duş hediyelerini planlamak istiyorsanız, birkaç gün içinde çok huzurlu görünen veya bütçenize uygun bir şey seçebilirsiniz. Bir cinsiyet teması var gibi, duş için baby shower hediye davetini kontrol edin. Bu hediye tek sepette geliyor, bebek bezi, havlu ve bebek makyaj seti de alacaksınız, bu hediyeyi bebeğiniz için alın.

2. Eşsiz Bebek Hediyeleri:

Benzersiz Baby Shower Hediyeleri

Bebek kayıtlarından uzaklaşmak ve yeni doğmuş bir bebeği kutlamak için özel ve benzersiz bir şey görünmek de tamamen harika. Eşsiz baby shower hediye fikirleri baby shower görgü kurallarına geliyor. Bu, içinde küçük bir oyuncak ayı veya ahşap bir hediye ile birlikte gelir..

3. Erkek Çocuk İçin Bebek Hediyeleri:

Erkek Bebek Hediyeleri

Çocuğunuza bir bebek hediyesi sunmak istiyorsanız, yaratıcı bir bebek adayı için bir hediyeye ihtiyacınız var. Yaratıcı fikrinizi kullanarak en iyi bebek hediyesini seçin, bu hediye havlu veya bebek bezi gibi tüm baby shower hediyeleri kullanılarak yapılan bir seyahat Jeep’ine benziyor. Bu yüzden bir plan yapın, baby shower için hediye fikirleri hiçbir yerde yok.

4. Anne için En İyi Bebek Hediyeleri:

Anne için En İyi Bebek Hediyeleri

Bebek duşunu sık sık dışarıda bırakan bir kişinin, anne adayına hediyeyi sunmanın tek misafiri olması büyük bir zevk!!!! Anne mesajı içeren anne için en sevdiğiniz baby shower hediyelerinden biriyle onu şaşırtın. Kişiselleştirilmiş alıntı, annenin yüzünde bir gülümseme verir; bu senin yaratıcı fikrin altında gelir. Bebeğin annesi için bu hediyeyi alın.

5. Komik Bebek Hediyeleri:

Komik Bebek Hediyeleri

Tüm bebek duşunun gelecekteki ebeveynlerini de çok mutlu ve eğlenceli hale getiren çocuk için yapmak. Bir bebek partisi için çeşitli komik şekillerde hediye fikirleri sunabilir ve bebeği ömür boyu mutlu olacak şekilde kutsayabilir..

6. Yaratıcı Bebek Hediyeleri:

Yaratıcı Bebek Hediyeleri

Baby shower için hediyeler yaratmak için, daha sonra bebeğin saf gerçeğiyle tanışmak için sağa doğru adım atın, bebeğin çok sevimli olması. Kediyi beyazlatmak, etkileyici küçük bir yüze sahip gece lambasına yumuşak bir parıltı olarak iki katına çıkar. Bebeğin annesine hediye edebileceğiniz tüm malzemeler, bebek için sepet hediyesi alacaksınız. Bu hediye kesinlikle bir baby shower hediyesi olarak da yardımcı olacaktır..

7. Kendiniz Yapın Hediyeler:

DIY Bebek Duş Hediyeleri

Bir bebek değil anne için yaratıcı bir bebek duş hediyesi ile gitmek ister misiniz, o zaman annenize sevgiyle el yapımı olan ve onu çok gururlandıran zengin duş hediyesi fikirleriyle gitmek ister misiniz? Bu ev yapımı özel bir hediyedir ve dış pazar hediyelerinden daha duygusal bir dokunuş verir..

8. Bebek Eşyaları İçin Hediye Sepetleri:

Baby Shower Hediye Sepetleri

Bir ebeveyn bir sepet içinde güzel bir hediyeyi takdir etmek istediğinde, o zaman en iyi baby shower hediyelerini düşünün ve planlayın. Bebeğin rahatlığını araştırın ve bunu zaman setleri ve ötesini oynamak için sunun. Üzerinde “bebek eşyaları” yazan sevimli sepet.

9. İnanılmaz Bebek Duş Hediyesi:

İnanılmaz Bebek Duş Hediyesi

Her zaman bebeğin sizden bekleyemediği özel olanı bulun. O zaman küçük yeni doğan bebek için mükemmel hediyeleri seçin. Ancak gerçekten göze çarpan bir hediye veren özen göstermek, bankayı kırmak zorunda değildir. Sevimli oyuncak ayılar, bebeğe hediye olarak bebek duşu koleksiyonları, bebeğin yüzünde bir gülümseme yapmak için gerçekten güzel bir hediye.

10. Yeni Doğan Bebek Duş Hediyeleri:

Yeni Doğan Baby Shower Hediyeleri

Bebek duşuna sahip hayal gücünden yoksun sevimli oyuncaklar, bebeklerin büyümesi için yeni doğan boyutunda büyür. Ancak bebek duş hediyelerinin öne çıkması için birçok hediye fikri var. Bebek duşları, yeni hayatın eğlenceli kutlamalarıdır..

11. Cinsiyet-Nötr Hediyeler:

Cinsiyet-Nötr Baby Shower Hediyeleri

Hem erkek hem de kız bebeklerin sevdiği birçok özelliğe sahip cinsiyetten bağımsız bebek duş hediyeleri doğal hediyelerle. Öyleyse git ve bu küçük şeyi farklı ve harika bir şey al.

12. Misafirler için Baby Shower Hediyeleri:

Misafirler için Baby Shower Hediyeleri

Ebeveynleri beklemek, bir bebeğin küçük uykusu hakkında çok fazla düşünmez. Yani bebek kutlamaları için herhangi bir fırsat var mı? Ardından misafirlere baby shower hediyeleri vererek onları mutlu edecek harika seçenekler seçin..

13. Anne için Uygun Fiyatlı Bebek Hediyeleri:

Anneye Uygun Fiyatlı Baby Shower Hediyeleri

Anne için en iyi duş hediyeleri, onu güzel hissettirmek ve sunmak için en iyi hediyedir. Bu yüzden anneye bebek duşu hediyeleri vererek onu sonsuza dek mutlu hissetmesi için bir şeyler düşünün ve planlayın..

14. En İyi Parti Balonu:

En İyi Parti Balonu

En iyi baby shower hediyelerini vermeyi düşünüyor olsanız da, Baby shower yeni doğan bebekler için ömür boyu sürecek anılar yaratmanın tam zamanıdır. Yeni doğan bebeğinizin isim törenini kutlayın; kutlama zamanının tadını çıkarmak için bu balonu alın. Bu, üzerinde erkek bebek basılmış şirin bir balon, bebek isim töreni zamanı için bu iyi bir hediye.

15. Doğum Günü Bebek Jumper Hediye Öğrenin:

Doğum Günü Baby Shower Hediyeleri

Bir bebeğin ilk doğum gününü kutlamak, ebeveynlerin çocuklarına karşı sevinçlerini tam olarak doldurmaları için çok güzel günlerdir. Bu yüzden harika bebek duş hediyeleri planlayın ve yapın.

Baby shower hediyeleri, ebeveynlerden sevgiyle bekleyenlere bir vesiledir ve aynı zamanda kullanışlı eğlenceli hediyelerle mükemmel bir teklif sunar. Bir bebeğe mutluluk ve kutsamalarla dolu duygusal bir ana dokunmak için bazı kişiselleştirilmiş baby shower hediyeleri alın..