Hediyeler, insanlar arasındaki bağı güçlendirmenin iyi yollarından biridir; bir insanı ne kadar önemsediğinizi ve onlar için ne kadar endişeli olduğunuzu gösterir. Önemli olan bir hediyenin ne kadar büyük olduğu değil, o kişi için ne kadar ilgili ve endişeli olduğunuz ve her zaman onun anılarında olmak istemenizdir. Fotoğraflı hediyeler, kişiye her zaman sizi hatırlatacak bir şeydir..

Hindistan’daki En İyi Ve Eşsiz Fotoğraf Hediyeleri:

İşte en iyi 15 fotoğraflı hediye,

1. Akrilik Fotoğraf Hediyesi:

Akrilik Fotoğraf Hediyesi

Arkadaşlarınıza ve ailenize, piyasada bulunan çeşitli tekniklerle onlar için özel bir anıyı paylaşmak üzere kişiselleştirilmiş bir fotoğraf hediyesi verin. Kitapçık kupaları, kişiselleştirilmiş minder, kişiselleştirilmiş akrilik fotoğraf, kişiselleştirilmiş prestolar ve sihirli akrilik kupalar kişiselleştirebilirsiniz..

2. Kanvas Fotoğraf Hediyesi:

Tuval Fotoğraf Hediye

Aklınızda dostluk, romantizm, özen ya da tatlı bir teşekkür jesti olsun, çekici bir hediye her ruh hali için mükemmeldir. Kalbinizi dile getirebileceğiniz ve alıcıyı kolayca etkileyebileceğiniz benzersiz ve düşünceli fotoğraf hediye fikirleri yelpazesi vardır. Üzerinde hediyeler ve özel mesaj ve fotoğraf ekleyebilirsiniz.

3. Kahve Kupa Fotoğraf Hediyesi:

Kahve Kupa Fotoğraf Hediyesi

Anahtar zincirleri, hediye ettiğiniz kişinin resmini basabileceğiniz kahve kupaları, bilezikler, fotoğraf çerçeveleri ve daha pek çok özel gömlek baskısı, çevrimiçi dijital fotoğraf gibi çeşitli kişiselleştirilmiş fotoğraf hediyeleri için alışveriş yapın.

4. 3D Fotoğraf Hediyesi:

3D Fotoğraf Hediyesi

En sevdiğiniz fotoğrafları, 3D oyulmuş hediyeler, kişiselleştirilmiş akrilik fotoğraf, şafak doğum günü çatlağı, dönen fotoğraf çerçevesi vb. gibi benzersiz fotoğraf hediyelerine dönüştürün, çünkü piyasada çeşitli çeşitler de mevcuttur..

5. Yastık Fotoğraf Hediyesi:

Yastık Fotoğraf Hediye

Sevdiklerinize piyasada bulunan kişiye özel kırlentleri minder üzerine baskı yaparak hediye ederek fotoğraf baskılı hediyelerle hediye edebilirsiniz. Dilediğiniz resmi minder üzerine yerleştirebileceğiniz gibi kurumsal fotoğraf hediyeleri, tebrik kartları, takvimler, kanvas üzerine dijital fotoğraf baskısı vb. birçok hediye de kullanılabilir..

6. ANNE Fotoğraf Hediyesi:

ANNE Fotoğraf Hediyesi

En sevdiğiniz fotoğrafları hediye için fotoğraf kolajına dönüştürün. Özel MOM fotoğraf kolajı, metin Polaroid içinde kişiselleştirilmiş kişiselleştirilmiş fotoğraf kolajı, fotoğraf çerçeveleri demeti, doğum günü için elmas fotoğraf kolaj çerçeveleri gibi birçok fotoğraf kolajı hediye fikri var..

7. Yastık Fotoğraf Hediyesi:

Yastık Fotoğraf Hediye

Oh, yastıkları seviyoruz, bize bir sevgi ve şefkat hissi veriyorlar, bu yüzden birine bir yastık hediye etmek zorunda kalırsanız, birçok fotoğraflı yastık hediyesi var. Sevdiklerinize bir jest veya kişiselleştirilmiş aşk sözleşmesi Forbes gibi bir fotoğraf veya kişiselleştirilmiş kalp şekli yastık, gece yarısı fotoğraf yastığı, fotoğraflı mouse pad yastık, anneye özel yastık, özel yapım yastık gül gibi bir hediye verebilirsiniz..

8. Doğum Günü Fotoğraf Pastası:

Doğum Günü Fotoğrafı Pastası

Normalde doğum günü kişiye dilek dilemek için tebrik ve hediyeler kullanırız ancak doğum günü pastası ve üzerinde kişinin fotoğrafı gibi doğum günü fotoğrafı hediyeleri de hediye edebilir, çiçeklerle sunabilir veya sevimli bir mutlu ile de hediye edebilirsiniz. gece yarısı yıldızları üzerinde doğum günü alıntısı.

9. Fotoğraf Kutusu Hediyesi:

Fotoğraf Kutusu Hediyesi

görünüşe göre, çok sayıda fotoğrafa açılan bir kutu olan fotoğraf kutusu hediyesi, bir aptal hatıra yapan bir hediye olarak, aralarından hoşlananlara hediye edebileceğiniz birçok hediye fotoğrafı var..

10. Telefon Kılıfı Fotoğraf Hediyesi:

Telefon Kılıfı Fotoğraf Hediyesi

En sevdiği fotoğrafları tatlı telefon kılıflarına, kahve kupalarına veya kolyelere dönüştürerek, seyahatlerinizin boxer şort resmini eşleştirerek erkek arkadaşa sevgililer günü hediyesi gibi birçok fotoğraflı hediye fikri var. Eh bu telefonlar arasında en değerlisi kılıf her zaman insanın yanında ve gözünün önünde olacak..

11. Kolye Fotoğraf Hediyesi:

Kolye Fotoğraf Hediye

El yapımı fotoğraf hediyesi, yılın herhangi bir zamanında harika bir hediye olur. Abajur için birbirine bağlanmış dilimler, instagram coaster, fotoğraflı telefon kılıfı, DIY fotoğraf kolye, fotoğraflı hafıza kavanozu gibi birçok yaratıcı fotoğraf hediye fikri var. Yaratıcılığınıza göre kişiselleştirebileceğiniz bu kolye tipi hediye kesinlikle.

12. Dönen Fotoğraf Çerçevesi:

Dönen Fotoğraf Çerçevesi

Piyasada birçok fotoğraf çerçevesi hediyesi bulunmaktadır. Duygularınıza bağlı olarak kime hediye etmek istediğinize bağlıdır. En popüler olanlardan biri, üzerinde en az 2 resim bulunan dönen fotoğraf çerçevesidir. Ayrıca içinde 3 adet fotoğraf bulunan 3 adet Avrupa fotoğraf çerçevesi vardır..

13. Açılır Fotoğraf:

Fotoğrafı Aç

Bilgisayarınızda kimsenin keyfini çıkaramayacağı çok sayıda harika fotoğrafınız var mı? Cevabınız evet ise, neden onlara bir şekil vermiyorsunuz, yuvarlak fotoğraf hediye kutusu, kristal fotoğraf hediye kutusu, açılır fotoğraf hediye kutusu, yıldönümü için el yapımı fotoğraf kutusu gibi harika fikirler var..

14. Cam Fotoğraf Hediyesi:

Cam Fotoğraf Hediyesi

Bir metin, bir şiir veya bir aşk mesajı ekleyerek anılarınızı 3D lazerle oyulmuş fotoğraf kristal hediye gibi güzel kristal fotoğraf hediyesine dönüştürün. Bazıları kişiselleştirilmiş fotoğraf oyulmuş 2D kristal, fotoğraf lazerle oyulmuş, özelleştirilmiş fotoğraf kristal kalp.

15. Tarihi Fotoğraf Hediyesi:

Tarihi Fotoğraf Hediyesi

Hindistan kültürel bir ülke, geleneklerimiz bize çok şey ifade ediyor. Büyük bir kültürel mirasımız var, bu nedenle Hindistan’ı fotoğraflamak istiyorsak, eski yerler, resimli hediyeler ve anahtar zincirler, Tiffin kutusu fotoğraf kitabı çay altlığı, kumbara veya Hindistan’ın bazı tarihini tasvir eden tarihi bir resim gibi birçok seçeneğimiz var..

Piyasada sevdiğiniz insanlara hediye edebileceğiniz birçok hediye var. Piyasanın her yerinde farklı şekil boyutu rengine sahip ve ayrıca özelleştirilmiş bir çeşitlilik var. Fotoğraf koleksiyonu hediyeleri, duygularına gereken önemi verir, bu nedenle sevdiklerinize istediğiniz en iyi fotoğraf hediyelerini hediye edin..