Sevgililer Günü, aşk günü yeryüzündeki aşıkların en sevdiği gün olmuştur. Sevenlere, sevdiklerine olan sevgilerini ifade etme fırsatı veren bir gündür. Ancak sevgilileri rahatsız eden asıl sorun sevgililer günü hediyeleridir çünkü piyasada çok çeşitli seçenekler mevcuttur. Romantik hediyeler, hayatınızın romantik bir başlangıcı için duygularınızı kelimelere dönüştürmenize yardımcı olur..

Sevgililer Günü’nün karşılıklı çiçek alışverişi yapılarak kutlandığı günler geride kaldı. Modern sevgililer günü hediye fikirleri, mum ışığında akşam yemekleri, çift dansları, pahalı hediyeler vb. içerir. Bu, her iki sevgili için de günü daha güzel hale getirmeye yardımcı olur.

Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

En İyi Sevgililer Günü Hediyeleri ve Eşsiz Fikirler:

Sevgiliniz için sevgililer günü için en iyi hediyeyi seçmek istiyorsunuz! En uygun olanı seçmek için aşağıdaki sevgililer günü hediye fikirlerini gözden geçirin.

1. Kilometre Taşı Kolye Hediyesi:

Kilometre Taşı Kolye Hediyesi

Milestone kolye, çeşitli sevgililer hediye fikirleri arasında en trend olanıdır. Kolye, içine sabitlenmiş çeşitli renkli taşlarla süslenmiş kilometre taşı tasarımlarıyla gümüş renkte gelir. Kilometre taşına, üzerinde tasarlanan isim de verilebilir. Kolye seti, üzerinde benzer taşlar ve isimler bulunan iki kilometre taşında da mevcuttur..

2. Oyuncak Ayı Teklifi:

sevgililer günü hediyesi-teddybear

Hayalindeki kızı ilk kez mi teklif ediyorsun? Sevgililer Günü için en iyi hediyeler olan oyuncak ayı teklif ederek anı daha özel hale getirin. Büyük oyuncak, etiketli bir kalp tutar, romantik bir mesaj vermek için benim sevgilim ol. Çeşitli renk, boyut ve etiketlerde bulunan oyuncak ayılar, kızlar tarafından kabul edilen en tatlı hediye olmuştur..

3. Bebek Hatıra Kutuları:

Bebek Hatıra Kutuları

Bu, anne adayları için yaygın olarak kabul gören bir Sevgililer Günü hediyesi oldu. Kutuda bir çift küçük ayakkabı ve bebek çorabı bulunmaktadır. Kutu, beklenen teslimat tarihi ile birlikte ebeveynler tarafından karar verilen isimlerle de etiketlenebilir. Minik çoraplar, bebek kıyafetleri, şişeler ve çok daha fazlasını içeren hamile kadınlar için en heyecan verici hediyedir..

4. Sevgililer Günü Hediyesi için Kum Çerçeve:

Sevgililer Günü Hediyesi için Kum Çerçeve

Yeni evli çiftler için oldukça popüler bir Sevgililer Günü hediyesi, çiftin evlilik fotoğrafı ile birlikte gelen kum çerçevedir. Çerçeve, her ikisinin de adını taşıyan kumdan yapılmış bir kalpten oluşuyor. Çerçeve, sevginiz için daha özel hale getirmek için teklif ettiğiniz teklifle de yapılabilir..

5. Aşk Hikayesi Yastığı:

Aşk Hikayesi Yastık

Üzerinde isimlerinizin yazılı olduğu mesajınızı ileten bir şey hediye etmek ister misiniz? Bir yastık, üzerinde adınız ve evlilik tarihinizle birlikte bir aşk mesajı iletmenize veya evlenme teklif etmenize yardımcı olan çeşitli Sevgililer Günü hediyesi fikirlerinden biridir. Yastıklar, aşk sözleri ve hatta kişiselleştirilmiş bir yastık için kişisel resimlerle birlikte gelen daire, kalp, kare vb. gibi çeşitli şekillerde mevcuttur..

6. Hediye için Disney Land Kupaları:

Hediyelik Disney Land Kupaları

İkinizin de taşıdığı ilişkiyi tanımlayan bir hediye arıyorsunuz! Sevgililer Günü için Mickey ve mini esintili kupa hediyeleri mükemmel olanıdır. Kupalara, kendisi ve onun için kalp şeklinde bir tutucuyla Mickey ve mini’nin baskısı verilir. Kupalar, daha sevimli hale getirmek için Disney topraklarıyla ilgili ördekler, aptallar vb. gibi çeşitli karakterlerde de mevcuttur..

7. Garden Stone Sevgililer Günü Hediyesi:

Garden Stone Sevgililer Günü Hediyesi

Bahçe taşları, hediyenize sanatsal bir dokunuş için Sevgililer Günü hediye fikirlerinde yeni bir trend oldu. Gri renkteki bahçe taşı kalplerde aşıkların isimleri ile işlenmiştir, çevresinde küçük kalpler ile tasarlanmıştır. Bahçe taşları ayrıca evleri veya bahçeleri süslemek için kullanılan taş şeklinde unutulmaz bir günü yakalamak için el izleri, bacak izleri vb. yapmak için kullanılır..

8. Kilitli ve Anahtarlı Anahtarlık:

Kilit ve Anahtarlı Anahtarlık

Gün boyu sizinle ve sevgilinizle kalacak bir hediye vermek ister misiniz? Birbirine takılabilen kalpli kilit ve anahtar, sevgililer gününe özel hediye isteğinizi giderecektir. Anahtarlığın gümüş rengi mevcuttur. Kilit ve anahtar, erkeklerin kalbinin anahtarının kadınlarda olduğu gerçeğini her zaman ortaya çıkarmıştır..

9. Sevgililer Günü Hediyesi için Romantik Kitap Koleksiyonu:

Sevgililer Günü Hediyesi için Romantik Kitap Koleksiyonu

Sevgilin kitap kurdu mu! Romantik romanlardan oluşan bir koleksiyon, onun için romantik Sevgililer Günü hediyeleri için ideal bir fikirdir. Koleksiyon, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli yazarların romanlarıyla birlikte gelir. Kendi koleksiyonunuzu hediyeye dönüştürmek için aralarından seçim yapabileceğiniz büyüleyici kelimelerin yardımıyla aşkı ifade edebilen çeşitli şehvetli yazarlar mevcuttur..

10. Akrilik Blok Hediye:

Akrilik Blok Hediye

Akrilik bloklar, sevgililer günü hediyesi fikirleri düşünüldüğünde yeni bir şeydir. Kristal kutu, kişiselleştirilmiş bir mesajla çeşitli renk tonlarında gelir. Blokların isimleri ve tarihleri ​​de taşıdığı örnekler vardır. Blok, aşk duygularınızı benzersiz bir şekilde paylaşmak için aşk mesajları ve alıntıların yardımıyla tasarlanabilir..

11. Sevgililer Günü için Duvar Paleti:

Sevgililer Günü için Duvar Paleti

Aşkınızın yolculuğunu ortaya çıkaran romantik Sevgililer Günü hediyeleri mi arıyorsunuz! Ahşap duvar paleti size böyle bir keyif veriyor. Altına aşk hikayenizi gösteren resimleri ekleyebileceğiniz, tutmayı sevmeye değer bir slogan ile birlikte gelir..

12. Onun İçin Spa Kitleri:

Onun için Spa Kitleri

Spa kitleri, Sevgililer Günü’ne özel hediyeler kategorisinde isimlerini sıraladı. Hiçbir şey piyasada bulunan spa kitlerinden daha sevimli olamaz. Hediye, ona olan ilginizi gösterecek ve rahatlaması için ona biraz zaman tanıyacaktır. Piyasada, kendi tercihinize göre seçilebilecek farklı içerik, tat ve öze sahip çeşitli kitler bulunmaktadır..

13. Sevgililer Günü Hediyesi için Çikolata Sepeti:

Sevgililer Günü Hediyesi için Çikolata Sepeti

Farklı tatlara sahip sayısız çikolata içeren bir sepet, genç aşıklar için en güzel Sevgililer Günü hediyesi. Kutuya ayrıca kalp şeklinde bir yastık içeren küçük bir sevimli oyuncak ayı verilir. Piyasadaki çikolata kutuları, sade bitter çikolata, kuru meyve çikolataları ve çok daha fazlası arasından seçim yapabileceğiniz çeşitli tatlarda mevcuttur..

14. Aşk Dilleri Sevgililer Günü Hediyesi:

Aşk Dilleri Sevgililer Günü Hediyesi

Romantik eşyaları için gümüş veya platin sevgililer günü hediyeleri mükemmel bir hediye olur. Bilekliğin tasarımına farklı dillerde aşk kelimesi verilir, bu da onu aşk öğesinin dilleri yapar. Gümüş rengi de mevcuttur. Bilezik ayrıca tasarım şekilleri arasından seçim yapmak için altın, platin ve gümüş olarak da mevcuttur..

15. Sebep Taşları Sevgililer Günü Hediyesi:

Sebep Taşları Sevgililer Günü Hediyesi

Taşların sevgiliniz için en iyi sevgililer günü hediyesi olduğunun kanıtlanmasının nedeni, ona aşık olmanızın maksimum nedenini verir. Sevmek zorunda olduğunuz nedenlerin sayısına benzer birkaç taş tasarlayabilirsiniz..

16. Sevgililer Günü Hediyesi için Şarap Kadehleri:

Sevgililer Günü Hediyesi için Şarap Kadehleri

Şarap severler için en uygun kişiselleştirilmiş mutlu sevgililer günü hediyesi geliyor. Kristal bardaklar, hediyeye kişiselleştirilmiş bir dokunuş vermek için değiştirilebilen yazılarla birlikte gelir..

17. Sevgililer Günü Hediyesi için Golf Topu Kiti:

Sevgililer Günü Hediyesi için Golf Topları Kiti

Sevgilin golfte usta mı! Bir kutu golf topu onun için en iyi sevgililer günü hediyesi olurdu. Kutu, gününüzü daha unutulmaz kılmak için kişiselleştirilmiş mesajlar, isimler, tarihler ve çok daha fazlasını verebileceğiniz yaklaşık 12-13 top içerir..

18. Ardıç Bonsai Hediyesi:

Ardıç Bonsai Hediyesi

Çevre dostu bir ardıç bonsai, sevgililer günü için en iyi hediye olacaktır. Ağaç, çevresine barış, sevgi ve pozitiflik getiren sevginin simgesi olarak kabul edilir. Bitki severler için en iyi hediye olduğu söylenir..

19. Cep Saati Sevgililer Günü Hediyesi:

Cep Saati Sevgililer Günü Hediyesi

Saat hediye etmeyi düşünüyorum! Bir cep saatine ne dersin! Sevgililer günü hediyesi olarak altın ve gümüş renklerinde kalp şeklinde cep saatleri oldukça rağbet görüyor. Bazıları, üzerinde bir mesaj bulunan benzer bir tasarım plakasına iliştirilmiş elmaslarla süslenmiştir..

20. Sevgililer Günü Güneş Gözlüğü:

Sevgililer için Güneş Gözlüğü

Hem erkekler hem de kadınlar için Sevgililer Günü hediyesinde güneş gözlüğü de listelenebilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli güneş gözlüklerinde mevcuttur. Beraberlik hissi vermek için eşleştirilmiş gözlüklerden de yararlanabilirsiniz..

21. Onun İçin Kalp Yüzük:

Onun için Kalp Yüzük

Sevgilinize evlenme teklif ederken yüzükler önemli bir rol oynar. Romantik sevgilisi için yüzük şeklinde sevgililer günü hediyeleri en güzel şehvetli hediye olacaktır. Yüzük ayrıca iç kısımda üzerinde kırmızı bir kalp bulunan gizli bir mesajla gelir..

22. Bebek Fil Yüzük Tutacağı Hediyesi:

Bebek Fil Yüzüklük Hediye

Sevgilinize yüzüklerini saklamasına yardımcı olacak şirin bir hediye vermek istersiniz! Som gümüşten bebek fil yüzük tutucusu, kategorinize en uygun olanıdır. Fil ayrıca diğer mücevherler için aşağıda bir plaka ile birlikte gelir..

23. Sevgililer Günü Hediyesi için Söz Heykelciği:

Sevgililer Günü Hediyesi için Söz Heykelciği

Aşkınıza birkaç söz vermek ister misiniz? Ahşap bir söz heykelcik, bu tür çiftler için ideal bir sevgililer günü hediyesi fikirleri olabilir. Heykelcik ahşaptan yapılmış ve bir çift söz vermek için birbirini tutuyor..

24. Sevgililer Günü Hediyesi için Kupon Kitabı:

Sevgililer Günü Hediyesi için Kupon Kitabı

Sürprizlerinize benzersiz bir dokunuş vermek istersiniz! Romantik kupon kitabı, tüm Sevgililer Günü hediye fikirlerinizi gerçekten gerçekleştirecektir. Kitap, akşam yemeği randevusu, gece film gösterileri, piknik tarihleri ​​vb. gibi çeşitli sürprizler içeren çeşitli kuponlarla birlikte gelir..

25. Sevgililer Günü Hediyesi için Peluş Kışlık Elbiseler:

Sevgililer Günü Hediyesi için Peluş Kışlık Elbiseler

Bu kış Sevgililer Günü’nde soğuk bir yeri ziyaret etmeyi planlıyorsun! Aşkınıza kışlık peluş bir bornoz hediye etmeye ne dersiniz? Pembe bornoz, tüylü yakası ve beraberindeki terlikleri ile size sıcak bir his verir..

26. Sevgililer Günü Hediyesi için Gül Kovası:

Sevgililer Günü Hediyesi için Gül Kovası

Güller, herhangi bir aşk hikayesinde önemli bir rol oynar. Ve açınıza çeşitli rengarenk güller içeren bir sepet hediye etmek, hayatınızın en unutulmaz gününe başlamak için oldukça şehvetli olacaktır. Teklif verme, söz verme vb. sırasında yaygın olarak kullanılır..

27. Sevgililer Günü Hediyesi için Aşk Aşk Tanrısı Duvar Dekoru:

Sevgililer Günü Hediyesi için Aşk Aşk Tanrısı Duvar Dekoru

Yeni evinize geçiş! Duvar dekor çıkartmaları, sevgiliniz için sevgililer günü için en iyi hediyeler olmuştur. Duvar çıkartması, üzerinde bir dizi kalp asılı olan bir bebek aşk aşk tanrısı ile birlikte gelir. Kişiselleştirmek için resimlerinizi kalplere ekleyebilirsiniz..

28. Sevgililer Günü Hediyesi için Altın Kol Düğmeleri:

Sevgililer Günü Hediyesi için Altın Kol Düğmeleri

Kol düğmeleri ve o da altın rengi! Bu sevgililer gününde Bay Doğrunuz için ne cömert bir hediye. Kol düğmeleri, zincir katlamalı altından yapılmıştır ve kullanıcının veya hediye veren kişinin baş harflerini yansıtan merkezi bir taşla birlikte.

29. Sevgililer Günü Hediyesi için Müzik Kutusu:

Sevgililer Günü Hediyesi için Müzik Kutusu

Hiçbir şey romantik müzik kadar şehvetli olamaz ve bir kristaldeki müzik kutuları onun romantik için en iyi sevgililer günü hediyesi olabilir. Çeşitli renklerde mevcut olan kristal, aşkınızın doğum taşının rengiyle de seçilebilir..

30. Monogram İnci Bileklik:

Monogram İnci Bileklik

Monogram bilezikler, gençler tarafından sevgililer günü hediyesi olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. Bilezik, üzerinde hafif şıngırtılar bulunan gümüş bir monogram tılsımıyla bağlantılı açık pembe bir tonda gelen incilerle birlikte gelir..

31. Sevgililer Günü için Romantik Bulmacalar:

Sevgililer Günü için Romantik Bulmacalar

Bu sevgililer günü için daha iyi olan yarınız için evde bir şeyler yapmak ister misiniz! İşte onun romantik anlarla biraz eğlenmesi için ev yapımı bir bulmaca oyunu. Oyunu daha ilginç hale getirmek için bulmacaları kalp, daire gibi farklı şekillerde yapabilirsiniz..

32. Sevgililer Günü Hediyesi için Kolaj El Sanatları:

Sevgililer Günü Hediyesi için Kolaj Elişi

Bir kolaj, tüm güzel anılarınızı hatırlamanıza yardımcı olur ve bir sevgililer koleji, eşinize olan sevginizi ifade etmenin en iyi yolu olacaktır. Kolaj, kalp oluşturan küçük boyutlu çeşitli resimlerle yapılır..

33. Sevgililer Günü Hediyesi için Gizli Mesaj Ponponları:

Sevgililer Günü Hediyesi için Gizli Mesaj Ponponları

Sevdiğinizi doğru yere sürüklemek istiyorsunuz! İşte Sevgililer Günü için hediye fikirleriyle oynamak biraz eğlenceli. Puflar, içinde gizli bir mesaj bulunan tasarım kağıtları ile yapılır. Çeşitli renk ve desenlerde mevcut olan bu pufları kendi mesajınızla da yapabilirsiniz..

34. Sevgililer Günü Hediyesi Cüzdanı:

Sevgililer Günü Hediyesi için Cüzdan

Bir deri cüzdan, bu sevgililer gününde erkeğiniz için başka bir değerli hediye olacaktır. Çeşitli koyu ve açık tonlarda mevcut olan cüzdanlar, değerli varlıklarınızı saklamak için ihtiyaçlarınıza göre seçebileceğiniz çeşitli ceplere sahiptir..

35. Sevgililer Günü Hediyesi için Bakım Seti:

Sevgililer Günü Hediyesi için Bakım Seti

Markalı tımar takımları, bu sevgililer gününde erkeğinize çarpıcı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olacaktır. Şampuan, saç kremi, güneş koruyucu, dudak kremi, nemlendirici, vücut yıkama ve çok daha fazlasını içeren bu kit, seçiminize göre kutuya eklenebilecek en iyi sevgililer günü hediyesini yapar..

36. Kanvas İzleme Kutuları:

Kanvas Saat Kutuları

Çeşitli saatlere sahip olmak! Neden sevdiğine koleksiyonunu güzel bir şekilde saklaması için bir bekçi kulübesi hediye etmiyorsun! Kanvas saat kutuları, sevgililer günü hediyeleri koleksiyonunda iyi bir yer edinmiştir. Çeşitli renklerde ve izleme kanallarında mevcuttur, yaygın olarak kullanılır.

37. Onun için Dudak Tealights:

Onun için Dudak Tealight

Dudaklı çay lambaları da sevginizi etkileyebileceğiniz en romantik Sevgililer Günü hediyelerinden biridir. Paket, dudaklarınızın inorganik oluşumunun korunması için parlaklık da dahil olmak üzere size mükemmel bir dudak çizgisi verebilecek belirli sayıda dudak tonu ile birlikte gelir..

38. Tarih Hatırlatma Ahşap Çerçeve Çalışması:

Tarih Hatırlatma Ahşap Çerçeve Çalışması

Tüm randevularınızı hatırlamanıza yardımcı olacak hoş bir çerçeve, aşık olduğunuz kişiye şaşırtıcı bir hediye olacaktır. Tarih hatırlatma, üzerine o gün olan olayla birlikte üzerine rakamlar kazınmış veya boyanmış ahşap bir malzeme ile yapılır..

39. Sevgililer Günü Hediyesi için İşlemeli Örtü:

Sevgililer Günü Hediyesi için İşlemeli Örtü

Yıldönümünüz ve sevgililer gününüz aynı güne mi denk geliyor! İşte her ikisi için de gerçekleştirilecek harika Sevgililer Günü hediye fikirleri paketi. Hediye, işlemeli kişiselleştirilmiş bir mesajla kıvrımlı yazı tiplerinin verildiği bir atış içerir..

40. Sevgililer Günü için Jack Daniels Hediye Kutusu:

Sevgililer Günü için Jack Daniels Hediye Kutusu

Jack Daniels eşyaları, Sevgililer Günü hediyelerine biraz şehvetli bir çekicilik kattı. Set, markalı bir kravat, temel bir puro ve içinde bir viski şişesi içerir. Kutunun içine kişiselleştirilmiş bir mesaj da verilebilir..

41. Sevgililer Günü Yastıkları:

Sevgililer Günü Yastıkları

Yastık Sevgililer Günü hediye fikirleri her zaman aşıkların kalbini çalmıştır. Aşk sözleri, dilekler, aşk, kişiselleştirilmiş isimler ve çok daha fazlasını kullanarak sevginizi ve sevginizi ifade etmek için yastığa çeşitli desenler verilebilir..

42. Sevgililer Günü Pastası Teklifi Hediyesi:

Sevgililer Günü Pastası Teklifi Hediyesi

Aşkınıza tatlı bir teklif vermek ister misiniz? Cömert bir pasta, ondan evet duymanın en iyi yolu olurdu. Pastaya kalp şekli verilir ve bir oyuncak ayı, sevgilim ol diyen bir çizgiyle kalp balonları tutar.

43. Birkaç Tişört Üzerinden Mario Oyunu:

Mario Oyunu Üzeri Çift Tişört

Mario tişörtleri, Mario sevenler için Sevgililer Günü için mükemmel bir hediye fikri oldu. Tişört, sırasıyla Mario’nun ve aşağıda özel bir tarihle gelen bir kalenin prensesinin baskısını taşıyan kız ve erkek çocuklar için siyah ve pembe renkte gelir..

44. Sevgililer Hediyesi için Kromozom Havluları:

Sevgililer Hediyesi için Kromozom Havluları

Pamuklu havlu hediye etmek, Sevgililer Günü hediyeleri için kesinlikle yeni bir şey. Havlu, üzerinde hangisinin kimin için olduğunu belirten XX ve XY etiketleri ile birlikte gelir. Havlular çeşitli renk ve desenlerde mevcuttur. Bazıları da onunla birlikte baş peçeteleri ile birlikte gelir..

45. Sevgililer Hediyesi için Kristal Telefon Kapakları:

Sevgililer Hediyesi için Kristal Telefon Kapakları

İkiniz de aynı cep telefonunu mu taşıyorsunuz! Bu sevgililer günü hediyesi sizi kesinlikle çıldırtacak. Hediye, arkasında her telefonda iki harfle kelimenin yazılı olduğu iki cep telefonu kılıfı taşır. Kızlar için kristaller pembe, oğlan için siyah örtünün üzerinde beyaz.

46. ​​Sevgililer Günü Hediyesi için Çift Hamak:

Sevgililer Günü Hediyesi için Çift Hamak

Bu sevgililer gününde onu süslü bir bahçeyle şaşırtmak ister misiniz? Bir hamak bu sezon onun için özel bir sevgililer günü hediyesi olacaktır. Hamak, birlikte unutulmaz zaman geçirmek için ormanda, havuzda, bahçelerde vb. kullanılabilecek katlanması ve taşınması kolay olanaklara sahiptir..

47. Sevgililer Günü Hediyesi için Yüzen Küp:

Sevgililer Günü Hediyesi için Yüzen Küp

Ahşapta bir tutucu stand ile birlikte gelen mutlu sevgililer günü hediyesi için manyetik küpler oldukça benimsenmiştir. Küp, yapımında kullanılan seçtiğiniz resimlerle dönmeye devam eder. Küp standı, ahşap veya fiberden yapılmış çeşitli yapı ve tasarımlarda mevcuttur..

48. Seramik Kalp Şeklinde Tasarım Plakaları:

Seramik Kalp Şeklinde Tasarım Tabaklar

Daha iyi yarım iyi bir dekoratör! Seramik kalp şeklinde bir tabak onun için en iyi sevgililer günü hediyesi olacaktır. Mekan, üzerinde çiçek ve kelebek desenlerini ortaya çıkaran ince boya ile yapılmış iç tasarımlarla geliyor. Plaka, üzerinde isimler bulunan kişiselleştirilmiş bir dokunuş da verilebilir..

49. Sevgililer Günü Hediyesi için Özel Zar:

Sevgililer Günü Hediyesi için Özel Zar

Sevişmeyi bir oyun haline getirmek için biraz şehvetli bir hediye vermek ister misiniz! İşte bu tür çiftler için zar şeklinde en romantik Sevgililer Günü hediyesi. Zarlar, oyununuza biraz duygusallık katacak ve uyku vakti için güzel bir başlangıç ​​yapacak çeşitli aktiviteler ve görevler gerçekleştirir..

50. Kristal Kalp Kum Zamanlayıcı:

Kristal Kalp Kum Zamanlayıcı

Kristal kalp kum zamanlayıcılar, özellikle buluşma zamanını izleyen aşıklar için Sevgililer Günü’nün en güzel hediyesi oldu. Kristal kum zamanlayıcılar, en sevdiği renk veya oda rengine göre seçilebilen renkli kumla birlikte gelir..

Sevgililer günü hediyeleri her zaman sevenler için özel olmuştur. Aşk havadayken pazar çeşitli hediyelik eşyalarla dolar. Ancak artık hediyelerin çoğu çift set halinde alınıyor, çift t-shirt, yüzük, kolye kolye gibi hediyelerin satışları da büyük oranda arttı. Hazır hediyelerin yanı sıra, Sevgililer Günü için özel hediye fikirleri yapmak için malzemeler de mevcuttur..