Özel günler ve festivaller söz konusu olduğunda, Kurumsal Hediyelerin kurumsal ilişkileri açısından da ele alınması adına. Piyasada işiniz ve diğer ortaklarınız için kurumsal hediyelerle ilgili birçok seçenek var. Bu, derneklerin çalışanları veya müşterileriyle de iyi bir bağlantı kurması için çok önemlidir..

Eşsiz ve İyi Kurumsal Hediye Fikirleri:

Aşağıdaki birkaç kurumsal hediyeye bakalım.

1. Amaca Yönelik Kurumsal Hediye:

Amaca Yönelik Kurumsal Hediyeler

Kurumsal ortaklar için hediye hediyeler istediğimizde, ürünleri elle seçmeyi ve tadı çok iyi ve iyi yapmayı planlıyoruz. En iyi çalışan olayını kutluyorsunuz, sonra farklı bir şey sunmak istiyorsunuz, ardından kurumsal hediyelere harika bir hediye planlıyorsunuz..

2. Müşteriler için Kurumsal Hediye Fikri:

Tatil kutlamaları veya müşterilerinizin diğer herhangi bir vesilesiyle olduğunda, müşterileriniz için en önemli ve birkaç kurumsal hediye fikrinizi satın almak istiyorsunuz, ardından fikrinizi anlamak için yukarıdaki resme bakın. Bu hediyeyi kişiselleştirebilir veya hediyenin üzerine müşterinin isminin yazılı olduğu bir baskı, logo alabilir; kesinlikle müşterilerinizden iyi yorumlar alacaksınız.

3. Festivaller Kurumsal Hediyeler:

Büyük bir ölçekte kutlamak için ışık festivali Hint geleneksel hediyeleri onurlandırma ilişkisini beslemek için herkese hediyeleri onurlandırmak daha sonra özel bir kurumsal hediyeler planlamak Hindistan hediye sepetlerinden bazılarıyla yeni fikirleri aydınlatmak için pahalı tanrı ve tanrıça heykelleri içerebilir . Bu tür hediyeler çoğunlukla tüm çalışanlar Hindistan’ın herhangi bir festivalinde alır, bu hediye BT şirketler grubunda ünlüdür.

4. Çalışanlara Kurumsal Hediyeler:

Çalışanlar için kurumsal hediye fikirlerine saygı göstermek, iyi niyetle iyi niyet ve bağlılığın karşılıklı yarar sağlayan bir özeti için çalışan personelimize teşekkür etmenin en iyi yoludur. En iyi dileklerde teşekkür sembolü olarak farklı kurumsal hediyeler vardır. Bu saat, emekli olan çalışanın veya 3 ila 5 yılını şirkete vermiş çalışanların adına kişiselleştirilmiş hediyedir..

5. Yeni Yıl için Kurumsal Hediyeler:

En iyi Yeni Yılda kurumsal hediyelerin şimdi yukarıdaki resimdeki örnekte mevcut olduğunu bilmek harika. Önünde kişiye özel hale getirmek için kişinin adı kabartmalı, çekici görünümlü deriden muazzam. Şirketlerin yılbaşında çalışanlarına hediye olarak verdiği kuruyemiş, kalem veya günlük her türlü işe yarar şeyler.

6. Premium Kurumsal Hediyeler:

Tatlıların ve hediyelerin sevincine yönelik kutlamalar dönemi, bayram mevsiminde uygun bir planın talebidir. Şirketinizin kişisine kurumsal hediyelik eşyalar sunma sevgisini sergiliyor, doğru hediye ve en önemlisidir..

7. Eşsiz Kurumsal Hediyeler:

Bir çalışanı ödüllendirmenin en iyi yolu, kişiselleştirilmiş bir sepetle bir hediyeyi onurlandırmaktır ve ardından otomatik olarak onlara özel bir gün hissettirecektir. Benzersiz kurumsal hediye fikirleri planlayarak bıraktıkları üzerinde tamamen etkilidir. Çalışanınıza takdir veya gündelik karşılama hediyesi olarak yaratıcı benzersiz bir hediye verebilirsiniz..

8. Promosyon Kurumsal Hediyeleri:

Beyler, kurumsal hediye fikirlerini onurlandırarak onları tanıtmak için bir şeyler sunmak istiyorsunuz, ardından mevcut tasarımlar ve stile yönelik desenlerle kendinizi düşünmek ve planlamak için örnek görüntünün üstünde.

9. Diwali Kurumsal Hediye:

Bir başkasını sunmak veya dilemek, Kurumsal Diwali hediyeleri vererek, insanların bağları arasında iyi izlenimler ve güçler yaratmak için kurumsal ortaklara mesaj göndermenin en iyi yoludur. Özel günlerde çalışanlara ve müşterilere hediyelerle dilek dileme eğilimini başlatarak seçilebilirler..

10. Ödüller & Tanıma Kurumsal Hediyeler:

Kolikler veya çalışan için onurlu kurumsal hediyeler veya kutlamanız gereken başka bir durum istiyorsanız. Ödül, organizasyonun amacına bağlı olarak iyi parametreleri yapmayı yakalamak ve onları sürekli meşgul ve heyecanlı tutmak için en güçlü olanıdır. Bu, şirkette çalışan başarı yıllarının basılı detayları ile kristalden yapılmış camdır; takdir, çalışanlara daha fazla memnuniyet verir işe adanmışlık.

11. Noel Kurumsal Hediyeleri:

Noel hediye ve dilekler için özel bir gündür, müşteriniz batılıysa bu tür hediyeler gerçekten takdir edilir. Bir Noel hediyesi, çalışanlar ve kurumsal şirketler arasında duygusal bir bağ kurulmasını sağlar. Bu Noel Baba sembolü ekini özel hediye kartlarıyla deneyin.

12. Kişiselleştirilmiş Kurumsal Hediyeler:

Kurumsal hediyelerin kazandığınız şeklini tasarlayın ve onu en çok sevdiğiniz kişiye özel gününüzde hediye edin. Herkese çok rahat ve havalı hissettiren, onları çok mutlu ve neşeli hissettiren tasarımınızı yapmak.

13. Kurumsal Kurumsal Hediye:

Bir iş adamının parçası olarak çalışmak, başarılı olmak ve herkesin bir topluma sahip olması ve hayal bile edemeyeceğiniz özel günü kutlamak. Onu mutlu edecek yeterli fikre sahip olmak için çevrimiçi kurumsal hediyeler satın alın.

14. Doğum Günü Kurumsal Hediyeleri:

Müşterileriniz, harika en iyi kurumsal hediyelerle ömür boyu mutlu ayrılmak için doğum gününüzde başarılı bir hediye planlıyor. Kendinizi çok duygusal ve mutlu hissettiğiniz ofisinizde sizi çok şaşırtıyor..

15. Ebeveynler için Kurumsal Hediyeler:

Anne babaya hediye vermek mutluluktan başka bir şey değildir. Bu yüzden emekliliklerinin opsiyonel olduğunu görerek kendilerini mutlu hissedecekleri en güzel hediyeyi seçin. Ömrünün sonuna kadar düşündükleri şaşırtıcı kurumsal hediyeler satın alın.

Kurumsal hediyeler çalışanlara verilen takdiri ifade eder, bu tür hediyeler hediye olmayıp aynı zamanda enerji dolu iş kalitesinin artmasına da yardımcı olur. Kurumsal hediyeler, müşteriler, çalışanlar, emekliler veya ofiste daha yeni hoşgeldin çalışanları vb. ile ilgili hediyeler gibi duruma göre değişir. Bir şirkete hediye vermek, ilgili öznellik faktörünü dikkate alarak hediyenin bir ekip liderinin çalışmasına bir güvence olmanın uzantısıdır..