Bir çiftin nişan günü, düğün günü dışında hayatlarının en önemli günlerinden biridir. Bu yüzden onlara uygun bir hediye vermek çok önemlidir. Bu çarpıcı hediye fikirlerinden bir ipucu alın ve seçiminizi yapın.

Yeni Nişanlı Çiftler İçin Sevimli ve Sıradışı Nişan Hediye Fikirleri:

Arkadaş nişan için havalı nişan hediyelerine bakalım..

1. Kişiselleştirilmiş Baskı:

Bir nişan için hediye edebileceğiniz bir şey, seyahat temasına dayanan bu kişiselleştirilmiş nişan baskısıdır. Bu baskıda çiftin isimleri ve nişan tarihi bir haritaya basılmıştır. Bu harika nişan hediyesi çift için çok güzel.

2. Nişan Süsleri:

Arkadaşınız için bu özel nişan hediyesi fikrini seçin. Bu sevimli süs asılabilir ve onlara nişan yıllarını hatırlatır. Süs kurdeleler ile sarılabilir.

3. Halka Çanak:

Nişan günü için çifte bir yüzük tabağı hediye etmek çok güzel. Bu halka çanak yüzüğü tutacaktır. Çift isimleri ile kazınabilir. Bu çiftler için harika bir nişan hediyesi.

4. Çift Bira Kupaları:

Eğlenceli kelimelerle kazınmış bu havalı çift bira kupalarını deneyin. Bu, parti yapmayı seven çiftler için en iyi nişan hediyesi. Kupaları çekici kılan mükemmel sözler.

5. Gelin Yüzük Kutusu:

Nişan gününde geline havalı bir gelin yüzüğü kutusu hediye edin. Özel gün için tamamen heyecanlı olacak. Onun için bu nişan hediyesi onu sevindirecek ve mutlu edecektir. Bunu gelininiz için nişan hediyesi olarak alın.

6. Çift Bardak Altlıkları:

Üzerinde belirtilen nişan tarihleri ​​​​ile çift için özel yapım bardaklar alın. Bu kaliteli ahşaptan yapılmış, bu yüzden değerli görünüyor. Çiftler için bu nişan hediyesi fikirleri, evde birlikte kullanılabilecekleri için çok şirin..

7. Özel Yastıklar:

Birbiriniz için eğlenceli ve eğlenceli olan bazı özel yastıkları deneyin. Bu “Onun” ve “Onun” yastıkları, odaya mizah getirmenin harika bir yoludur. Bu, partnerinize nişan için hediyeniz olabilir..

8. Düğün Kumbarası:

Nişan için yaratıcı bir hediye, yaklaşan düğün için bir kumbara olacaktır. Çifte düğün için paralarını saklayacakları bir yer vermek gerçekten iyi bir fikir. Kumbarayı özel olarak yazdırmayı seçin. İnsanlara sosyal hizmet veya yetimhane desteği için birkaç fon bağışlamalarını önermek yardımcı olur, nişan gününde bu tür hediyeler hakkında kesinlikle iyi yorumlar alacaksınız..

9. Nişan Plaketi:

Nişandan küçük bir hatıra, güzel günün büyük bir hatırlatıcısıdır. Nişan plakasının üzerine kazınmış bazı romantik çizgiler olabilir. Plakayı cam veya metal olarak alabilirsiniz. Bu kişiye özel plaketi online portaldan da alabilirsin, bu hediyenin üzerine nişanlı bir çiftin resmini koy ki bu da akılda kalıcı görünsün..

10. Nişan Hediye Sepeti:

Süper çarpıcı bir nişan hediye sepeti, mutlu çifte hediye etmek için harikadır. Sepet, hediyelerin yanı sıra düğün günü malzemeleri içerir. Kişiselleştirmek için her öğeye bir kart veya etiket ekleyebilirsiniz. Şarap ve bir demet çikolata veya meyve gibi programınıza göre kişiselleştirebileceğiniz bu sepet hediye olarak iyidir.

11. Gelin Olmak T Shirt:

Bir bekarlığa nişan gününde tişört olması için havalı bir gelin hediye edin. Gelin için bu nişan hediyesi, nişanından sonraki günlerde giymek için mükemmeldir. Eğlenceli ve eğlenceli olan ilginç kelimeler seçin. Yakında gelin olacak arkadaşınıza hediye edebileceğiniz bu beyaz renkli t-shirt, alıntıların dikkatini çekmek için bu t-shirt’ü beğenecektir..

12. Sanat Çerçevesi:

Nişanda bir şey hediye etmek ister misin? Harika bir sanat eseri çerçevesine sahip nişanlınız, arkadaşınız veya kız kardeşiniz için bu nişan hediyesini deneyin. Sanat, bir erkek ve kadın silueti oluşturmak için bir araya getirilen çakıl taşlarından yapılmıştır. Bu, hayatta birlikte geçirilen en güzel anılar için iyi bir hatırlatma olacak..

13. Kişiselleştirilmiş Şampanya:

Çifte hediye olarak yüksek kaliteli bir şampanya şişesi alın. Bu şişe, şişeye havalı bir etiket eklenerek kişiselleştirilebilir. Bu, en iyi arkadaşınız için bir nişan yıldönümü hediyesi veya nişan hediyesi olabilir. Nişan gününde en havalı hediye bu olacak; sen ve arkadaşın bu işlevi akşam nişan günü kutlayacaksınız.

14. Nişan Kahvesi Makinesi:

Çiftin eninde sonunda kalacağı ev için pratik bir şey de nişanlı bayan için iyi bir nişan hediyesi olabilir. Kahve makinesi hediyesi, onunla bir aile hayatına başlamaya hevesli olduğunuzu gösteriyor. Sabahları kahve onun serinletici içeceğiyse, bu sizin için en iyi seçenek. Bu kahve makinesini kış mevsiminde de ilk dış istasyon gezilerinde taşıyabilirler..

15. Kişiselleştirilmiş Kara Tahta:

Kız için romantik bir nişan hediyesi alın ve büyük gün için heyecanlanacak. Bu kara tahta, düğüne kadar olan günleri saymak için yapılmıştır. Süper sevimli ve çarpıcı bir parça yapar. Bu hediyeyi güzelleştirmek için bir yapay gül yapıştırın.

Arkadaşınızın nişan günü için bazı benzersiz hediyeler alın; arkadaşlarınızın favori rengine veya hediyeler konusundaki trendlerine göre iyi hediyeler hakkında fikir edineceksiniz. Nişan üzerine kişiselleştirilmiş hediyeler çok akılda kalıcıdır ve o günü onun için de özel kılacak, grubunuzun üniversite günleri fotoğraflarını çekecek ve ona hepimizin her zaman yanınızda olduğunu hatırlatmak için iyi bir kolaj yapacaksınız. Nişan hediyeleri çeşitlendirilebilir ve her zaman çift için pratik ve faydalı şeyler düşünebilirsiniz. Ayrıca onlara harika bir günü hatırlatan plaketler, çerçeveler vb. hediye edebilirsiniz..