Karşılama hediyeleri, verdiğiniz kişiler tarafından beğenilmesi gerektiği için her zaman özeldir. Örneğin mutfak gereçlerinden banyo gereçlerine, dekoratif hediyelik eşyalara verilebilecek pek çok yeni eve taşınma hediyesi var. Şimdi bazılarınız yeni eve taşınma hediyesi olarak ne vereceğinizi düşünüyor olabilir ama burada seçim yapabileceğiniz birçok seçenek var.,

Yeni Eve Taşınma İçin En İyi Hediyeler:

Yeni ev sahipleri için bahsi geçen en iyi 15 yeni eve taşınma hediyesi ve benzersiz fikirleri burada bulalım.

1. Karşılama Hediyeleri:

Hoş Geldiniz Hediyeleri

Yeni evinizde ihtiyacınız olan güzellikleri almaktan daha hoş ne olabilir? Bu hoş geldin sepeti de onlardan biri. Bu sepet, yeni ev sahibinin sahip olamayacağı her şeye sahip olabilir. Bu, açık bir kalple kabul edilecek eşsiz bir yeni eve taşınma hediyesi.

2. Fantezi Şişe Açacağı:

Fantezi Şişe Açacağı

Bu hediye, içmeyi sevenler için çok uygundur; bunlar çoğunlukla yeni ev almış yeni evli çiftlerdir. Sevinçlerine biraz ışıltı katmak için onlara yeni evlerinde partiler verirken faydalı olabilecek bu süslü şişe açacağı hediye edebilirsiniz..

3. Sanatsal Kum Saati:

Sanatsal Kum Saati

Kum saatleri de çok güzel ve eskidir. Arkadaşlarınıza kum saati hediye etmek en iyi geleneksel yeni eve taşınma hediyesi olabilir. Bu, salonda veya yatak odasında güzel bir dekoratif öğeye dönüşebilir. Bu hediye zarif ve kesinlikle sahiplerinin yüzünde bir gülümseme getirecek.

4. Araç Yardımcı Programları:

Araç Yardımcı Programları

Bir araç gereç ve bir şişe şaraptan daha yararlı ne olabilir? Bu aynı zamanda en iyi yeni eve taşınma hediyesi olabilir. Arkadaşlarınız içmeyi seviyorsa, bu kesinlikle onlara yardımcı olacaktır. Onlara hediye etmek de çok kolay. Sadece bir şarap şişesi ve herhangi bir yardımcı araç seçin ve işte kullanışlı bir hediyeniz var..

5. Karşılama Çerçevesi:

Hoş Geldiniz Çerçevesi

Hoşgeldin çerçeveleri, yeni eve taşınma partisi için en temel hediyelerdir. Eh, hem de bulmak zor değil ve yeni ev sahipleri için çok faydalı. Buna resimler de ekleyebilir veya sadece aile adını içinde tutabilirsiniz. Bu hediyeyi satın almak çok kolay, tek yapmanız gereken bir çerçeve seçip adını eklemek..

6. Tasarımcı Gözlükler:

Tasarımcı Gözlük

Gözlükler genellikle yeni eve taşınma hediyesi olarak verilir, ancak bu gözlüklerin görünüşünü biraz değiştirebilirsiniz. Bunlar mükemmel bir mezuniyet hediyesi olacak tasarım gözlükler ve verdiğiniz insanlar da bundan hoşlanacak..

7. İlginç Çay Dekoratif:

İlginç Çay Dekoratif

Çayı seven arkadaşlarınız var mı? Bu onlar için mükemmel bir hediye olabilir. Bu, yeni eve taşınma hediyesi vermenin ilginç bir yoludur. Bu, arkadaşlarınızın ihtiyaç duyacağı bir hediye vermenin harika bir yoludur. Ayrıca mutfağın daha iyi görünmesini sağlar ve yüzlerini gülümsetir..

8. Ev Araçları:

Ev Araçları

Peki, bunlara kimin ihtiyacı yok? Bir sürü ev gereçleri, herkese verebileceğiniz en iyi yeni eve taşınma hediyesi. Bu hediye kullanışlıdır ve aynı zamanda faydalı bir şeyler vermek için de iyi bir fikirdir. Annenize bir hediye planlamak istiyorsanız, o zaman bu tek demet hediye kesinlikle anneniz tarafından sevilecektir..

9. Mutfak İlan Panosu:

Mutfak Duyuru Panosu

Bir başka sanatsal hediye de mutfak duyuru panosu olabilir. Evet, işe yarıyor ve bu yeni eve taşınma hediyesi fikri, bunu kabul edenler tarafından çok sevilecek. Bahsedilen bazı mutfak hile sayfaları ile süslenmiş bir dolu bardak alacaksınız. Mutfağı kullanışlı bir şeyle aydınlatmak için çok şık bir parça.

10. Çatal Bıçak Takımı:

Çatal seti

Kimin çatal bıçak takımı yok? Ve bu en iyi yeni eve taşınma hediyesi olabilir. Herkesin buna ihtiyacı var ve bunu hediye eden herkes takdir edilecektir. Bu hediyeler iyi korunmuş ve kullanılmıştır. Yani en iyi hediyeye sahip kişi olmak istiyorsanız, kesinlikle bunun için gidebilirsiniz. Bu tür bir hediyeyi kız arkadaşınıza da verebilirsiniz.

11. Bıçak Seti:

Bıçak seti

İlk eviniz için en iyi yeni eve taşınma hediyelerini mi düşünüyorsunuz? Peki, bu olabilir. İnanın bana bu çok kullanışlı ve düşünmesi de çok kolay. Yeni ev sahipleri, bunları kendileri için almayı düşündükleri için bunları kabul etmekten çok mutlu olacaklardır. Bu hediye, bir koleksiyon setinde küçükten büyüğe bir demet bıçakla birlikte gelir, bu seti herkese hediye etmek kesinlikle size iyi bir inceleme kazandıracaktır..

12. Bulaşık Seti:

çanak çömlek

Bu, Hintli bir aile için yeni eve taşınma hediyesi olarak mükemmel olabilecek başka bir ürün. Yeni bir eve taşınan insanların bu mutfak eşyalarına çok ihtiyacı olacak. Yani bu seçenek aynı zamanda kolay bir seçimdir ve işte, bunları son dakika hediyesinde de alabilirsiniz..

13. Çay Seti:

Çay seti

Bu, insanların yeni eve taşınma partilerinde aldıkları en yaygın ikinci hediyedir. Bulması çok kolay ve çok kullanışlı geliyor. İnsanlara vermeseniz bile, onlara hiç de kişisel olmayan ve çok kabul edici olmayan bu hediyeyi verebilirsiniz..

14. Ev Dekoratif Ürünler:

Ev Dekoratif Ürünler

Bu dekoratif öğe, benzersiz bir yeni eve taşınma hediyesi olabilir. Dekoratif bir eşya olarak salonda bulundurmak güzel ve çok şık. Bu güzel eşyayı eve taşınma hediyesi olarak vererek ciddi anlamda kalpler kazanabilirsiniz. Bu, mekana şıklık katacak yeni evde çok kolay bir şekilde ayarlanacak..

15. Cam Seti:

Cam Seti

Bunlar yine yeni ev sahiplerine verilebilecek yaygın hediyelerdir. Bunlar ayrıca bir şarap şişesi veya şampanya ile de verilebilir. Evdekilerin bunlara ihtiyacı olacağından eminim ki bu hediyeyi kabul etmekte tereddüt etmeyeceklerdir..

Yukarıda listelenenler, yeni eve taşınma partisinde verebileceğiniz pek çok seçenek. Verilebilecek birçok seçenek de var ama bu aynı zamanda bütçenize, zevkinize, bunları hediye ettiğiniz kişilere karşı beğenip beğenmemenize de bağlı..