Galbūt žinote apie įprastą hidžabą. Tai skara su galvos apdangalu, dėvima įvairiems tikslams, pavyzdžiui, apsaugai nuo dulkių ir karščio, taip pat kaip stiliaus aksesuaras išvykstant į vakarėlį ar šventę. Taigi dažniausiai „Hijab“ rasite dėvėtose vietose, kuriose yra desertų, arba kitaip tai gali būti etninė apranga islamo bendruomenės teritorijoje..

Šiais laikais galite pamatyti moteris, dėvinčias hidžabus savo sužadėtuvių ar vestuvių ceremonijose, kad suteiktų nepakartojamą įspūdį jų iškilmingai progai. Nes akivaizdu, kad jūsų vestuvės yra didžiausia jūsų diena ir dėvėti kažką iš dėžutės, pavyzdžiui, vestuvių hidžabą, gali būti didžiulis traukos centras. Todėl pastaruoju metu jaunavedžiams būdinga tendencija savo vestuvėse dėvėti įvairių vestuvių hidžabo stilių.

Geriausia vestuvių hidžabo kolekcija nuotakoms musulmonams:

Norėdami padėti jums daugiau sužinoti apie šį vestuvių drabužių stilių, pateikiame 15 geriausių vestuvių hidžabų stilių,

1. Turbanų vestuvių hidžabas:

Turban vestuvės Hija

Tai moderniausias vestuvių hidžabo stilius. Šis vestuvių hidžabo stilius pastaruoju metu populiarėja. Pagal pavadinimą hidžabas ant nuotakos galvos įgauna turbano formos formą, tačiau labai elegantiškai užbaigia tolesnius galus, taip suteikdamas nuotakai šiuolaikišką išvaizdą.

2. „Hijab“ vestuvinė suknelė:

Hijab vestuvinė suknelė

Šis hidžabo stilius jau seniai madingas. Tačiau moterų meilė šiam hidžabo stiliui nė kiek nesumažėjo. Daugelis jaunavedžių merginų, ypač musulmonų, vestuvėse renkasi musulmonišką vestuvinę suknelę su hidžabu. Vestuvinė hidžabo suknelė iš esmės yra vestuvinė suknelė, prie kurios pritvirtinta graži hidžabo skara, kuri atrodo kaip suknelės dalis. Tai suteikia jūsų vestuvių aprangai karališką išvaizdą.

3. Karališkas vestuvių hidžabas:

Karališkas vestuvių hidžabas

Prieš kelerius metus tarp musulmonų nuotakų prasidėjo nauja tendencija suteikti savo vestuvių aprangai karališkesnę ir turtingesnę išvaizdą. Tam jie pradėjo pritaikyti savo hidžabo drabužius. Jie siuvinėjo ją šilkiniais siūlais, savo suknelę nusagstė papuošalais ir ne tik tuo, bet ir prie savo hidžabinės vestuvinės suknelės pritvirtino brangius brangakmenius, tokius kaip rubinai, deimantai, smaragdai ir kt. Tai padidina jų vestuvių išvaizdą ir atrodo kaip princesė.

4. Afrikos stiliaus paprastas vestuvių hidžabas:

Paprastas afrikietiško stiliaus vestuvių hidžabas

Tai paprasčiausia hidžabo vestuvių aprangos forma. Jei nenorite palikti savo kuklumo savo vestuvių dieną, bet vis tiek atrodote gražiai, šis hidžabo stilius yra puikus pasirinkimas jums. Šiam hidžabui naudojama dažniausiai naudojama paprasta spalva, ty balta spalva. Norėdami suteikti daugiau elegancijos, prie šios hidžabo suknelės galite naudoti šilkinę dupatą. Šis stilius jums tinka, jei turite apvalų veidą, atrodyti lieknesni ir lieknesni. Tai taip pat tinka natūraliai ausų apsaugai, jei jūsų vestuvės vyksta žiemą.

5. Vestuvių hidžabas Saree:

Vestuvių hidžabas Saree

Tai galima pavadinti tradicine islamo vestuvių hijabo vestuvine apranga. Akivaizdu, kad saree suteikia jums tradicinę ir kuklią išvaizdą. Dauguma islamo ar musulmonų nuotakų savo vestuvėse nori dėvėti hidžabo stiliaus saree, nes tai yra saugus ir geriausias pasirinkimas vestuvių hidžabo stiliuose.

6. Išgalvotas šilko vestuvių hidžabas:

Išgalvotas šilko vestuvių hidžabas

Tai, matyt, yra hidžabo šiuolaikinis vestuvių suknelės stilius. Šis hidžabas yra pagamintas iš įprasto šilko arba šifono šilko, kad nuotaka jaustųsi patogiau. Šilkas pakelia išvaizdą ir komforto lygį, o taip pat yra išgalvotas šio tipo hidžabo dizainas su nėrimo ir nėrinių siuvinėjimu bei atspaudais.

7. Azijos stiliaus vestuvių hidžabas:

Azijos stiliaus vestuvių hidžabas

Ši vestuvinė apranga yra populiari tarp Azijos hijabi nuotakų, ypač islamo šalyse, tokiose kaip Indonezija, Afganistanas, Pakistanas ir tt.

8. Arabų vestuvių hidžabas:

Arabų vestuvių hidžabas

Arabiškus nuotakų hidžabo stilius dažniausiai pritaiko nuotakos, tuokiančios arabų šalyse, tokiose kaip Iranas, Irakas, Kuveitas, Saudo Arabija, JAE ir tt o arabiškas vestuvių hidžabas yra geriausias to pavyzdys.

9. Pakistano vestuvių hidžabas:

Pakistano vestuvių hidžabas

Akivaizdu, kad Pakistano vestuvių hidžabo drabužius dėvi visos Pakistano nuotakos. Unikalus ir ypatingas Pakistano vestuvių hidžabas yra tas, kad jo dizainas yra subtiliai pataniškas ir jo siuvinėjimai, dygliuoti brangakmeniai ir papuošalai iš viso atspindi Pakistano kultūros paveldą..

10. Turkijos vestuvių hidžabas:

Turkijos vestuvių hidžabas

Turkijos vestuvių hidžabas yra palyginti maža tendencija kurti nuotakas. Tai apskritimu apima visus nuotakos veido šoninius kampus. Tai gali būti panašu į vienuolės hidžabo stilių. Tai labiausiai tinka apskrito ar tiesaus veido nuotakoms.

11. Vestuvių hidžabas su „Zari Balls“ siena:

Vestuvių hidžabas su Zari kamuoliukais

Dažniausiai Indijoje ir aplinkinėse šalyse, kai nuotaka vilki hidžabo stiliaus vestuvinius drabužius, jos vestuvių aprangą puošia keli aksesuarai, kurie yra pritvirtinti prie jos arba tiesiog dėvimi atskirai. Vienas iš tokių dizainų yra zari kamuoliukų kraštinė, kurioje gražūs maži zari rutuliai kabo aplink jūsų hidžabo sienos kraštą.

12. Vestuvių hidžabas su karoliukais:

Vestuvių hidžabas su karoliukais

Jūs visi žinote, kad tokie elementai kaip karoliukai, siuvinėjimai, nėriniai ir pan. Išryškina drabužių išvaizdą. Todėl gražių karoliukų įtraukimas į kontrastingą spalvą gali padėti pagerinti jūsų vestuvių išvaizdą. Pavyzdžiui, aukščiau esančiame paveikslėlyje hidžabas yra dekoruotas gražiais perlais, kaip karoliukai.

13. Siuvinėtas vestuvių hidžabas:

Siuvinėtas vestuvių hidžabas

Kaip rodo jo pavadinimas, siuvinėtas hidžabas yra išsiuvinėtas įvairių tipų piešiniais, pvz., Juostelėmis, gėlėmis, figūromis ir pan. Jame taip pat yra tam tikrų kitų medžiagų siūlų, išaustų pagrindiniu siūlu, naudojamu hidžabe, kad jis atrodytų patrauklesnis..

14. Gėlių vestuvių hidžabas:

Gėlių vestuvių hidžabas

Norėdami suteikti savo santuokai gražų natūralų elegancijos prisilietimą, galite pasirinkti šį gėlėtą hidžabo stilių. Jis turi arba tikrą gėlę, supintą su suknele, kad atrodytų šviežiai, arba gali turėti dirbtinių gėlių. Kartais nuotakos taip pat renkasi spalvotus gėlių siuvinėjimus, o ne gėles, pritvirtintas prie vestuvių aprangos.

15. Vestuvių hidžabas su sunkiomis sienomis:

Vestuvių hidžabas su sunkiomis sienomis

Kai nuotakos nori išties gyvybingos ir išskirtinės savo vestuvių išvaizdos, jos gali pasirinkti sunkų kraštinį hidžabą. Šio stiliaus hidžabą iš esmės ribą sudaro daugybė įvairių dekoravimo elementų, tokių kaip nėriniai, brangakmeniai, siuvinėjimai, juvelyriniai dirbiniai ir tt, austi kartu, kad būtų sukurta viena didžiulė sunki siena, kad vestuvės atrodytų kuo geriau.

Taigi, galbūt pastebėjote, kad hidžabo stiliaus drabužiai yra populiarūs beveik visose vestuvėse, ypač tarp islamo bendruomenių. Vestuvių hidžabai turi daugybę skirtingų tipų ir stilių nuotakoms. Priklausomai nuo jūsų stiliaus ir patogumo reikalavimų, atitinkamai turite pasirinkti vestuvių hidžabą. Pavyzdžiui, jei norite šiuolaikiškos vestuvių išvaizdos, galite pasirinkti dizainerio vestuvių hidžabo suknelę.