„Hijab“, taip pat žinomas kaip šydas ar skara, yra tradicinis drabužis, kurį dažniausiai dėvi musulmonės moterys, o juos supantys vyrai. Tai audinys, dengiantis krūtinę ir galvos dalį, kurią taip pat dėvi musulmonės moterys, siekdamos tam tikro padorumo standarto. Hijabas paprastai randamas įvairiose medžiagose, tokiose kaip linas, medvilnė, chambray, trikotažas ir kt., Derinamas su poliesteriu, viskoziu, nailonu ir tt. tačiau šiais laikais rinkoje galite rasti modernių hidžabo stilių, kurie papildo apsirengimo žavesį.

Gražus ir geriausias „Hijab“ dizainas su vaizdais:

Čia yra keletas labiausiai paplitusių „hijab“ drabužių, kurie neabejotinai užimtų vietą jūsų kolekcijoje.

1. Paprastas ir tradicinis hidžabas:

Paprastas ir tradicinis hidžabas

Moterys vis dar plačiai dėvi paprastus hidžabo stilius su tradiciniu prisilietimu. Hidžabas pagamintas iš juodos medvilnės medžiagos, paliekant paprastą su nėrimo krašteliais. Tokį hidžabą moterys dažnai dėvi reguliariai.

2. Perlų nėrinių hidžabas:

Perlų nėrinių hidžabas

Perlų nėrinių hidžabo kolekcija buvo plačiai pasirinktas moterų hidžabas, turintis pikantišką išvaizdą. Pagaminta iš šifono medžiagos, bordo hidžabui suteikiama perlamutrinė balta spalva, kad atrodytų kitaip. Hijabą taip pat galima padaryti dekoratyvesnį, jei perlai yra visiškai, o ne tik kraštai.

3. Hijabas su gėlių žavesiu:

Hijabas su gėlių žavesiu

Čia pateiktas satino hidžabas su žavesiu dešinėje pusėje. Paprastas pilkas pilkas hidžabas suteikia sidabro gėlių žavesio su melsvai pilku perlu, suteikiančiu žiūrovui elegantiško žavesio, tinkančio lengvoms progoms.

4. „Pagdi“ stiliaus hidžabas:

„Pagdi“ stiliaus hidžabas

Šiuo metu populiarėjantis naujas hidžabo stilius yra modernizuotas. Hijabas apima tik galvos dalį, kuri atrodo panaši į pagdi. Jis dėvimas sulankstomu būdu, ant galvos viršutinės dalies padengtas dviem sluoksniais ir ribojamas iš užpakalio.

5. Sluoksniuotas hidžabas:

Sluoksniuotas hidžabas

Sluoksniuotas yra laikomas geriausiu hidžabo stiliumi, suteikiančiu jūsų veidui žavingą išvaizdą. Hijabas pagamintas iš šifono medžiagos su atspaudais ar deimantiniais darbais. Paprasta dėvėti, hidžabas yra kelių sluoksnių ne tik ant galvos, bet ir ant krūtinės.

6. Arabų stiliaus hidžabas:

Arabų stiliaus hidžabas

Arabų kalba laikoma vienu iš gražiausių dėvimų hidžabo stilių, panašiai kaip arabų šalių moterys. Jis apima visą galvą ir yra trikampio formos krūtinės pusėje. Pagamintas iš šifono medžiagos, hidžabas yra atspausdintas kasdieniams žmonėms.

7. Pashmina Hijab:

Pashmina Hijab

Pashmina yra vienas iš paprastų hidžabo drabužių. Hijabui suteikiama skara, panaši į medžiagą ir išvaizdą. Hijabas visiškai uždengia galvą, o kitas medžiagos galas nukrenta nuo peties kaklo į priekį, o apačioje yra medžiagų žavesio.

8. Spausdintas ir sulankstytas hidžabas:

Spausdintas ir sulankstytas hidžabas

„Hijab“ suknelių stiliai įgavo naują požiūrį, kai hidžabas buvo dėvimas lankstant ir sukant raštus. Hijabas buvo pagamintas iš medvilninio šilko medžiagos, ant kurios buvo atspaudai ir medžiagos gale kabantys žavesiai.

9. Hidžabas Kašmyro darbe:

Hijabas Kašmyro darbe

Kašmyro austi raštai moterims suteikia gražų hidžabą. Paprastam šifono hidžabui suteikiamas gėlių dizainas, pagamintas naudojant spalvotus siūlus, kurie yra ant galvos. Hijabas yra populiarus mažiems vakarėliams ar ypatingoms progoms.

10. Vestuvių hidžabas:

Vestuvių hidžabas

Vestuviniai hidžabai buvo labai patrauklūs. Naujausi vestuvių hidžabo stiliai yra pagaminti iš šilko ir dekoruoti papuošalais, kuriuose yra perlų, dekoratyvinių akmenų ir gražių sienų, kad jis atrodytų geriausiai. Krūtinė ir šoninė hidžabo dalis įgauna paprastą tekstūrą, o viršutinė dalis yra dekoruota.

11. Vilnonis hidžabas kūdikiams:

Vilnonis hidžabas kūdikiams

Norite padovanoti savo mažyliui apleistos išvaizdos hidžabą! Vilnos kūdikiams suteikė mielų hidžabo stilių. Hijabas pagamintas iš vilnonių juostelių viršuje, o apačioje – šifono medžiaga. Kad jis taptų žavesnis, prie jo pridedami žavesiai su kreivomis raudonomis sienomis. Jis gali uždengti kūdikio galvą ir kaklą.

12. Turkijos hidžabo stilius:

Turkijos hidžabo stilius

Turkijos hidžabai buvo populiarūs dėl jų teikiamų dekoratyvinių stilių. Jų hidžabo dėvėjimo stiliai suteikia jiems deimanto formos veidą, kuris skiriasi nuo kitų. Paprastas turkiškos išvaizdos hidžabas ant galvos dalies yra deimantas, sudarantis platų sienų stilių. Hijabas geriausiai tinka lankyti specialias funkcijas, vakarėlius ir pan.

13. Hidžabas su nėrimo sienomis:

Hidžabas su nėrimo sienomis

„Hijab“ stiliams vakarėliams suteikiamas naujas dizainas, kur paprastam hidžabui suteikiama nėrimo siena. Paprastas blizgantis kraštas gali uždengti galvą ir kaklą, o galvos viršuje yra apvadas, pagamintas iš nėrimo medžiagos gėlėmis. Tolesniam dekoravimui taip pat pritvirtinami perlai.

14. Karūnuotas hidžabas:

Karūnuojantis hidžabas

Net paprastas hidžabas atrodytų viliojantis, kai viršuje būtų karūną primenantis dizainas. Tai buvo lengvi hidžabo stiliai, kai reikia dėvėti paprastą paprastą hidžabą ir derinti jį su dekoratyviniu į karūną panašiu žiedu viršuje, kuris turėtų tam tikrą dalį ant kaktos, suteikiančią karūną.

15. Dviejų spalvų hidžabas:

Dviejų spalvų hidžabas

Šis hidžabo dizainas turi dvigubą spalvų efektą. Galvą dengiantis hidžabas yra atspausdintas šviesios spalvos, o ant kaklo – juodos spalvos. Pagamintas iš medvilninio šilko medžiagos, hidžabas yra nešiojamas su šoniniu ridenimo dizainu vienoje pusėje, o kitoje pusėje yra mažos plokštelės. Tokio tipo hidžabas taip pat dėvimas oficialiems tikslams, išvykoms ir pan., Siekiant oficialiai pasirodyti.

16. Siuvinėjimo hidžabas:

Siuvinėjimas Hijabas

Hijabo mados stilius suteikė ikonišką vaizdą, kai viršutinė hidžabo siuvinėjimo dalis buvo pateikta aukso spalvos siūlais. Hijabas pagamintas iš panašaus dizaino kaip šilkinė suknelė, kad visiškai atitiktų, nenukritus ant krūtinės srities. Jis dengia galvą ir kaklą, o nukrenta ant nugaros pusės. Siuvinėjimas viršuje pagamintas aukso spalvos siūlais, todėl idealiai tinka santuokos funkcijoms ir pan.

17. Auksinis kraštas Hijabas:

Auksinis kraštas Hijabas

Hidžabo nuotraukos suteikė naują grožį moterų grožiui, kai hidžabas buvo auksinis kraštas. Greitai nešiojamas vestuvėms ar kitoms panašioms progoms, šis hidžabas suteikia dėvėtojui supaprastintą, tačiau stilingą išvaizdą. Jis visiškai uždengia galvą, o krūtinės pusėje suteikia trikampį vaizdą, sudarydamas L modelį.

18. Kebaya hidžabo stilius:

Kebaya hidžabo stilius

„Kebaya“ hidžabo stiliaus vaizdai tikrai primintų jums dangtelio dizainą, suteiktą pakeistą išvaizdą. „Kebaya“ stiliams suteikiamas tik galvos apdangalas, kuriame hijabui suteikiamas gėlių dizainas, apvadai, nėrimo darbai ir pan., Kad jis taptų stilingas. Jis apima tik galvą iki pečių už nugaros.

19. „Panjang Hijab“ stiliai:

Panjang hidžabo stiliai

„Panjang“ tipo hidžabas yra redaguota paprasto hidžabo išvaizda, turinti kreives ant krūtinės, sudaranti į kūgį panašų dizainą. Hijabas taip pat turi laisvą laikymą virš galvos ir aplink veidą. Pagamintas iš medvilnės arba šilko, hidžabas yra atspausdintas.

20. „Desain Hijab“ stilius:

Desain hidžabo stilius

Dizaino hidžabo stiliai turi ilgą kūno dangą. Ji ne tik uždengia galvos dalį, sudarančią tvirtą įstrižą kaklaraištį, bet ir nusileidžia iki juosmens, laisvai prigludusi prie suknelės. Jis yra vienos spalvos, su tamsiu kontrastingos spalvos kraštu, ir panašiai tinka galvai su pasvirusiu kraštu.

21. „Gambar Hijab“:

„Gambar Hijab“

„Gambar“ yra paprastas hidžabas, suteikiantis į bangą panašų vaizdą nuo galvos iki krūtinės dalies. Pagaminta iš šilko medžiagos, suteikiama juoda kraštinė, apimanti krūtinę ir pečius. Žemiau hidžabo taip pat dėvima kitos spalvos juosta, kad būtų užtikrintas tvirtas hidžabo vaizdas.

22. Pelangi hidžabo stilius:

Pelangi hidžabo stilius

Pelangi hidžabo stiliai buvo gana populiarūs dėl spalvingo efekto. Šifono medžiagai suteikiama daugiaspalvė išvaizda, suteikianti dėvėtojui reikiamus trūkumus. Hijabui ant galvos suteikiamas susuktas turbano vaizdas, kuris yra surištas. Jis dengia kaklą ir suteikia laisvą kabančią kreivę ant krūtinės dalies.

23. „Cap Hijab Look“:

Cap Hijab Look

Mieli hijab stilių kolekcija vaikams suteikia šlovingą išvaizdą su skrybėle viršuje. Įprastam hidžabui ant viršaus uždedamas dangtelis su medžiaga, kuri teka per pečius, o ilgis dengia krūtinę. Hijabas yra pagamintas iš medvilnės ir jam suteikiami lipdukai, kad būtų smagu dėvėti hidžabą.

24. „Jilbab Cantik Hijab“:

Jilbab Cantik Hija

Tokio tipo hidžabo aprangą šiek tiek sunku apsivilkti, nes tam reikia apkaustų, formuojančių kreives ir trikampius. Hijabui suteikiama įstrižai sukurta krūtinės dalis, kuri paliekama trūkumų, o galva – kalvos viršuje su trikampiu kraštu, kurio gale yra siūlų darbas.

25. Minėtas hidžabas:

Maldaujamas hidžabas

Klijuotas hidžabas buvo gana populiarus tarp kasdienių drabužių, tokių kaip džinsai, kad suteiktų kontrastingą išvaizdą. Pagamintas iš medvilninės medžiagos, hidžabas nešiojamas tradiciškai, pledai kabo vienoje peties pusėje po sluoksniais ant kaklo dalies.

26. Mod Hijab vaikams:

Mod Hijab vaikams

Vaikams skirtam hidžabui suteikiama nauja išvaizda, suteikianti jiems laisvą laikymą virš kaktos, naudojant į dangtelį panašų dizainą. Hijabui suteikiama karūną primenanti išvaizda, papuošta perlais iš baltos ir šifono medžiagos kaklo pusėje. Tai įmonė, paruošta dėvėti hidžabą.

27. Irano hidžabas:

Irano hidžabas

Lengva dėvėti, tokio tipo Irano hidžabas paaugliams suteikia nuostabų išvaizdą. Hijabui suteikiama šilko medžiaga, apvyniota per galvą ir sukama ant pečių, kur vienas galas paliekamas, o kitas – priekyje, suteikiant atvirą išvaizdą. Šis hidžabo dizainas yra pats laisviausias tarp visų kitų.

28. Išgalvotas hidžabo dizainas:

Išgalvotas „Hijab“ dizainas

Norite turėti tokią madingą išvaizdą ypatingai dienai! Čia yra hidžabo stiliaus 2018, kuris idealiai tinka. Hijabas pagamintas iš blizgančios brokatinės medžiagos, kurios viršuje suteikiama aukšta išvaizda, papuošta reljefiniais atspaudais ir šiek tiek akmens, kad ji taptų ypatingesnė. Likusi hidžabo dalis lieka nukritusi ant galinės pusės.

29. Žiedo hidžabas:

Žiedas Hijabas

Madingam hidžabo dizainui čia suteikiama įvairių žavesių, kad jis taptų patrauklesnis. Čia esantis hidžabas iš šifono medžiagos turi paprastą spindinčią kraštinę, kuri iš vienos pusės yra austa į žiedus, kad ji atrodytų kaip diržas. Hijabas taip pat yra padengtas dviem sluoksniais viršuje, kad būtų tvirtai laikomas, o jis yra laisvas krūtinės pusėje su trūkumais.

30. Magenta Hijab dizainas:

„Magenta Hijab“ dizainas

Ši hidžabo kolekcija yra pagaminta iš prarastos ir minkštos Georgette medžiagos. Hijabas yra tvirtai pritvirtintas viršuje; tačiau jis atrodo laisvas ir svyruojantis. Ant krūtinės esančios dalies taip pat yra panašus modelis, kuris iš visų pusių atrodo purus. Hijabą gana šaunu nešiotis vakarėliams ir teminiams vakarėliams.

Paprastiems hidžabo dizainams dabar suteikiama fantastiška išvaizda su įvairiomis spalvomis ir dekoratyviniais dizainais, naudojant įvairius žavesius. Be to, įvairūs stiliai taip pat dėvi tą patį ir suteikia jai vieningą prisilietimą. Jie taip pat gali būti dėvimi laisvai ir tvirtai, skleidžiant įvairias bangas. Rinkoje gausu hidžabų, suprojektuotų panašiai kaip suknelė ar suknelė, kurią taip pat dėvėtumėte.