Hidžabis žino, kaip papildyti priedus, kad maksimaliai padidintų hidžabo stilių ir suteiktų žavesio jų asmenybei. Mados sąmoningos šiuolaikinės musulmonės moterys ieško klasikinių ir prašmatnių hidžabo aksesuarų. Nepriklausomai nuo progos, kurioje jie dalyvaus, jie nepraleidžia progos atrodyti išskirtinai.

Geriausi „Hijab“ aksesuarai moterims:

Tiesiog pažvelkite į 9 populiariausius Indijos hidžabo priedus, atitinkančius jūsų asmenybę,

1. Karališkoji Diamante galvos dalis Hijabas:

„Royal Diamante“ galvos gabalėlis „Hijab“

Pagirkite savo nuotakos suknelę su šiuo aukšto lygio galvos aksesuaru, skirtu hidžabui. Su diamante galvos apdangalu jūs tikrai pasuksite galvas. Viso galvos apdangalo nereikia puošti brangakmeniais ar deimantais. Paprasta elegantiška išvaizda su šiais vestuvių „hijab“ priedais tikrai suteiks jums stulbinančią išvaizdą ir padidins jūsų pasitikėjimą.

2. Klasikinis hidžabas su Tiara:

Klasikinis hidžabas su Tiara

Hidžabas yra dvasinio polinkio simbolis, tačiau madą išmanančios raudonuojančios musulmonės nuotakos mėgsta savo ypatingą dieną puošti karališkąją tiarą. Šie išskirtiniausi vestuvių hidžabo priedai gali būti prisegti ant nuotakos šydo, kad būtų patobulinta išvaizda. Surasti idealiai tinkantį priedą „hijab“ visada yra iššūkis.

3. Madingi hidžabai su kutais:

Madingi hidžabai su kutais

Šis madingas hidžabas puikiai atrodo vientisomis spalvomis su spausdintomis abaya/jilbab ar kitomis ilgomis suknelėmis. Tai galima sulankstyti ir dėvėti skirtingais stiliais. Galite sumaišyti šį „hijab“ priedą su atitinkamu vamzdeliu po skara, apvynioti jį aplink galvą ir leisti kutams tekėti ir pabrėžti savo parašo stilių.

4. Išmanusis hidžabas su auskarais:

Išmanusis hidžabas su auskarais

Įvairių dizainų auskarai, tokie kaip ilgi/kilpos/kutai/auksas, yra visų laikų mėgstamiausios bet kurios moterys. Jie gali būti naudingi norint pabrėžti hidžabo grožį ir padaryti jus esminėmis moterimis. Viskas, ko jums reikia, yra suporuoti šį aksesuarų hidžabą su savo apranga, kad galėtumėte pasigirti bet kokia atsitiktine / oficialia funkcija ar kolegijos miesteliu.

5. Elegantiški magneto hidžabai:

Elegantiški magneto hidžabai

Naudodami šiuos madingus magnetinius kaiščius, nesijaudinkite, kad suplėšysite ar nepadarysite skylių jūsų mėgstamiausio hidžabo audinyje. Tiesiog išstumkite magnetinius kaiščius, padėkite sagę ant išorinio audinio sluoksnio ir padėkite magnetinį diską už sluoksnio. Jūs esate pasirengęs drąsiai išeiti su šiais hijab aksesuarais. Nerekomenduojama būsimoms motinoms ar moterims, turinčioms širdies stimuliatorių.

6. Hidžabas su šaliko šaliku:

„Hijab“ su skara pagal galvos apdangalą

Šie hidžabo plaukų aksesuarai, populiariai žinomi kaip po skara/kaulo dangteliu/galvos juosta ar snood. Tačiau tai tarnauja tik vienam tikslui- saugo plaukus nuo veido ir yra patogu, jei hidžabas atsilaisvintų ar nuslytų. Jie yra patogūs, nes po hidžabu yra mažiau didelių gabaritų.

7. „Hijab“ su stilingu stiliumi:

Fijaus stiliaus hidžabas

Stilingi jaunuoliai nori atsikratyti kasdienio gyvenimo streso ir atrodyti patogiai bei šauniai. Dizaineriai sukūrė įmantrius atsitiktinius hidžabo stilius ryškiomis spalvomis, kad atitiktų jų žvalias asmenybes. Šis hidžabo galvos aksesuaras geriausiai tinka kolegijos merginoms ir visoms jaunoms moterims, kurios dažnai juda socialiniuose sluoksniuose. Šią puošnią išvaizdą galima derinti su visomis šiuolaikinėmis suknelėmis.

8. Madingi hidžabai su lankais ir sagėmis:

Madingi hidžabai su lankais ir sagėmis

Musulmonės mėgsta eksperimentuoti su hidžabo priedais. Populiariausi galvos aksesuarai hidžabui yra lankai, smeigtukai, sagės. Spalvingus lankus renkasi jaunos merginos, o ponios ieško išskirtinių sagių. Turėdami mažai vaizduotės, galite suteikti nepakartojamą išvaizdą paprastiems, atspausdintiems ar spalvingiems hidžabams.

9. „Bejeweled“ galvos juostos hidžabai:

„Bejeweled“ galvos juostos hidžabai

„Hijab“ su dekoruotomis galvos juostelėmis, pagamintomis iš juostelių/raištelių, teikia pirmenybę dirbančios moterys arba kasdieniai drabužiai. Perlais ar akmenimis dekoruotos galvos juostelės yra skirtos vakarėliams ar oficialiems susibūrimams. Rinkoje galima rasti įvairių patrauklių „hijab“ priedų galvos juostelių, kad būtų patenkinti skirtingi vartotojų pasirinkimai.

Mada nežino nei kalbos, nei religijos. Naujosios eros musulmonės suteikė naują požiūrį dėvėti hidžabą, kad atrodytų protingai ir elegantiškai. Mūsų išskirtinis 9 populiariausias „hijab“ priedas tikrai jus užims, planuodamas, kaip galite tapti savo dizaineriu ir suteikti sau individualų išvaizdą ateinantį sezoną.