Paslaptingi hidžabo sluoksniai yra kuklumo, malonės ir privatumo simbolis. Tai drąsus musulmonų moterų teiginys, kad jos pasitiki savimi ir nereikia kitų girti. Hijabas laikomas islamo atstovybe moterims. Šio galvos apdangalo nešiojimo stiliai ir praktika labai skiriasi visame pasaulyje, tačiau madingas industrijoje dominuoja spalvingi arabiški hidžabo stiliai.

Geriausi arabiški hidžabo stiliai moterims žingsnis po žingsnio:

Čia rasite minėtą arabiško „Hijab Style“ kolekciją moterims.

1. Prašmatnus karališkasis arabų hidžabas:

Prašmatnus karališkasis arabų hidžabas

Arabų hidžabas išsiskiria savo prabangiu stiliumi. Į priekinį apvalkalą įeina turbanas, kuris suteikia stulbinančią išvaizdą. Ypatingas dėmesys skiriamas paryškintoms šios mantijos spalvoms, kurios papildomos atitinkančiu paryškintu makiažu. Galite pridėti daugiau blingo tiesiog apsirengę puošnia suknele ir pabandyti dėvėti galvos papuošalus, kad jūsų hidžabas atrodytų akinamai.

2. „Run-of-the-Mill“ hidžabas:

„Run-of-the-Mill“ hidžabas

Tai tik audinio gabalas, padengiantis galvą ir plaukus. Arabų hidžabo stiliai žingsnis po žingsnio moko jus, kaip lengviausia apvynioti šaliką ant galvos, prisegti šonus po smakru ir apversti aplink pečius ir galiausiai paskleisti abu galus, kad uždengtų krūtinę. Tinkamas galvos apdangalas suteiks jums stulbinančią išvaizdą.

3. Diva stiliaus hidžabas:

Diva stiliaus hidžabas

Šis paprastas drabužis mados pasaulyje pradėjo dominuoti su dideliu trenksmu. Nors tai yra paprastas tradicinis šalikas, apsivyniojęs galvą, tačiau arabės moterys turi naujausią madingų dizainerių sukurtą hijabų kolekciją. Šis paprastas galvos apdangalas suprojektuotas taip, kad atrodytų madingai, žaviai ir šiuolaikiškai n nurodytų, kaip dėvėti hidžabo arabų stilių.

4. „Perfect Match Arabian Hijab“:

Perfect Match Arabian hija

Šaliko stilius skiriasi tradicijų ir gyvenimo būdo požiūriu. Ankstesnis hidžabo arabiškas stilius buvo dėvimas paprastu būdu, dabar modernizuota visuomenė turi naujų šio drabužio tendencijų ir įmantrių stilių, priklausomai nuo progos, dėl kurios jie išsiskiria iš likusio pasaulio tendencijų..

5. Aukščiausios klasės spalvingi hidžabai:

Aukščiausios klasės spalvingi hidžabai

Arabų hidžabų mada turi atitikti tradicijas, nekeisdama pagrindinės uždangos koncepcijos, nes ji kilo iš jų pačių kultūros. Tačiau šiais laikais naujausia madinga, madinga, aukščiausios klasės spalvinga kolekcija tampa populiari tarp musulmonų moterų. Jie tikrai siūlo sunkią konkurenciją savo vakarų kolegoms.

6. Tradicinė hidžabo suknelė:

Tradicinė hijabo suknelė

Abaya „apsiaustas“ yra paprastas laisvas, chalatas, panašus į tradicinę hidžabo suknelę. Įprastas juodos spalvos stilius įvairiuose regionuose skiriasi, tačiau šis kostiumas yra patogus kasdieniam naudojimui. Jis dar labiau paryškintas akmenimis ir išskirtiniais siuvinėjimais, kurie suteikia jai žavingą išvaizdą. Arabų moterys ją nešioja su malonumu.

7. Princesės Jasmine stiliaus hidžabas:

Princesės Jasmine stiliaus hidžabas

Šie dviejų tonų galvos apdangalai suteikia jums žavingą ir patrauklią išvaizdą. Jis pagamintas iš kvėpuojančio šifono audinio su karoliukais. Jums patiktų nešioti šį vėsų galvos įvyniojimą, nes jums nereikia visą laiką nešiotis sunkaus šaliko. Naujus arabiškus hidžabo stilius galite priderinti prie sijonų, džinsų ir visų kitų kasdienių suknelių.

8. Šventiniai hidžabo dizainai:

Šventiniai hidžabo dizainai

Šiuolaikinės musulmonės dėvi arabiško hidžabo dizainą, kad galėtų laisvai judėti išoriniame pasaulyje. Šie šventiniai hidžabo dizainai šiais laikais tapo mados išraiška. Suknelių dizaineriai stengiasi kurti naujus nenugalimus ir stilingus galvos apdangalus, kurie gali būti derinami su glam makiažu ir aksesuarais pagal jūsų pasirinkimą.

9. Vestuvių hidžabo stiliai:

Vestuvių hidžabo stiliai

Išskirtinė nuotakos suknelė yra kiekvienos merginos pageidavimų sąraše. Taigi arabiškos vestuvių hidžabo stiliaus suknelės yra specialiai sukurtos iš puošnių, įmantrių siuvinėjimų ir šalikų iš pashminos, šifono, šilko ar tinklo. Tai suteikia nuotakoms ekstravagantišką išvaizdą. Vestuvinės suknelės su rankovėmis ir akį traukiančių spalvų hidžabai atrodo itin stilingai ir viliojančiai. Įvairių kirpimų, audinių ir suknelių, iš kurių galima rinktis, musulmonų nuotaka turi platų pasirinkimą.

Paslaptingi arabiškos hidžabo suknelės sluoksniai yra skirti apsaugoti musulmones moteris nuo smalsių akių. Paprastai manoma, kad jie yra neabejingi madai. Tačiau bėgant metams šis paprastas galvos apdangalas, hidžabas sulaužė šį mitą ir pakeitė islamo pasaulio mados tendencijas. Tarptautiniai dizaineriai kuria naujausius dizainus visoms progoms.