Praėjo tie laikai, kai hidžabas buvo dėvimas paprastu būdu, uždengiant galvą ir krūtinę. Keičiantis tendencijoms, pokyčiai taip pat pastebimi skirtinguose stiliuose, skirtuose dėvėti hidžabą įvairioms progoms arba atsižvelgiant į aprangą, į kurią ketinama persikelti. Net internete pateikiama daugybė variantų, kada ieškoma hidžabo.

Šiuolaikiniai hidžabo drabužių stiliai su nuotraukomis:

Štai keletas tikslių atsakymų, kaip dėvėti hidžabo stilius, suteikiančius jums reikšmingą išvaizdą įvairiais būdais,

1. Paprastas įvyniojimas nenaudojant smeigtukų:

Paprastas įvyniojimas nenaudojant smeigtukų

Kai ieškoma, kaip dėvėti hidžabo šaliką, yra įvairių moterų, kurios paprasčiausiai apvynioja hidžabą nenaudodamos smeigtukų. Hidžabas dėvimas pradedant paprastomis raukšlėmis ir uždengus galvą, o po to susuktas žvilgsnis į krūtinės dalį. Taip pat galite užrišti pirmąjį galvos apdangalą mazgu, kad tvirtai dėvėtumėte.

2. Hijabas auskarams rodyti:

Hijabas už auskarų rodymą

Kai žingsnis po žingsnio ieškoma, kaip dėvėti šiuolaikinius hidžabo stilius, tas, kuris leidžia matyti jūsų auskarus, yra gana populiarus. Atliekant šiuos veiksmus reikia dėvėti paruoštą galvos dangtelį, o tada hidžabui suteikiamos išlenktos melodijos ant dangtelio su susukta spyna aukščiau. Likusieji šonai naudojami kaklui uždengti.

3. „Hijab“ vakarėliams:

Hijabas vakarėliams

Kai klausimas jus persekioja, kaip vakarėliui dėvėti hidžabą, trijų stilių hidžabas yra geriausias būdas pasipuošti bet kokios rūšies suknelėmis. Hijabas yra pagamintas iš keturių sluoksnių ant galvos, o taip pat neša kreives ant krūtinės. Hijabui taip pat suteikiamas kaklo dengiantis audinys, kuris slepia veidą nuo nosies dalies. Sluoksniams ant galvos suteikiamas žavesys, pritvirtintas kaiščiu vakarėlio aprangai.

4. Šoninio pasvirimo hidžabo stilius:

Šoninis pasviręs hidžabo stilius

Kai galvojate apie tai, kaip dėvėti hijabų arabų stilių, šoninis pasviręs hidžabas suteikia dėvėtojui patrauklią išvaizdą. Jai suteikiamas dvigubas spalvų sluoksnis; hijabui suteikiama vienpusė sluoksniuota išvaizda iki krūtinės. Hijabui suteikiamas susuktas vaizdas iš užpakalio, o hidžabas yra dekoratyvinis siuvinėjimas auksiniais siūlais. Dažniausiai tai atliekama santuokos tikslais.

5. Paprasta skara, tokia kaip Hijabas:

Paprasta skara kaip „Hijab“

Tai yra vienas iš paprastų žingsnių dėvėti hidžabą. Hijabas yra populiarus kasdieniame gyvenime, dažniausiai su džinsais ir kapriu vasarą. Hijabas yra dėvimas kaip skara, kur galva yra tiesiog uždengta, o vienas hijabo galas perimamas per petį, apsupus kaklą iš priekinės pusės. Antrasis galas paliekamas priekinėje pusėje atviros būklės, o nugara taip pat paliekama atvira.

6. Turbano stiliaus hidžabas:

Turbano stiliaus hidžabas

Ieškant madingų būdų, kaip dėvėti skirtingų stilių hidžabą, šoninės bandelės turbano stilius yra geriausias. Hijabas yra dėvimas, uždengiant visą galvą iš priekio ir nugaros be pakabinamų galų ar krūtinės dangų. Hijabui taip pat suteikiama šoninė bandelė, dėl kurios hijabas atrodo panašus į turbaną su sulankstytais sluoksniais ant galvos viršaus.

7. „Hijab“ stiliai mokykloms:

Hijabo stiliai mokykloms

Tai lengviausias atsakymas, kaip žingsnis po žingsnio dėvėti hidžabą. Jam suteikiama laisva tekstūra, o vidinis sandarus dangtelis. Hijabui tvirtai priglunda virš galvos ir laisvai – po smakru. Hijabas uždengia nedidelę krūtinės dalį, kurioje hijabas yra pakabinamas viena puse. Šonui ant galo pririštas mazgas, kuris padeda išlaikyti hidžabą tvirtą ir tvirtą. Jis dažniausiai dėvimas kasdieniams ar mokyklose.

8. Pashmina stiliaus hidžabas:

Pashmina stiliaus hidžabas

Paaugliai studentai dažniausiai ieško Pashminos, kaip žingsnis po žingsnio dėvėti hidžabo stilių, nes tai yra vienas iš populiarių stilių, plačiai dėvimų kasdien. Šios mergaitės, dėvinčios hidžabą, medžiaga paprastai yra iš šifono, o galvos apdangalas yra padengtas trimis sandariais sluoksniais, o po to – visiškai. Kaklui taip pat suteikiami aplinkiniai dangteliai, o hidžabas ilgai ištemptas ant krūtinės. Norėdami suteikti jai įmantrią išvaizdą, surenkamas šoninis hidžabo sluoksnis ir ant jo prikabinama gėlė.

Hijabo nešiojimo žingsniai dažniausiai grindžiami veido forma, pvz., Kvadratine, ilga, apvalia, stačiakampio formos ir pan. Nesvarbu, kokį stilių pasirinksite, pagrindinis hidžabo nešiojimo žingsnis yra trikampio formos hidžabo sulankstymas. Jie dažniausiai dėvimi plačiai ir laisvai, tačiau yra ir tokių, kurie nori nešioti juos tvirtai ir tvirtai, nuskynę naudodami keletą smeigtukų. Kad hidžabas būtų dekoratyvus, pakabukai naudojami ir šonuose.