Uzun saçlara sahip olmak artık dağınıklık veya bakımı zor değil. Daha çok şık görünmenizi sağlayacak ve oldukça sinirli ve şık görünmenizi sağlayacaktır. İşte uzun saçlı Hintliler için en trend saç modelleri. Uzun Hint saçı, iyi korursanız etnik, şık ve şık görünebilir. Bu yüzden burada size uzun saçlı Hintli kızların ihtişamını bu stiller aracılığıyla en iyi şekilde nasıl taçlandıracağınızı anlatıyoruz. Saç tipinize, dokunuza ve eldeki olaylara göre onları verimli bir şekilde şekillendirerek en iyi nasıl görüneceğinizi öğrenin. Uzun saçlar için kolay Hint saç stilleri hakkında daha fazla bilgi edinin ve uzun buklelerinizi en iyi şekilde nasıl şekillendireceğinizi ve onları şık bir şekilde nasıl sergileyeceğinizi öğrenin! Haydi kızlar şimdi aksesuarlarınızı toplayın da saçların neşeyle dans etmesini sağlayalım ne dersiniz!

15  Uzun Saçlar İçin Resimlerle Hint Saç Modelleri:

Uzun saçlar için en iyi 15 farklı Hint saç modelimiz şunlardır:.

1. Gevşek Saç Modeli:

uzun saçlar için hint saç modelleri

Bu uzun Hint saç modeli oldukça basit ve yapması kolaydır. Burada görülen, bu basit ama zarif görünümü sergileyen aktris Nayanthara. Saçın etrafınıza düşmesine ve iyice fırçalamasına izin verin. Tepeye yakın bir yerde şişirin ve uçlarıyla iyice sabitleyin. Görünümü daha da geliştirmek için favori saç aksesuarlarınızı daha da kolayca ekleyebilirsiniz. Uzun saçlar için en iyi Hint saç modeli.

 • İdeal Yaş Grubu: Her yaştaki kadınlar bu stili tamamen deneyebilir.
 • Uygun Yüz Tipi: Oval ve elmas yüz bunu denemek için çok uygun olabilir.
 • Denenecek En İyi Sezon: Bu çok yönlü stil, yıl boyunca herhangi bir zamanda denenebilir..
 • Mükemmel Kıyafet ve Durum: Bunu, aile ve arkadaşların şenlikleri veya işlevleri için güzel ve zarif Hint elbiseleri ile giyin.

2. Egzotik Yumuşak Dalga Hint Saç Görünümü:

hint uzun saç gevşek

Keerthi Suresh’in bu resmi ne kadar zarif görünüyor? Buradaki aktris, etrafındaki güzel yumuşak saç dalgalarını sergiliyor. Güzel, ince ve sağlıklı görünen bir saça sahipseniz bu stil en uygunudur. Hint saçı için bu uzun saç stiline saçınızı bu şekilde kolayca gösterin. Yumuşak dalgalarla yeterince kıvırdığınızdan emin olun. Daha cesur hareketlerden çok basit ve şık, sinirli görünümü seven biriyseniz deneyin..

 • Denenecek En İyi Sezon: Winters bu stili denemek için en uygun.
 • İdeal Yaş Grubu: Sadece 20’li yaşlardaysanız bu stili giyin.
 • Uygun Yüz Tipi: Herhangi bir yüz şekli bu çok yönlü görünüme tamamen sığabilir.
 • Mükemmel Kıyafet ve Durum: Bu tarzda kokteyl partilerine veya etkinliklere gitmek için güzel bir uzun elbise giyin.

3. Uzun Saçlar İçin Geleneksel Topuz:

Uzun Saçlar İçin Geleneksel Topuz

Uzun saçlar için bu geleneksel Hint topuz saç modelleri stil ve moda açısından yeni değil; ancak, bu her zaman yeşildir ve burada kalıcıdır. Etnik havayı modern görünümlerle kucaklayan kadınlar bu stili deneyebilir. Burada topuz, iyi bir şekilde dekore edilmiş ve etrafına sarılmış güzel çiçeklerle özelleştirilmiştir. Saçlar yandan hafif örülmüştür. Bu, modern tarzdan çok uzak ama yine de çok sevimli ve güzel olan tamamen zarif ve klas bir görünüm verir..

 • İdeal Yaş Grubu: 20’li ve 30’lu kadınlar buraya en uygun olanlardır.
 • Uygun Yüz Tipi: Yuvarlak ve oval yüz bu stili deneyebilir.
 • Denenecek En İyi Sezon: Bu saç stilinde herhangi bir mevsim tamamen iyidir.
 • Mükemmel Kıyafet ve Durum: Bu şekilde herhangi bir şenlik veya düğün için güzel geleneksel sari giyin.

4. Uzun Saçlar İçin Düzgün Örgülü Hint Saç Modeli:

hint uzun saç örgüsü

Ardından aktris Rashi Khanna’nın resmi geliyor. İşte bu sade, düzgün örgülü saçlarla böyle sevimli ve masum bakışlar veriliyor. Bu, uzun saçlar için basit ve kolay Hint saç modelleri arasındadır. Geleneksel örgü yöntemini seviyorsanız, bu stil çok zarif bir şekilde yapılabilir. Burada bu şekilde düzgün bir şekilde yapılır ve ayrıca zarif aksesuarlarla süslenir. Etnik görünümleri seviyorsanız bunu deneyin

 • İdeal Yaş Grubu: Herhangi bir yaş grubu buna kolayca sığabilir.
 • Uygun Yüz Tipi: Bu saç stilini herhangi bir yüz şekli için kolayca kullanın.
 • Denenecek En İyi Sezon: Kadınlar bunu çok yönlü olduğu için her mevsim deneyebilir..
 • Mükemmel Kıyafet ve Durum: Buradaki festivaller için güzel uzun etnik kurta veya elbise veya sari giyin.

5. Uzun Kıvırcık Hint Saç Modeli:

Uzun Kıvırcık Hint Saç Modeli

İşte uzun saçlar için başka bir Hint partisi saç modeli. Bukleleri seviyorsanız ve onları iyi kucaklıyorsanız, bu sizin için en uygun olanıdır. Resimde burada, şık buklelerini önümüzde sergileyen aktris Sai Pallavi görülüyor. Bu şekilde ince kıvırcık saçlarınız ile hava atmayı seviyorsanız bunları deneyin. Saçların cilalı ve düzgün görünmesi gerektiğinden, bundan önce saçınıza iyi bakmayı atlamadığınızdan emin olun..

 • Denenecek En İyi Sezon: Kışlar ve musonlar bu tarz için en iyisidir.
 • Uygun Yüz Tipi: Herhangi bir yüz şekli bu stile kolayca sığabilir..
 • İdeal Yaş Grubu: 20’li yaşlardaki kadınlar bu saç modelini kolayca denemekte fayda var.
 • Mükemmel Kıyafet ve Durum: Partilerde veya randevu gecelerinde iyi görünmek için bu güzel uzun elbiseyi veya elbiseyi giyin.

6. Taç Örgü Saç Modeli:

Taç Örgü Saç Modelleri

Biraz zarafet ve trendi sevenler bunu deneyebilir. Bu da uzun saçlar için popüler gelin saç modelleri arasında yer almaktadır. Bununla birlikte, bu stil üzerinde çalışmak için profesyonel bir stiliste ihtiyacınız var. Bu taç örgü modeli oldukça zarif ve trendy de şık görünüyor. Dağınık görünüm, vibe ve stile daha fazla katkıda bulunur. Gösterişli görünmek ve harika bir ilk izlenime sahip olmak isteyen kadınlar için en iyisidir..

 • Denenecek En İyi Sezon: Yaz, bu görünümü sallamak için en iyi mevsim.
 • Uygun Yüz Tipi: Herkese yakıştığı için bu stili herhangi bir yüz şekli için kullanın.
 • Tercih Edilen Yaş Grubu: 20’li yaşlarındakiler bu stili kendilerine daha çok yakıştığı için deneyebilirler..
 • Mükemmel Kıyafetler ve Durum: Bunu en iyi şekilde görünmek için etnik ve uzun bir elbise veya lehengas ile deneyin ve bu stili şenlikler veya düğün kutlamaları sırasında giyin..

7. Şelale Hint Saç Modeli:

Uzun saçlar için en iyi Hint Hiarstyles 2

Muhteşem şelale stili, tüm yaş gruplarındaki kızlar ve kadınlar arasında ve dünyanın her yerinde bir hit. Onu bir sari veya şalvar ile eşleştirebilir ve o kızın gecesine veya kedicik partisine gidebilirsiniz. Yanları örün ve başınızın arkasına getirin, bir iğne ile sabitleyin, şelale etkisi için saçın geri kalanının yarı bukleler veya bukleler olması gerekir.

 • Mükemmel Sezon: Bu stili sadece en iyi konfor için kışın giyin.
 • Tercih Edilen Yaş Grubu: 20’li yaşlardaki kadınlar için bu saç stilini deneyin.
 • Uygun Yüz Tipi: Bu saç modeli oval, yuvarlak ve elmas yüz şekline sahip kadınlara en çok yakışan saç modelidir..
 • En İyi Durum ve Kıyafetler: Günlük düzenli geziler ve durumlar için bu stili hızlı bir şekilde giyebilirsiniz. Bu stille sevimli kolsuz bluz ve batı elbisesi veya hatta etnik kurtalar giyin.

8. At Kuyruğu Saç Modeli:

Sizin için yeni ve süslü stilleri denemeyi hiç merak ettiniz mi? Bu, uzun düz saçlar için süslü ve şık Hint partisi saç modelleri. Ve bu oldukça zarif ve şık ve tek ihtiyacınız olan şey, sizi süslenmiş görünmek için bu tarzın yanına atacağınız bir tavır. Tüm saçları önce bir at kuyruğunda toplayın ve ardından taç bölgesine yakın bir yerde giyin. Balon şeklinde bir topuz yapın ve balonlu topuzun tabanında tel tokaları tutun. Arkadaşlarınızdan biraz yardım alarak bunu yapmak oldukça kolaydır..

 • Uygun Yüz Tipi: Bu stille herhangi bir yüz tipi çabucak iyi gidebilir.
 • Tercih Edilen Yaş Grubu: Bu stili sadece 20’li ve 30’lu yaşlardaki kadınlar için deneyin..
 • Mükemmel Sezon: Her mevsime en uygun bu saç modelini dilediğiniz gibi giyin.
 • En İyi Durum ve Kıyafetler: Bu saç modeli için uzun bir elbise ve elbise uygundur. Kadınlar, gece partileri ve toplantılar için bu stili kolayca sergileyebilir..

9. Sıkma Saç Modeli:

sıkma saç modeli

Saçınızı kıvırın ve bir tarafa düşmesine izin verin; saçın düşen sulara benzemesine izin verin. Saçınızı tamamen sağa veya sola tarayın, saç maşasını veya kıvırıcıyı alın ve kıvırın. Parlaması ve sabitlenmesi için köpükle şekillendirin. Bu uzun saçlar için basit Hint saç modelleri.

 • Tercih Edilen Yaş Grubu: En iyi görünüm için bunu 40’lı yaşlardaki kadınlar için deneyin.
 • Mükemmel Sezon: Kış ve muson, bu stili denemek için iyi bir mevsimdir..
 • Uygun Yüz Tipi: Oval, yuvarlak ve elmas yüz şekline sahip kadınlar bu stili deneyebilir..
 • En İyi Kıyafetler ve Durum: Kadınlar bu stili gündelik durumlar ve toplantılar için giyebilirler. Bu tarz için sevimli etnik veya batılı bir elbise giyin, çünkü tüm elbiseler bu saç stiline uyabilir..

10. Güney Hint Gelin Saç Modeli:

hint uzun saç topuzu

Orta yol yürüyüşü, beş dakikalık fırçalama gerektiren bir stildir. Yapmanız gereken saçı ya dalgalı yapmak ya da düz bir şekilde bırakmak, öndeki kısmı ayırıp yüzünüze doğru çekmek ve aynısını tepeden ve arkadan yapmak. Öndeki saçlar artık ortadan ayrılabilir ve yanlar kulağın arkasına çekilmelidir. Taçtaki saçlar geriye doğru taranmalı ve basamaklı şelalelere benzeyen dağınık bırakılmalıdır. Uzun saçlar için güney Hindistan gelin saç modelleridir..

 • Mükemmel Sezon: En iyi halinize bakmak için bu stili yazın deneyin.
 • Tercih Edilen Yaş Grubu: Bu tarz 35 yaş altı kadınlara çok yakışıyor.
 • Uygun Yüz Tipi: Oval yüz şekline sahip olanlar, en iyi şekilde görünmek için bu stili deneyebilir..
 • En İyi Kıyafetler ve Durum: Sangeet veya mehndi olsun, herhangi bir düğün etkinliği ve işlevi için bu stili kullanın. Lehengas, sari veya uzun elbise gibi herhangi bir etnik giyim bu stille iyi gidebilir.

11. Patlama ile Masum At Kuyruğu:

Patlama ile Masum At Kuyruğu

Masum at kuyruğu uzun bir yol kat etti, ancak parlak bir uyku görünümü için at kuyruğunu tacınızın üstünde toplayın. Bunu yaptıktan sonra, saç maşalarınızı alın ve çeşitli uzunluklarda at kuyruğuna sabitleyin, bu çeşitli aşamalarda püskülü andıran bukleler veya bukleler verecektir..

 • Mükemmel Sezon: Yaz mevsimi bu saç modeli için uygundur.
 • Tercih Edilen Yaş Grubu: 20’li yaşlardaki kadınlar bu saç stilini sallayabilir.
 • Uygun Yüz Tipi: Oval yüz şekline sahip bayanlar bu saç modeline çok yakışabilir..
 • En İyi Kıyafetler ve Durum: Bu stille güzel bir diz boyu elbise veya herhangi bir gündelik kıyafet giyin. Bu bir randevu gecesi ve film etkinlikleri bu tarz için uygundur..

12. Düşük Boyunlu Topuz:

hint uzun saç kalın örgü ön

Düşük boyunlu topuz etnik durumlar için idealdir. Burada yaptığınız şey, saçlarınızı ensede dekolteli bir atkuyruğu şeklinde toplamaktır. Şimdi saçı at kuyruğunu sabitleyen bandın ilmik içine getirin ve hacmi dışa doğru balonlayın. İğneleri balonun tabanına ve boyun başlangıcına yakın saç çizgisine sabitleyin; balonu yerinde tutmaya yardımcı olur. Bu en iyi Hint uzun saç modellerinden biridir..

 • Mükemmel Sezon: En iyi ve rahat görünümü vermek için bu stili yaz için giyin.
 • Uygun Yüz Tipi: Yuvarlak, kare, oval ve elmas şeklindeki yüz bu stili deneyebilir..
 • Tercih Edilen Yaş Grubu: Uzun saçlar için bu parti saç modelleri 20’li yaşlardaki kadınlar için uygundur..
 • Eşleşen Kıyafetler ve Durum: Sadece sizi zarif gösterebilecek diz boyu veya uzun elbiseler ile giyin ve bu gece partileri veya etkinlikler için cilalı bir hava vermek için.

13. Balon At Kuyruğu:

hint uzun saçlı kadın

Balon at kuyruğu basit ve çılgın bir stildir, bu yüzden tarak ve hazır olmak için on dakikaya ihtiyacınız var. Saçınızı, stilinize ve saçınızın uzunluğuna bağlı olarak yüksek veya alçak bir at kuyruğu şeklinde tarayın. Şimdi ilmek yapıldıktan sonra üç bölüm yapın ve her bölümde renkli bir bant ilmiği var. Her bölmenin ortası mini bir balonu andıracak şekilde dışa doğru çekilmelidir ve hazırsınız. Bu uzun saç Hintli için iyi saç kesimi.

 • Denenecek En İyi Sezon: Yaz bu stili denemek için iyi bir seçenek.
 • Uygun Yüz Tipi: Bunu herhangi bir yüz tipiyle deneyin, çünkü bu tüm kadınlara eşit derecede uygundur..
 • Tercih Edilen Yaş Grubu: 20’li yaşların başındaki kadınlara güzel bir görünüm kazandırmak için bu stili giyin.
 • Mükemmel Kıyafetler ve Durum: Gündelik batı kıyafetleri ve şortları bu saç modeli için en iyisidir ve arkadaşlarınızla veya ailenizle günlük geziler için idealdir..

14. Uzun Saçlar İçin Hint Düğün Saç Modeli:

hint uzun saç stili

Saç maşalarınızı alın ve saçınızın uç kısmına, orta kısmına ve alt kısmına yerleştirin ve bu bölgelere 2 dakika fön ile kurutun. Ütüleri çıkarın ve saçı bir dakika boyunca arkadan öne ve sonra önden arkaya güzelce fırçalayın. Saçların akan bir nehre benzerdi. Bu, uzun saçlar için mükemmel bir Hint düğünü saç modeli.

 • Mükemmel Sezon: Bu saç modeli ile gitmek için herhangi bir mevsim tamamen iyidir.
 • Tercih Edilen Yaş Grubu: Bu düğün saç modeli 20’li yaşların başındaki kadınlara çok yakışıyor.
 • Uygun Yüz Tipi: Yuvarlak, kare ve elmas şeklindeki yüze sahip kadınlar bu görünümü sallayabilir.
 • En İyi Kıyafetler ve Durum: Tamamen zarif göründüğü için bu stille uzun elbise giyin ve en iyi şekilde görünmesi için bunu yalnızca düğün töreni veya etkinlikler için giyin..

15. Gotik Görünümlü Saç Modeli:

lob saç kesimi hint

Gotik görünüm, temalı partilere katılmayı sevenler için uygundur. Hindistan’da uzun saçlar için bu en iyi saç kesimi son zamanlarda popüler hale geliyor ve sahip olduğu benzersiz stil göz önüne alındığında şu anda trend. Resimde gördüğümüz masum örgüler, bu görünümü vermek için her iki tarafta da iyi harmanlanmıştır. Bunu deneyin ve nihai sonucu seveceksiniz. Daha fazla efekt vermek için çok parlak veya çok koyu klipler ve bantlar kullanın.

 • Mükemmel Sezon: Bu görünümü denemek için en iyi seçenek yaz.
 • Uygun Yüz Tipi: Herhangi bir yüz tipi bu stili tamamen sallayabilir.
 • Tercih Edilen Yaş Grubu: 30’larından önce her yaş grubundaki kadınlar bu görünümü sallayabilir.
 • Eşleşen kıyafetler: Bu tarz ile süper gündelik ve rahat batı kıyafetleri giyin ve bu tarz gündelik arkadaşlar veya aile gezileri için dışarı çıkın.

Ek İpuçları:

Şimdi uzun saçlara en iyi nasıl bakılacağına dair birkaç ek öneri görelim.,

 1. Ne pahasına olursa olsun şampuanlamayın. Saçınıza özen gösterdiğinizden ve doğal yağlarını saçınızdan çıkarmadığınızdan emin olun..
 2. Her hafta saç yağı uygulayın ve saçı iyi besleyin. Yağı sadece saç tellerine değil, aynı zamanda kuyruk ve alt kısımlara da güzelce uygulayın..
 3. Saçları düzenli olarak yıkadıktan sonra saçı şekillendirin. Islak saça serum uygulayın. Bunlar uzun saçların iyi nem almasına ve iyi beslenmesine yardımcı olur..
 4. Bir şansınız varsa, onu iyi şekillendirmeyi asla kaçırmayın. Ama her ay saç bakımı yapmak ve mat saçlardan uzaklaşmak için her zaman iyi bir saç spası yapın..
 5. Sağlıklı yapısını korumak için saçı ortalama dört ayda bir kısaltın.

Uzun saç mutluluktur. Uzun saçlı Hintliler için bu saç modellerini bu saç stilleriyle iyi koruyun. Bunlar, herkes tarafından kolayca denenebilecek oldukça basit ve zarif şık stiller. Seçiminizi alın ve tercihinize ve durumunuza göre deneyin. Uzun saçlarınızı kucaklayın ve stil ve güvenle hava atın. Kalabalıktan kolayca uzaklaşabilir ve herhangi bir yerde dikkatle durabilirsiniz..

Sıkça Sorulan Soru ve Cevapları:

S1. Evde Doğal Olarak Nasıl Daha Hızlı Saç Uzatılır?

Cevap: Hepimiz uzun saçı severiz. İşte saçları daha hızlı büyütmenin yolu. Sık düzeltmeler yardımcı olabilir. İyice masaj yapın, sağlıklı ve besleyici yiyecekler yiyin, diyete vitamin ekleyin, sık sık şekillendirme araçlarından kaçının, saç yağı masajı, soğuk durulama daha hızlı saç uzatmanın bazı sırlarıdır..

S2. Uzun Saçlara Güzel Görünümlü ve Parlak Bir Şekilde Kolayca Nasıl Ulaşılır??

Cevap: Muhteşem ve ince saçlar tek hayalimiz. Saçları doğru ve doğru yıkamak, fazla yıkamamak, iyi şekillendirmek, saç derisine iyi masaj yapmak, saçları düzgün ve dikkatli bir şekilde kurutmak, sağlıklı beslenmek sağlıklı görünen ve güzel görünen saçlara sahip olmanın sırlarından bazılarıdır..

S3. Uzun Kıvırcık Saçları Kolayca Uysallaştırma?

Cevap: Kıvırcık saçlar, özellikle uzun saçlı kadınlar için bir sorun olabilir. Bu nedenle onu evcilleştirmek ve ondan kaçınmak önemlidir. Saçınızı iyi şekillendirin ve bu adımı asla atlamayın. Yağ masajı başka bir sırdır. Ayrıca, fazla fön çekmeyin, sık sık nemlendirici saç maskesi ve saç spası kullanın. Gliserinli şampuan kullanın.

S4. Uzun Saç Örgülü Topuz 20 Yıldan Kısa Kadınlara İyi Görünüyor mu??

Cevap: Çok daha genç olduğunuz için, yine de genç görünümü denemeniz önerilir. Her ne kadar yakışabilse de, ağır olmamalı ve iyi görünmek için çok daha basit görünmelidir..