Kerala – Tanrı’nın kendi ülkesi olarak bilinen devlet, gelenekler ve kültür açısından çeşitli ve zengindir. Kerala kadınları güzeller tarafından kendilerine özgü bir şekilde bilinir; geleneksel bir görünüme sahip güzeller. Uzun saçlar için Kerala saç modelleri, günlük zarafetleriyle tanınan favori görünümlerimiz arasında..

Kerala Stili Saç Uzun Saçlı Kadınları Görür:

Örgülerden topuzlara ve Juda görünümlerine kadar çeşitli saç stilleriyle, kadınlara ne kadar çok yönlü ve sofistike göründüklerini seviyoruz. Siz de deneyebilirsiniz ve bahse gireriz bizim kadar seveceksiniz.!

1. Sabitlenmiş Topuz:

Kerala Stili Uzun Saç

Saçı iyice tarayın ve geri fırçalayın. Saç düzleştikten sonra, saçınızı farklı tutamlara ayırmaya başlayın. Elinizde bir bukle maşası varsa saçınızı kıvırarak da başlayabilirsiniz. Şimdi saçın ön kısmını alın ve sıkı bir topuz haline getirin ve bir kravatla sabitleyin. Alttaki teller artık tek tek sarılabilir ve hacim eklemek için topuzun üzerine sabitlenebilir.

2. Kabarık Örgü:

Kerala Uzun Saç Modelleri

Her zaman savurganlığın hayranı olduk ve aynı şeyi tasvir etmek bu basit tarz örgü saç. Saçı üstten ayırın ve tekrar iki parçaya ayırın. Artık saçınızın üst kısmında iki bölüm var. Saçı kabartmak için bir kabarık kullanın ve diğer kısmı puf boyunca örtmek için kullanın. Uzun bir örgü ile devam edin ve yoğun bir şekilde aksesuar yapın.

3. Yüksek Çörek:

Kerala Uzun Saç Modelleri

Bu görünüm için saçınızı düzgün bir şekilde kıvırmanız veya kıvırmanız gerekir. Ezmeler tipik olarak günlük saç buklelerinizdir, ancak biraz daha yoğundur. Artık tamamen kıvırdığınıza göre saçınızı toplayın ve gevşek bir topuz yapın. Hacim eklemek için bazı tellerin gevşek bir şekilde düştüğünden emin olun..

4. Ön Puf:

Uzun saçlı kızlar kerala

Bu hem topuz hem de örgü ile eşleştirilebilen klasik bir saç modeli. İşin püf noktası saçınızın ön kısmını geriye doğru fırçalamaktır. Şimdi saçın ön tarafını kaldırın, bir saç fırçasıyla dalgalandırmaya başlayın veya öne hacim kazandırmak için kullanın. Yükseltilmiş saçların sonunda çiçeklerden yapılmış bir çelenk kullanabilir ve devam edebilirsiniz..

5. Yan Çörek:

Kerala'da uzun saçlı kızlar

Yan topuzu tercih etmek için son derece şık bir saç modeli, bir düğün vesilesiyle size en iyi bakışları sağlayacaktır. Aksesuar olarak bir çiçek veya bir süsleme kullanın. Ön tarafı alay ederek ve sabitleyerek başlayın. Şimdi saçın geri kalanını yanınıza çekin ve bir topuz haline getirmeye başlayın..

6. Ağır Aksesuarlar:

uzun saçlı kadınlar için kerela saç modelleri

Her zaman saçı tamamen aksesuarlı tutmaya çalışın. Bu, saç stilinin en basitinin, ona yeni bir görünüm kazandırmak için basit aksesuarlarla birleştirildiği çok moda bir saç modeli. Burada saç, seyrek ritmik süslemeler ve bütün bir çelenk başı ile bir örgüye bağlanır..

7. Ön Rulo:

Kızların uzun saç stilleri kerala stili

Bu, sonunun örgülü olduğu oldukça kolay bir saç modelidir, ancak saçın ön kısmı, orta kısım ve iki bukle kıvrılmış ve geriye sabitlenmiş olarak büyüleyici görünüyor..

8. Fransız Örgüsü:

uzun saç Kerala Görünüyor

Bu klasik Fransız tarzı örgü, bazı geleneksel lezzetlerle birleştirilmiştir, dolayısıyla üstte çiçek çelengi. Örgü saç çizgisinin hemen altında sona erer ve saçın geri kalanı serbestçe düşer.

9. Gevşek Örgü:

Ünlü kerela uzun saç modelleri

Bu tembel öğleden sonraları için mükemmel bir saç modeli. Örgü, yumuşak, gevşek saç telleriyle gevşek bir şekilde yapılır.

Geleneksel Kerala saç modelleri, süslemelerle sabitlenmiş en büyük süs görünümlerinden bazılarının bir karışımı ve uyumudur. Umarım o kadar karmaşık olmayan Kerala listesinin tadını çıkarırsınız(1) geleneksel günlerinizde tercih edebileceğiniz saç modelleri.