Holivudo aktorėmis žavėjosi visi. Dauguma šių žmonių atrodo visai normaliai be makiažo! Būsite šokiruoti pamatę kai kuriuos iš šių veidų. Taigi viskas, ką jums reikia padaryti, kad atrodytumėte kaip jie, yra išmokti kai kuriuos prekybos triukus. Tai lengviau pasakyti nei padaryti. Kur pradėti šių gudrybių paiešką? Kaip žinoti, kuriuos taikyti ir kurių nepaisyti? Na, mes bandėme šiek tiek palengvinti jūsų užduotį. Čia yra geriausių Holivudo grožio paslapčių sąrašas.

Holivudo grožio paslaptys ir patarimai:

1. Akių makiažas:

Holivudo grožio paslaptys ir patarimai

Akys yra svarbiausia jūsų veido savybė. Su tinkamu makiažu visos akys gali atrodyti neįtikėtinai! Naudokite Kohl žymeklį arba tamsiai mėlynus pieštukus, kad patamsintumėte viršutinių vokų kraštus. Dėl to jūsų akių baltymai išsiskiria.

Tamsus akių pamušalas geriausiai atrodo žmonėms, turintiems šviesias spalvas. Jei praleidote vėlyvą vakarą ir norite, kad jūsų akys taptų šiek tiek žvalesnės, tiesiog sutepkite maišelius po akimis alavijo geliu. Norint naudoti skystą įdėklą, reikia sumanių rankų. Norėdami palengvinti užduotį, pirmiausia galite naudoti taupe įdėklą, o po to – skystą.

2. Tušas:

Tušas

Viršutinėms ir apatinėms blakstienoms visada naudokite dviejų tipų tušą. Viršutinei daliai naudokite storą blizgią, o apatinei – vandeniui atsparią. Jei turite šviesias blakstienų šaknis, kurių sunku pasiekti naudojant įprastą tušą, galite naudoti labai ploną juodą skystą pieštuką.

3. Lakštų naudojimas traškumui kontroliuoti:

Slenkančius plaukus galima valdyti naudojant džiovintuvo paklodes. Jie puikiai tinka greitai fotografuojant. Tiesiog perbraukite lakštą per plaukus ir jis sutramdys trapumą.

4. Kaip atsikratyti dėmių:

Atsikratyti dėmių

Yra puiki priemonė nuo dėmių, kurią dažnai naudoja Holivudo žmonės. Vieną pakelį sausų mielių sumaišykite su pusės citrinos sultimis ir iš jo pasukite. Paskirstykite šią pastą ant veido ir leiskite išdžiūti. Tada pašalinkite jį ir kartu su juo visas savo dėmes!

5. Lūpų makiažas:

Holivudo grožio paslaptys

Lūpų makiažo įvaldymas taip pat yra raktas į gerą išvaizdą. Nuogos lūpos puikiai atrodo ir tinka visoms progoms. Dabar galite naudoti kitą lūpų dažų formą, kuri jums tinka. Jei taip yra, nekeiskite jo į kažką, kas jums netinka. Apskritai, lūpas reikia iškloti neutraliu pamušalu, tada užpildyti, paliekant centrą tuščią, kad panaudojus blizgesį jis atrodytų rausvai blizgantis. Norėdami gauti pilnesnį lūpų komplektą, naudokite makiažo pieštuką su dvigubu galu. Šiek tiek sutepkite liniją, kad sušvelnintumėte efektą, o tada blizgėtų.

6. Antakių makiažas:

Antakių makiažas

Taip, antakiams taip pat reikia makiažo! Kad jūsų veidas atrodytų gražiai, labai svarbu juos gerai prižiūrėti. Kai užpildysite miltelius, naudokite tonus, kurie atrodys natūraliai kaip pelenų spalvos pudra.

7. Korektoriaus sekimo fondas:

Niekada iš pradžių nenaudokite korektoriaus, o po to sumaišykite su pagrindu. Korektoriui visada turėtų pavykti pagrindas, o ne prieš.

8. Kondicionavimo patarimai:

Kondicionavimo patarimai

Norėdami maksimaliai išnaudoti bet kokio kondicionieriaus privalumus, stovėkite garuojančiame duše, kondicionierių įjungę bent dešimt minučių. Garai suskaido kondicionierių ir palengvina plaukų minkštinimą bei glotnumą.

9. Kad oda būtų švelni žiemą:

Kad oda būtų švelni žiemą

Žiema reiškia karštą dušą ir vonią. Tačiau būtent tai tampa mūsų pražūtimi. Venkite karšto vandens voniose ir dušuose ir prieš tepdami drėkinamąsias priemones naudokite kūdikių aliejų. Tai patikimas būdas išlaikyti jūsų odos švytėjimą.

Tikimės, kad jums patinka šios Holivudo grožio paslaptys ir patarimai. Palikite savo komentarą žemiau.