Vargu ar yra moterų, kurios nepavydėtų Megan Fox grožiui ir patrauklumui. Kaip viena garsiausių Holivudo įžymybių, jos spindintis veidas, užburiančios ir stebuklingos akys bei nuostabūs plaukai beveik padaro ją nepriekaištingą. Malonė, su kuria ji vaikšto, ir gražus pilvas tik papildo jos bendrą asmenybę. Milijonai moterų nori sužinoti Megan Fox grožio paslaptis.

Megan Fox grožio paslaptys

Geros naujienos pateikiamos šiame naujame ir naujame vadove, kuriame yra viskas, ką reikia žinoti, kad pasiektumėte Megan Fox lygį, susijusį su jos grožiu. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nuodugniai juos patikrinti ir didžiąją dalį jų sekti, kad pamatytumėte matomus rezultatus.

Megan Fox grožio paslaptys, makiažas, plaukai, oda ir dietos paslaptys:

1. Ji tiki „mažiau yra daugiau:

Viena iš grožio paslapčių, kuriai Megan visiškai atsideda, yra ta mantra „mažiau yra daugiau“. Jai reikia sumažinti makiažą iki minimumo ir naudoti mažiau, bet efektyvias odos priežiūros priemones. Ji visiškai tiki valymo ir drėkinimo rutina, kurios ji laikosi deramai. Jos mėgstamiausias drėkinamasis kremas yra bulgarų rožė Otto iš prekės ženklo „Epicuren Discovery“.

2. Trumpas dušas:

Ji netiki, kad valandų valandas maudysis vandenyje, bet jaučiasi taip, lyg prireikus nusipraustų po dušo, o po to masažuotų šalto spaudimo organinį aliejų kaip drėkinamąją priemonę. Ji naudoja vynuogių aliejaus skonį iš asortimento. Pasak jos, jis visiškai tinka jos odai ir yra daug lengvesnis ir naudingesnis nei alyvuogių aliejus.

3. Ne-ne apsaugos nuo saulės priemonėms:

Megan yra vienas iš retų žmonių, kurie nekenčia apsaugos nuo saulės ir joje esančių chemikalų. Tai sukelia alergiją jos jautriai odai. Siekdama apsisaugoti nuo saulės UV spindulių, ji stengiasi išeiti tik retais atvejais ir tokiais atvejais naudoja neapykantą veidui apsaugoti. Tuo atveju, jei ji turi tepti kremą nuo saulės, tai tik „La Roche-Posay Anthelios AC SPF 30 High Protection Fluide Extreme“ kremas nuo saulės.

4. Akių priežiūrai:

Megan visiškai atsiduoda rūpintis savo kačių akimis, kurios jai buvo dovanotos nuo gimimo. Ji naudoja „Perricone MD“ vitamino C esterio akių serumą. Siekdama geriausio rezultato, ji ją tepė 3-4 kartus per dieną. Ji tai daro nusipraususi veidą.

5. Oxy Facial kiekvieną savaitę:

Deguonies veidas kiekvieną savaitę padeda odai kvėpuoti pagal Megan. Tai daroma todėl, kad ji neturi laiko reguliariai tepti kaukių. Tai sudaro įprastos veido procedūros, skirtos odos priežiūrai.

6. Turėti daug vandens:

Viena iš jos grožio paslapčių – meilė vandeniui ir kitiems sveikiems skysčiams, kurie drėkina odą ir gerai išvalo toksinus. Pasak jos, išgėrus 10–12 stiklinių vandens, oda išlieka nepriekaištinga ir be jokių problemų.

7. Tinkamas poilsis ir miegas:

Jai pailsėti ir gerai išsimiegoti yra labai svarbu, nes ji tiki, kad ji išlaiko odą spindinčią, gaivią, be tamsių ratų ir patinimų. Profesionalai įrodė, kad tai tiesa.

8. „Miss Foundation“ Kartais:

Pasak Megan, kiekviena moteris kartkartėmis turėtų praleisti pamatų naudojimą. Tai padės odai kvėpuoti ir taip pat atitolinti nuo užsikimšusių porų problemų. Tai taip pat padeda suteikti veidui natūralų grožį, kuris jums patiks. Tai taip pat suteiks jums įprastą išvaizdą.

Tai yra keletas Megan Fox grožio paslapčių, kurias galite sekti savo režimu be jokių minčių.