Senosios Holivudo žvaigždė gali būti mirusi ir dingusi, tačiau jos legendinis grožis yra tai, dėl ko ji visada bus prisiminta. Elizabeth Taylor, be jokios abejonės, yra viena žinomiausių visų laikų veidų ir labai žavinga ekrano deivė. Nuo pat mažens ji buvo grožio simbolis nuo tada, kai išėjo į sceną. Jos ištaiginga figūra kartu su mažu juosmeniu suteikė žavesio, kuriuo „Liz Taylor“ didžiavosi. Šis dvigubas „Oskaro“ laureatas, apdovanotas natūraliu grožiu ir Dievo duotu žavesiu, neturėjo daugybės grožio paslapčių, tačiau jei norite priartėti prie praeities legendos spalvingos išvaizdos ir įmantraus stiliaus, čia pateikiama keletas patarimų kad tave apšviestų.

Elizabeth Taylor grožio patarimai ir kūno rengybos paslaptys

Elizabeth Taylor aistra ir makiažo paslaptys:

Elžbietai Teilorei viskas pavyko – nuo gražios išvaizdos iki baltos porceliano odos. Jos aistra papuošalams ir kvepalams visą gyvenimą pranoko visa kita jos gyvenime. Jos deimantų inkrustuotų papuošalų kolekcija buvo viena didžiausių pasaulyje. Po kulno buvo sėkmingas ir nesenstantis kvapų asortimentas, kurį ji sukūrė Elizabeth Arden. Ji tikėjo, kad kvepianti kvepalų galia magnetiškai spinduliuoja moteriškumą.

Elizabeth Taylor grožio patarimai ir kūno rengybos paslaptys 1

Kalbant apie makiažą, Elizabeth Taylor mėgo skaistalus, kuriais ji suteikė odai papildomo spindesio ir savo raudonus lūpų dažus, kuriuos ji dėvėjo iki galo. Kadangi raudoni lūpų dažai šiandien yra svarbiausi dalykai, galite atkurti žvilgančią Elizabeth Taylor išvaizdą ekrane raudonos spalvos atspalviu, kuris puikiai papildo jūsų odos toną.

Kai kurias paslaptis geriausia palikti paslėptas arba taip atrodytų, jei žinotumėte šią mažą odos priežiūros paslaptį apie Elizabeth Taylor. Veido plaukų skutimasis buvo Elizabeth Taylor odos priežiūros režimo dalis, kuri ne tik atrodė be pūkelių, bet ir todėl, kad, jos manymu, tai suteikė papildomo šveitimo..

Elizabeth Taylor akių paslaptys:

Elžbietos Taylor grožio patarimai

Ryškiausias Elizabeth Taylor bruožas buvo jos firminės violetinės spalvos akys, pro kurias sklido jos seksualinis patrauklumas ir legendinis žavesys. Gimusi su dviguba blakstienų eile tik sustiprino jos išskirtines savybes. Jos natūraliai stori, tamsūs antakiai buvo dar viena išskirtinė akių ypatybė, kurią ji dar labiau paryškino tušu, akių pieštuku ir akių šešėliais, kad užbaigtų savo išvaizdą ekrane.

Elizabeth Taylor šukuosena:

Elizabeth Taylors šukuosena

Nesvarbu, kokiu šukuosena ji sportavo, Elizabeth Taylor varnos plaukų karčiai visada atrodė žaviai. Dažniausiai trumpus plaukus ji nešiojo plaukiančiomis bangomis. Kai ji buvo atitraukta, ji ją papildė deimantais ir smaragdo diademomis iš savo kolekcijos. Ji taip pat buvo žinoma, kad sportuoja įmantriais ir įspūdingais galvos apdangalais, kuriuos tik jos malonės ir charizmos žvaigždė gali išpildyti iki tobulumo. Vėlesniais metais ji buvo žinoma dėl savo „Beverly Hills bouffant“ aukštai iškeltos plaukų šluotos, kuri tapo jos išskirtiniu stiliumi.

Elizabeth Taylor fitneso paslaptys:

Elizabeth Taylors kūno rengybos paslaptys

Kaip Holivudo sekso sirenai pavyko išlaikyti savo lanksčią figūrą tomis dienomis, kai nedaugelis moterų reguliariai mankštinosi ir kai, jos pačios teigimu, neturėjo pranašumo, kad turėjo mankštą ir kūno rengybos režimą, kad išlaikytų jos formą? Būdama jodinėjimo žirgais mėgėja ir mėgaudamasi plaukimu bei vaikščiojimu kartu su švelniais tonizuojančiais pratimais ji padėjo jai išlaikyti aukščiausią formą.

Elizabeth Taylor dietos paslaptys:

Elizabeth Taylors dietos paslaptys

Savo klestėjimo laikais Elizabeth Taylor buvo laikomasi daug baltymų turinčios dietos, tačiau senstant jos kasdienį maistą sudarė viskas – nuo lašinių, kiaušinių ir žemės riešutų sviesto iki keptos vištienos, kepsnio, bulvių košės ir padažo su Jack Daniels ant uolų. vakarienės metu. Nepaisant to, kad iki 79 metų amžiaus, nepaisant to, kad ją kamuoja daugybė ligų ir sužalojimų, ji išgyvena daug ką apie moterį, kuri dalijosi savo demonais dėl savo kovos su svorio padidėjimu ir drąsos bei atkaklumo, kurio prireikė norint atgauti savo figūrą ir savigarbą jos pačios pavadintą dietinę knygą „Elizabeth Takes Off“. Jos asmeniniuose mitybos patarimuose akcentuojamas raudonos mėsos ir duonos pakeitimas daugybe žuvų, kartu pabrėžiama kasdienio šviežių vaisių ir daržovių valgymo svarba..