Emma Watson sužavėjo žiūrovus savo pasirodymu vaidindama žvalią ir greitą Hermione Granger Hario Poterio filmų serijoje. Pradėjusi aktorės karjerą būdama 9 metų, 23 metų modelis ir aktorė pakeliui išmoko nemažai naudingų patarimų, kaip tobulinti makiažo meną, kurį ji atskleidė daugelyje interviu, įskaitant kai kuriuos savo interviu grožio paslaptys. Visiems, Emma Watson gerbėjams, čia yra įžvalga apie jaunosios aktorės grožio rutiną ir sveiką gyvenimo būdą. Žemiau pateikiami Emma Watson grožio patarimai ir kūno rengybos paslaptys.

Emma Watson grožio patarimai

Emma Watson odos priežiūros paslaptys:

Emma daugiau laiko skiria savo odos priežiūros režimui, o ne makiažui. Jos nuomone, kuo geriau prižiūrėsite savo odą, tuo mažiau pagrindo jums reikės, kad nuslėptumėte nepageidaujamus trūkumus. Ji kruopščiai nusimeta makiažą prieš miegą ir tinkamai drėkina. Ji ypač atsargiai pašalina makiažo sluoksnius po ūglių, o vietoje medvilnės pašalina visus pėdsakus marle. Kai ji nešaudo, ji eina kiek įmanoma be makiažo, kad nepablogintų jos jautrios odos, nebent pasiteptų kremu nuo saulės, o tai jai yra kasdienė manija.

Emmos Watson odos patarimai ir paslaptys

Jei jums įdomu švytinčios Emos odos paslaptis, kokosų vanduo yra raktas, suteikiantis jai odai energijos ir, jos teigimu, sveikesnė nei soda. Prie to pridėkite daugybę prancūziškų odos priežiūros produktų, kurių gerbėja yra Emma ir kuriuos ji naudoja neatsisakydama.

Emma Watson odos priežiūros patarimai ir paslaptys

„Lancôme“ atstovas turi atsargumo žodį dėl bronzanto naudojimo, sakydamas, kad jis suteikia blizgesį, o ne rožinį skaistalą, kuris suteikia sveiką švytėjimą. Kalbant apie lūpų dažus, Emma mieliau juos pasilieka vakarams, o dienos metu renkasi rožinį lūpų balzamą.

Paslaptis už akinančių Emmos Watson akių:

Emmos Watson akių patarimai ir paslaptys

Emos Watson akys visada spindi. Priežastis? „Akių lašai“,-sako rudų akių mergina, kuri naudoja „Murine Bright and Moist Eyes“, kad jos akys atrodytų akinančiai. Jos dažniausiai matomas dūminių akių žvilgsnis dar labiau padidina efektą. Emma taip pat nori, kad antakiai būtų sriegiuoti, o ne vaškuoti, kad apvalesnė forma ir pilnesni antakiai.

Emma Watson plaukų transformacija:

Emmos Watson plaukų patarimai ir paslaptys

Nuo ilgos besišiaušiančios, kraštutinės karvelės debiutuojant Hario Poterio filme iki naujausios „pixie“ stiliaus šukuosenos, Emma Watson virsmo dėka jos sportas buvo „pixie“ kultūra, turinti daug klasės ir proto. Kirpimas, kurį ji jaučia, yra labai išlaisvinantis, ypač todėl, kad prieš šaudymą jai nereikia praleisti valandų su plaukais. Užtenka 10 minučių. Tačiau ji naudoja šiek tiek daugiau makiažo, kad atrodytų moteriškiau.

Emmos Watson fitneso paslaptys:

Emma Watson Fitness patarimai ir paslaptys

Emos Watson žudiko kūnas yra kažkas, dėl ko reikia mirti. Kad išlaikytų savo pasakišką formą, ji reguliariai mankštinasi atlikdama tai, kas jai patinka. Žaisti ledo ritulį, bėgioti lauke ir vaikščioti kalnais yra viena mėgstamiausių jos sporto šakų. Kitos jos kūno rengybos procedūros apima apsilankymą sporto salėje 90 minučių treniruotės metu, intensyvų kardio treniruotę, įskaitant pilatesą, sunkumų kilnojimą ir bėgimą sprintu. Ji griežtai laikosi šio treniruočių plano penkias dienas per savaitę, o rezultatas, kaip matome visi, yra tobulas kūnas, kuris iš tikrųjų yra vienas didžiausių jos turtų.

Emmos Watson dietos planas:

Emmos Watson dietos patarimai ir paslaptys

Emmai Watson nėra jokių problemų likti nuošalyje nuo greito maisto, kurio ji bet kokia kaina vengia. Ji renkasi sveikesnį maistą, kuriame yra mažai sočiųjų riebalų, druskos ir cukraus. Tačiau ji mėgsta valgyti šokoladą ir makaronus, be kita ko, ir mėgsta kepti. Nors jos mityba nėra tokia griežta kaip treniruočių režimas, ji subalansuoja savo mitybą su vienodu angliavandenių, baltymų ir skaidulų kiekiu valgydama daržoves, šviežius vaisius, liesą mėsą ir sveikas salotas.