Jennifer Lopez, garsi amerikiečių aktorė, taip pat mados dizainerė visada sugeba atrodyti puošniai ir pritrenkiančiai. Ji atrodo beveik pusė savo amžiaus. Ji yra dviejų vaikų mama, tačiau jos grožis neišnyko. Jennifer Lopez, dar žinoma kaip JLo, gerai rūpinasi savo sveikata ir figūra.

PAGRINDINĖ IMG

Dėl šios priežasties ji vis dar sugeba atrodyti tokia jauna. Net ir be makiažo ji atrodo tokia pati. Tai natūralus jos grožis, kuriuo ji garsėja. Už jos gražios odos ir gražios figūros buvo paminėtos kelios paslaptys.

1. Fitnesas:

Fitnesas

Jennifer Lopez kiekvieną dieną mankštinasi beveik valandą. Ji atlieka kardio ir laisvų rankų pratimus. Norėdama prieš kamerą atrodyti puošniai, ji stengiasi atsikratyti visų papildomų riebalų ir tonizuoti kūną. Dėl šios priežasties ji atlieka kardio treniruotes, kad prarastų riebalus, o po to atlieka laisvų rankų pratimus, kad raumenys būtų netinkamos formos. Ji taip pat mano, kad joga padeda gauti gerą deguonies kiekį ir savo ruožtu padeda odai švytėti.

2. Bėgiojimas:

bėgiojimas 2

Be visų užsiėmimų sporto salėje, „JLo“ būtinai bėgioja kiekvieną rytą. Ji nepraleidžia bėgiojimo. Tai suteikia jai dienos pradžią ir leidžia jaustis energingai visą dieną. Tuo pačiu metu tai padeda jos kūnui išlikti tinkamam ir be karieso ligų. Tai puikus būdas natūraliai gydyti save.

3. Valgymo įpročiai:

Valgymo įpročiai 3

Ji netiki griežtomis dietų lentelėmis, o labiau nori laikytis subalansuotos mitybos, apimančios visas maistines medžiagas. Tačiau jame yra daugiau baltymų turinčių maisto produktų ir mažiau angliavandenių. Būtina valgyti žalias daržoves, kiaušinius, žuvį ir vištieną. Tuo pačiu metu būtina išgerti reikiamą kiekį vandens. Visa tai priverčia jos odą švytėti ir išlaiko neteisingą figūrą.

4. Odos gydymas:

odos gydymas 4

„JLo“ nesiremia kosmetika ir nori naudoti odos gydytojo nurodytas priemones. Ji naudoja natūralius produktus, kad išlaikytų odą be jokių spuogų ar spuogų. Valymas ir drėkinimas yra jos pagrindinis nepriekaištingos odos principas. Ji nenaudoja daug veido paketų ar veido, kad oda būtų sveika. Ji taip pat pasirūpina, kad jos oda nebūtų įdegusi kenksmingų saulės spindulių. Reguliariai naudojant natūralius produktus ir nurodytus odos produktus jos oda atrodo žavi.

5. Makiažas:

sudaryti 6

Jennifer Lopez dėvi minimalų makiažo kiekį ir tiki natūraliu grožiu. Dėl šios priežasties ji užsiima daug fizine veikla, kad padėtų jos odai atspindėti vidinį grožį. Ji mieliau nenaudoja stiprių makiažo priemonių ir remiasi natūraliomis medžiagomis. Skirtingai nuo visų makiažo meistrių, ji savo odai naudoja lengvą pagrindą. Ji stengiasi, kad oda blizgėtų ir daug dėmesio skirtų akims. Ji mėgsta eksperimentuoti su savo plaukais, bet taip pat rūpinasi jais. Įprastas plaukų SPA su teisingais masažais padeda jai tapti storesniems ir žvilgesniems. Vitaminų papildų vartojimas taip pat padeda jos plaukams stiprėti.

6. Šokiai:

šokiai 5

Jennifer mano, kad šokiai yra vienas iš sveikiausių būdų palaikyti savo formą ir formą. Ji šoka latino šokius, kad išlaikytų savo lankstumą ir stiprintų raumenis. Tai jai veikia kaip streso šalintojas. Ji taip pat mėgsta plaukti, kad būtų sveika. Šis reguliarus veiksmas padeda jai prarasti riebalus ir taip pat priverčia odą švytėti. Oda taip pat sugriežtėja ir jos kūnas tampa tonusas. Šokiai suteikia jos kūnui teisingus išlinkimus ir atrodo seksualiai!