Šis prieblandos jaunuolis išgarsėjo dėl savo niūrios mąstančios nuotaikos ir paprasto niūraus žvilgsnio, kuris nukreipė ją į ryškiai spindinčius vilties spindulius, tačiau šis karštas dalykas yra ne tik gražus ir nusivylęs.

Kristen Stewart grožio patarimai ir paslaptys

Jos jau gražiai atrodanti išvaizda yra jos linksma ir gyva pusė, visiškai kitokia nei dauguma jos ekrano personažų. tyrimų metu buvo atskleistos kai kurios jos grožio paslaptys, kuriomis pasidalinsime šiame straipsnyje.

Kristen Stewart grožio patarimai akių paslaptis:

kristen stewart „Eye Secret“ akys

Kristen yra daugiau mažai priežiūros reikalaujanti mergaitė, mėgstanti sukrėsti netvarkingą ir vis dar atrodančią išvaizdą. Įprasta jos išvaizda iš esmės yra nelygios jos plaukai, nuogos lūpos su specialiai padarytu akių makiažu. Paklausta ji atskleidė, kaip jai reikia akių kontūro pieštuko ir blakstienų tušo, o po jų užtepimo ji tiesiog išsitepa, kad atrodytų dūminė išvaizda. Tačiau svarbiausia yra tai, kad ji niekada nepriima akių makiažo, nes kitą dieną ji atrodo gerai. Ji niekada neprisimena dienos, kai jos akys be makiažo buvo plikos.

Drėkina:

Kristen Stewart hidratas

Būdama minimalių pastangų mergina, Stewart prisipažįsta, kad jaunystėje atrodė kaip berniukas, ir atskleidžia vieną iš savo grožio paslapčių – drėkinimą. Skysčių suvartojimas visada yra naudingas odai, nes jie palaiko odą sveiką ir šviežią. Nors skystis reiškia ne tik vandenį, kuris yra vienintelis dalykas, kurį Kristen Stewart reguliariai palaiko. Daug vandens.

Natūralus:

Kristen Stewart Natural

K-Stew, nors ir nebuvo didelė plaukų ir makiažo srityje, atskleidė, kad ji yra natūralių įvykių gerbėja. Ji atskleidė, kaip ji klesti kiekvieną dieną dėl tos netvarkingos pūstos šviežios natūralios išvaizdos. Tiesiog iš lovos atrodanti išvaizda. Tačiau kartais reikia šiek tiek komercializuoti ir būtent tada pradeda žaisti Kerastase, jos plaukų asortimentas, kuris yra ekologiškas ir ekologiškas.

Veido dramos:

Kristen Stewart veido dramos

Kristen Stewart atskleidė savo meilę „Proactive“ produktams. Būdama mažai priežiūros reikalaujanti viščiukė K-Stew sako, kad jei tam tikrą dieną ji jaučiasi atsakinga, ji nusipraus makiažą, bet niekada-akių. Tačiau kiekviena mergina turi tuos laikus, kai ji kovoja su zitu ar kažkokiu nelygiu šiurkštumu. Stewartas remiasi „Proactive“ ir jų trijų žingsnių programa.

Raudona arba negyva:

Kristen Stewart Raudona arba negyva

Kristen bjaurisi lūpų spalvomis. Tačiau ji leidžia išimtį toms sirenos raudonoms lūpoms ir tuo viskas baigiasi. Jokios kitos garsios spalvos neleidžia puošti Kristen lūpų. Ji prisipažįsta, kad jai patinka nuogos persikų spalvos lūpos arba tiesiog plikos.

Valyti:

Kristen Stewart išvalyti

Nors ji retai nusivalo makiažą ar nueina papildomą mylią, kad nusiplautų esamą, Kristen Stewart anksčiau prisipažino, kad kartkartėmis šiek tiek valo ir drėkina, nes ji kenčia nuo tos pačios problemos, kaip ir daugelis kitų merginų . Riebi oda ir tam reikia tik subtilaus valymo ir drėkinimo.

Nėra suklastotų tonų:

Kristen Stewart be padirbtų tonų

Kristen yra au-natural mergina ir tokia ji nori būti. Nėra stipraus makiažo lūpų ar veido. Jokių ekstravagantiškų drabužių ar plaukų ir tikrai jokių netikrų įdegių. Ji atskleidė, kokia yra balta, ir nori išlikti natūraliomis spalvomis.

Nuolat besikeičiantis:

Kristen Stewart nuolat keičiasi

Prieblandoje ji gali būti nuobodi ir niūri, tačiau realybėje su nuolat besikeičiančia šukuosena ji yra dvigubai linksmesnė. Net jei ji daug neįsipareigoja makiažui ar didingiems drabužiams, Kristen Stewart mėgsta kartkartėmis daug eksperimentuoti su savo plaukais su kita spalva. Kartą ji tapo šviesiaplaukė, o kartą – iki ausų. Kartą ji tiesiog laikė ją nešvarią, o paskui vėl padarė šukuoseną iš kukurūzų eilės. Ji visa yra apie pokyčius.

Kvapas:

Kristen Stewart aromatas

Ji buvo išrinkta kaip visiškai naujas šviežias „Balenciaga“ kvepalų „Florabotanica“ veidas, todėl reklamuoja ir sako, kad šis produktas yra puikus. Tačiau už visos šios reklamos ji atskleidžia, kaip ji iš tikrųjų yra šio asortimento gerbėja, ir, be to, vaidina kaip naują veidą, ji nori ją naudoti kasdien.