Nina Dobrev, garsi savo vaidmeniu televizijos seriale „Vampyrų dienoraščiai“, yra sąžininga gražuolė storais ir ilgais rudais plaukais. Ji dalijasi savo paslaptimi, kaip išsaugo savo gražią odą, nepaisant ilgų ūglių valandų. Be to, ji turi atlikti dvigubą vaidmenį, todėl jos fotografavimo valandos dar labiau pailgėja.

Ninos Dobrev grožio patarimai ir fitneso paslaptys:

Grožio paslaptys:

nina dobrev grožio patarimai

Nina sako, kad žmonės prie grožio produktų prisiriša per greitai, todėl ji kas dvi savaites nuolat keičia produktus. Ji visada naudoja įprastą kremą, naktinius drėkiklius ir kremus nuo saulės. Kūnui ji taip pat naudoja šveitiklius ir kremus. Fotografuojant ji turi praleisti ilgas valandas, įskaitant daug makiažo, ir todėl dažnai stengiasi nuvalyti veidą. Ji nemiega daug, dėl ko atsiranda tamsūs apskritimai, tačiau pastaruoju metu ji gavo priemonę – Jano Marino produktą, kuris per naktį išgydo jos tamsius ratilus. Kartą per savaitę ji taip pat naudoja Clarisonic šepetėlį.

Makiažas:

NinaDobrev-makiažas

Ji dalyvavo pristatant drėkinamąjį kremą „GinZing“ ir pati jį naudoja. Ji ją įsimylėjusi ir jaučia, kad kava ar ženšenis padeda odai pakilti ir pabusti. Įprastam makiažui ji naudoja Tomo Fordo bronzinį kompaktą. Jai patinka laikyti servetėles po ranka, kad ji galėtų greitai nusiplauti veidą būdama lauke, taip pat suteiktų raminamąjį poveikį ir jaustųsi atsipalaidavusi.

Plaukų priežiūra:

NinaDobrev-plaukų priežiūra

Nina turi storus rudus plaukus ir jai patinka išlaikyti savo plaukus sveikus. Motina buvo įspėjusi ją nusiauti plaukus, nes žinojo, kad dėl karjeros jai teks reguliariai žaisti su skirtingais stiliais. Garbanoms ji naudoja pynimo juostas, o ne garbanojimo lygintuvus. Skalbimui ji teikia pirmenybę tris kartus per savaitę ir tai daro su keratino procedūra, jos plaukų kaukės yra iš Maroko aliejaus. Ji svajoja vieną dieną būti „L’Oreal“ ar „Pantene“ mergina, todėl ji deda papildomas pastangas, kad plaukai būtų sveiki.

Akių makiažas:

NinaDobrev akių makiažas

Nina nemėgsta per didelio akių makiažo. Net ir renginiuose jūs vargu ar pamatytumėte, kaip ji daug puošiasi akimis. Tačiau ji visada nešiojasi tušą ir reguliariai nešioja juos. Jai patinka daug juodos ir rudos spalvos, o kai kalbama apie tušą, ji mėgsta uždėti rudą sluoksnį ant juodos spalvos, kad suteiktų jai kitokią išvaizdą.

Lūpos:

NinaDobrev-lūpos

Nina mėgsta, kad jos lūpos būtų nevaisingos, arba tiesiog mėgsta šviesias spalvas ir kartais šiek tiek blizgesį. Ji nėra iš tų aktorių, kurios norėtų pasidaryti sunkų lūpų makiažą. Kaip rodo jos personažas, ji užsideda šiek tiek lūpų dažų, bet kitaip jai patinka tai padaryti paprastai.

Dietos paslaptys:

NinaDobrevo dietos paslaptys

Nina mėgsta laikytis sveikos mitybos, kažkada tai buvo pasakojusi „Teen Vogue“. Ji mėgsta gerti kombucha, kokteilius ir mėgsta sveikai pavalgyti avižų. Net jei ji griežtai laikosi dietos, ji dažnai mėgsta ir toliau ragauti keletą maisto produktų, kurių ji visada trokšta. Ji mėgsta pyragus ir šokoladą, ir tai yra tai, ko ji tiesiog negali pasakyti „ne“.

Fitneso paslaptys:

NinaDobrevo fitneso paslaptys

Nina mėgsta jogą. Nepaisant įtempto grafiko, ji negaili laiko jogai ir mėgsta tai, kad ji valo jos poras, taip pat išlaiko jos formą ir pusiausvyrą. Ji bent jau stengiasi praktikuoti jogą tris ar keturis kartus per savaitę ir netgi pasakė, kad galėtų būti jogos instruktorė, nes ją labai myli.

Tikimės, kad jums patinka šie Ninos Dobrev grožio patarimai ir kūno rengybos paslaptys. Palikite savo komentarą žemiau.