Nepasakoma, kad Sofijai Vergarai yra 41 metai ir ji yra 22 metų sūnaus mama. „Latina“ bombonešis gali pakelti bet kurią jaunesnę aktorę į savo šešėlį savo žavinga išvaizda ir išdaužytu kūnu. Didžiulė sėkmė kaip Gloria Delgado-Pritchett ABC komedijoje „Modern Family“, Kolumbijos aktorė, televizijos laidų vedėja ir modelis yra visas paketas. Neseniai duodama interviu „Yahoo Shine“ keturis kartus „Auksinio gaublio“ nominuota aktorė atvirai kalbėjo apie laiką ir pastangas, kurias ji skiria kasdieniam grožiui ir kūno rengybai. „Cover Girl“ veidas po rankovėmis turi daugybę grožio ir makiažo paslapčių, todėl visiems Sofijos Vergaros gerbėjams čia pateikiama įžvalga, ko reikia, kad ši lotynų gražuolė išliktų spalvingos formos.

Sofijos Vergaros grožio patarimai ir kūno rengybos paslaptys

Sofijos Vergaros grožio paslaptys

Odos priežiūra ir makiažas:

Sofijos Vergaros odos priežiūra ir makiažas

Sofija Vergara neslepia, kad nėra natūralios išvaizdos mėgėja. Ji deda daug pastangų, kad visada atrodytų neįtikėtinai. Ji pradeda savo grožio režimą, tepdama veidą serumu ar drėkinamuoju kremu, ir deramai pasisako už apsauginių kremų naudojimą kaip raktą į jaunatvišką išvaizdą. Prieš pasitraukdama 41 metų žvaigždė kasdien naudojasi plataus spektro SPF.

Žinoma, Sofija niekada neišeina iš namų be lūpų dažų, be kurių ji tiesiog negali gyventi. Jos du piniginėje būtini daiktai yra drąsaus atspalvio lūpų dažai ir korektorius, skirtas pataisymams. Įprastai ji užtrunka valandą, kol prisipildo, o raudonojo kilimo dienos gali užtrukti iki trijų dienų. Kadangi tiek daug laiko praleidžiama makiažo kėdėje, nenuostabu, kad „šiuolaikinės šeimos“ aktorė visada atrodo žavingai.

Akių makiažo patarimai:

Sofijos Vergaros grožio paslapčių akių makiažo patarimai

Gražuolė veteranė teigia, kad pagrindinis spalvingo vakaro įvaizdžio komponentas prasideda nuo akių. Drąsi išvaizda su didelėmis seksualiomis blakstienomis ir žvilgantys akių šešėliai – tai jos akinantis akinančio vakaro įvaizdis. Nenuostabu, kad ji teikia pirmenybę „Cover Girl Shines“ akių vokų spalvų gamai. Blakstienų rietiklis yra būtina sąlyga prieš tepant tušą. Kalbant apie skysto įdėklo dengimą, tvanki aktorė turi savo slaptą stilių, ty sulaikyti kvėpavimą, kad būtų tobulai pritaikyta.

Plaukų paslaptys:

Sofijos Vergaros grožio paslaptys Plaukų paslaptys

Sofijos Vergaros natūraliai šviesūs plaukai, nudažyti ruda spalva, kad būtų sukurtas stereotipinis latinietiškas vaizdas, yra pritaikyti kelioms skirtingoms plaukų priemonėms, kad būtų pasiekti žavūs Holivudo plaukai. Nuo plaukų džiovinimo apvaliu šepečiu iki putų, velcro volelių, garbanojimo geležies, plaukų purškiklio ir sauso šampūno-visa tai ir dar daugiau, ko reikia norint pasiekti vieną šukuoseną.

Sportas ir dieta:

Nuostabi Sofijos Vergaros kūno sudėjimas yra gerų genų ir įprastos kūno rengybos treniruotės derinys. Sofijos meilė fotoaparatui paruoštam veidui prilygsta jos nemėgimui eiti į sporto salę, tačiau jos manija atrodyti neįtikėtinai 24 valandas per parą yra viena iš priežasčių, dėl kurių ji išlieka geros formos. Kitas dalykas – jos kova su skydliaukės vėžiu ir suvokimas, kaip svarbu išlaikyti tinkamą gyvenimo būdą. Padedama garsenybių trenerio Gunnaro Petersono Sofijai pavyksta išlaikyti savo kreives tinkamose vietose atliekant pratimus, apimančius kardio treniruotes, svarmenis, pritūpimus su hanteliais, susitraukimus ir pilatesą.

Sofijos Vergaros grožio paslaptys - kūno rengyba ir dieta

Pasak žvaigždės sūnaus, jo mama mėgsta valgyti kaip kiaulė ir niekada nenustoja valgyti. Taigi tai tiesa, tačiau „Šiuolaikinės šeimos“ aktorė prisipažįsta, kad valgo sveikai ir valgo saikingai. Ji mėgsta valgyti viską, kas tinkama – nuo žuvies iki daržovių ir salotų. Jos paslaptis – sveikai maitintis dienos metu, todėl išeidama vakarieniauti, ji gali praryti viską, ko nori. Ji taip pat ramina per savaitę, bet savaitgaliais pasitraukime. Tarp jos mėgstamiausių yra suši ir Artimųjų Rytų maistas.