Victoria Beckham yra dainininkė, tapusi Harlow mados dizainere ir netgi garsi tarptautiniu futbolininku David Beckham. Ji yra diva dėl savo didžiulio mados pojūčio ir dėl to, kaip ji grakščiai neša save. Ji yra keturių vaikų mama, tačiau vis tiek sugeba išlikti jauna ir netgi dalijasi paslaptimi. Ji prisipažino, kad išmoko atsisakyti įdegio, todėl atrodo, kad ji sensta.

1. Victoria Beckham Grožio patarimai Odos priežiūra:

Victoria Beckham Grožio patarimai Odos priežiūra

Victoria Beckham gauna veido senėjimą stabdančias priemones, kurių sudėtyje yra tokių ingredientų kaip avių placenta ir aukso dribsniai. Dėl to jos oda išlieka jauna ir sveika. Ji tai daro iš daktaro Haroldo Lancerio Beverli Hilse, o šios procedūros su aukso dalelėmis ir gyvūnų kamieninėmis ląstelėmis kainuoja apie 500 USD. Viktorija yra tikra dr. Lancer produktų bhakta ir sako, kad jie davė labai greitų rezultatų, privertė odą švytėti ir mažino raukšles.

2. Victoria Beckham grožio patarimų makiažas:

Victoria Beckham Grožio patarimai Makiažas

Victoria Beckham nėra makiažo keistuolė. Ji ne visada dėvi makiažą, bet kai tai daro, ji mėgsta tai daryti teisingai. Jai patinka Stila pagrindas ir akių šešėliai. Ji naudoja paprastą kūno kremą, Wedela drėkinamąjį kremą. Kremas yra storas ir puikiai susilieja su sausomis rankomis, keliais ir alkūnėmis, nepalieka lipnių ar riebių likučių. Šis drėkinamasis kremas kainuoja tik 19 USD, jame yra vitamino E, ekologiško saulėgrąžų sėklų aliejaus ir rozmarino lapų ekstrakto, kad nuramintų ir gydytų stiprų sausumą. Ji taip pat mėgsta naudoti Elizabeth Arden aštuonių valandų kremą. Ji sako, kad jis yra universalus ir gali būti tepamas ant veido, kūno ir lūpų.

3. Victoria Beckham Grožio patarimai Lūpos:

Victoria Beckham Grožio patarimai Lūpos

Viktorija reguliariai naudojo lūpų laką „Gleam of Stila“, tačiau pastaruoju metu perėjo prie „Burberry“ lūpų švytėjimo muskato riešutuose, nes tai suteikia jai neutralų rožinį atspalvį. Ji mėgsta lūpų blizgesį ir sako, kad jei jai reikėtų sukurti grožio produktą, ji sukurtų nuogas lūpų blizgesį. Ji taip pat drėkina lūpas su Elizabeth Arden aštuonių valandų kremu.

4. Victoria Beckham Grožio patarimai Akys:

Victoria Beckham Grožio patarimai akims

Viktorija Beckham mėgsta uždusti akis ir tai yra viena iš pastarųjų jos manijų. Ji tepasi savo blakstienas po blakstienomis ir nubrėžia dar dvi linijas, kad jos būtų gilios. Ji taip pat sutelkia dėmesį į savo antakius, į kuriuos anksčiau nekreipė dėmesio. Ji stengiasi jų nepešti.

5. Victoria Beckham Grožio patarimai plaukų priežiūrai:

Victoria Beckham Grožio patarimai plaukų priežiūrai

Viktorija mėgsta skirtingus savo plaukų stilius ir yra pakankamai drąsi, kad net trumpai apibūdintų ir išbandytų skirtingą išvaizdą. Ar trumpa, ar ilga, ji niekada nepraleidžia, kad atrodytų tinkama šukuosenai. Geriausias produktas, kurį ji naudoja plaukams, yra nenuplaunamas Frederic Fekkai kondicionierius. Tai išlaiko jos plaukus lygius ir žvilgančius.

6. Victoria Beckham Grožio patarimai Veidai:

Victoria Beckham Grožio patarimai Veido

Be veido senėjimo procedūrų, Beckham taip pat atlieka dar dviejų tipų veido procedūras. Vienas iš jų yra „The Dracula Facial“, dėl kurio jos oda atrodo jauna ir sveika. Kitas yra „Gold Leaf Facial“, kuris vėl daro ją jaunesnę. Šis veidas kovoja su radikalais, kurie yra linkę į odos pažeidimus.

7. Victoria Beckham grožio patarimų dietos paslaptys:

Victoria Beckham Grožio patarimai Dietos paslaptys

Viktorija laikosi sveikos mitybos režimo. Į jos kasdienę mitybą įeina kepta žuvis, rūkyta lašiša, maisto pasta, kiaušinienė, geltonpelekis tunas, suši salotos, sumuštiniai ir mėlynių kokteiliai. Ji sumažino druskos ir cukraus vartojimą. Kartą per savaitę ji pažeidžia taisykles ir rytuose tai, ką mėgsta kartu su mėgstamu šampanu.

8. Victoria Beckham Grožio patarimai Fitneso paslaptys:

Victoria Beckham Grožio patarimai Fitneso paslaptys

Viktorija kasdien eina į sporto salę ir bėgimo takeliu bėga 5-6 kilometrus per dieną. Jai tai yra geriausias kardio pratimas. Ji mėgsta sportinį sportą, kuris tonizuoja kojas, rankas ir pilvą ir per valandą sudegina 400 kalorijų.