Emma Watson, Harry Potter film serisindeki şımarık ve hızlı zekalı Hermione Granger’ı oynayan performansıyla izleyicileri büyüledi. Oyunculuk kariyerine 9 yaşında başlayan 23 yaşındaki model ve aktris, makyaj sanatını mükemmelleştirme yolunda oldukça faydalı ipuçları öğrendi ve birçok röportajda açıkladı. güzellik sırları Tüm Emma Watson hayranları için, işte genç aktrisin güzellik rutini ve sağlıklı yaşam tarzı hakkında bir fikir. Aşağıda Emma Watson Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları gösterilmektedir.

Emma Watson Güzellik İpuçları

Emma Watson’ın Cilt Bakımının Sırları:

Emma, ​​makyaj uygulamasından ziyade cilt bakımı rejimine daha fazla zaman harcıyor. Onun görüşüne göre, cildinize ne kadar iyi bakarsanız, bu istenmeyen kusurları kapatmak için o kadar az fondötene ihtiyacınız olacak. Yatmadan önce makyajını çıkarma ve uygun şekilde nemlendirme konusunda titizdir. Sürgünlerden sonra makyaj katmanlarını çıkarmak için ekstra özen gösteriyor, tüm izleri çıkarmak için pamuk yerine gazlı bez kullanıyor. Çekim yapmadığı zamanlarda, hassas cildini kötüleştirmemek için mümkün olduğunca makyajsız gidiyor, onun için günlük bir saplantı olan güneş kremi sürmek dışında..

Emma Watson Skin'in İpuçları ve Sırları

Emma’nın parlayan cildinin sırrını merak ediyorsanız, cildine enerji veren ve sodadan daha sağlıklı olduğunu söylediği hindistan cevizi suyu, hindistancevizi suyu. Buna Emma’nın hayranı olduğu ve vazgeçmeden kullandığı bir dizi Fransız cilt bakım ürününü ekleyin..

Emma Watson cilt bakımının İpuçları ve Sırları

Lancôme sözcüsünün bronzlaştırıcı kullanımı hakkında önereceği bir uyarı sözü var, kişiye sağlıklı bir ışıltı veren pembe allık yerine kek gibi bir görünüm veriyor. Emma, ​​ruj söz konusu olduğunda gündüzleri pembe renkli bir dudak balsamını tercih ederken akşama saklamayı tercih ediyor..

Emma Watson’ın Büyüleyici Gözlerinin Arkasındaki Sır:

Emma Watson'ın Gözlerinin İpuçları ve Sırları

Emma Watson’ın gözleri her zaman parlıyor. Arkasındaki sebep? Göz kamaştırıcı görünmesi için Murine Bright ve Moist Eyes kullanan kahverengi gözlü kız, “Göz damlaları” diyor. En sık görülen dumanlı gözlü görünümü, etkiyi daha da artırıyor. Emma ayrıca daha yuvarlak bir şekil ve daha dolgun kaşlar için kaşlarını ağda yerine ipe geçirmeyi tercih ediyor..

Emma Watson’ın Saç Dönüşümü:

Emma Watson Hair'ın İpuçları ve Sırları

Harry Potter filmindeki ilk çıkışındaki uzun kıvırcık, püsküllü yeleden en yeni peri tarzı saç modeline kadar, Emma Watson’ın dönüşümü, sporunun peri mahsulünü çok klas ve aplom ile gördü. Hissettirdiği kesim, özellikle çekimden önce saçlarıyla saatler geçirmek zorunda olmadığı için çok özgürleştirici. 10 dakika yeterlidir. Ancak daha kadınsı görünmesi için biraz daha makyaj yapıyor..

Emma Watson’ın Fitness Sırları:

Emma Watson Fitness'ın İpuçları ve Sırları

Emma Watson’ın öldürücü bedeni, uğrunda ölmeye değer bir şey. Muhteşem formunu korumak için düzenli olarak sevdiği şeyleri yaparak egzersiz yapıyor. Çim hokeyi oynamak, açık havada koşmak ve tepede yürüyüş yapmak en sevdiği spor aktiviteleri arasındadır. Diğer fitness rutinleri arasında 90 dakikalık bir egzersiz seansı için spor salonuna gitmek, Pilates, halter ve sprint koşusunu içeren yoğun kardiyo yer alıyor. Bu egzersiz planını haftada beş gün kesinlikle takip ediyor ve hepimizin gördüğü gibi sonuç, gerçekten en büyük varlıklarından biri olan mükemmel bir vücut..

Emma Watson’ın Diyet Planı:

Emma Watson Diyetinin İpuçları ve Sırları

Emma Watson, ne pahasına olursa olsun kaçındığı abur cuburdan uzak durmakta sorun yaşamıyor. Doymuş yağ, tuz ve şeker oranı düşük gıdaların daha sağlıklı seçeneğini tercih ediyor. Ancak diğer şeylerin yanı sıra çikolata ve makarna yemeyi ve pişirmeyi çok seviyor. Diyeti egzersiz rejimi kadar katı olmasa da sebze, taze meyve, yağsız et ve sağlıklı salatalar yiyerek diyetini eşit miktarda karbonhidrat, protein ve lifle dengeler..