Popüler bir Amerikan televizyon kişiliği, modeli, moda tasarımcısı ve aktris olan Kim Kardashian, 21 Ekim 1980’de California, Los Angeles’ta doğdu. Medyanın dikkatini önce arkadaşı Paris Hilton aracılığıyla topladı. Ancak medya dünyasındaki önemi, o zamanki erkek arkadaşı Ray J ile seks kasetinin sızdırılmasından sonra belirginleşti. O zamandan beri çok ünlü ve ilgi odağı olmayı başardı. 2011 yılında basketbolcu Kris Humphries ile evlendi, ancak evlilik uzun sürmedi. Evlendikten yetmiş iki gün sonra boşanma davası açtı. Şimdi rapçi Kanye West ile nişanlı ve ayrıca North adında bir kızları var..

Kim Kardashian Güzellik İpuçları ve Sırları

Gardırobunun fikirleri farklı olsa da, hiç kimse onun her zamanki gibi bakımlı olduğunu inkar edemez. Çarpıcı görünümlerinden dolayı adının artık cazibe dünyası ile eş anlamlı hale gelmesidir. Yeni anne Kim Kardashian, sadece hamilelik sonrası ince şekline geri dönmekle kalmadı, yüzü hiç bu kadar taze görünmemişti. Çoğu yıldızın aksine bu güzel bayan her zaman güzellikle ilgili tartışmalara açık olmuştur. Güzellik rejiminin bir kısmını ve makyaj ipuçlarını hayranlarıyla paylaştı. Ayrıca, YouTube’a eğitim videoları yükledi ve samimi röportajlar verdi. Günlük görünümünüzü kesinlikle değiştirecek güzellik ipuçlarının bir listesi.

Kaşık Şeker:

Bu güzel realite yıldızına göre bir kaşık şeker cildin parlamasına yardımcı oluyor ve aslında bu bir gerçek. Kim, “nazik bir peeling deneyimi için” vücut yıkamasına tatlı maddeler ekler.

Şampuanlamayı Atla:

Saçınızı günlük olarak şampuanlamak saçın kurumasına ve nemini kaybetmesine neden olabilir. Bayan Kardashian saçlarını iki günde bir şampuanlıyor ki bu da kuaförlerin beğenisini kazanıyor. Günlük şampuan kullanmamak saçın yumuşaklığını ve esnekliğini korumaya yardımcı olur..

güneş kremi!

Kim Kardashian Güzellik İpuçları Güneş Kremi

Hava nasıl olursa olsun evden dışarı çıkıyorsanız mutlaka güneş kremi sürmelisiniz. Kardashian, güzellik öncelikleri listesine güneş kremi ekledi. Güneş kremi kullanmak cildinizi koruyacak ve sizi o korkunç güneş yanıklarından koruyacaktır..

konturlar:

Kim Kardashian Güzellik İpuçları

Kim Kardashian tamamen kontür oluşturmakla ilgilidir. Görünümünüzü geliştirmek için en iyi konturu nasıl elde edeceğinizi adım adım gösteren bir video bile yükledi..

Bu Göz Kirpiklerini Azaltın:

Kim Kardashian Güzellik İpuçları Bu Kirpikleri Maksimuma Çıkarın

Kim, uzun ve tatlı görünmek için kirpiklerini canlandırmayı sever. Ailede uzun kirpiklerin olduğunu kabul etse de, bazen bu konuda biraz yardım almayı sever. Kirpiklerinizi süper uzun göstermenin sırrının farklı maskaralar uygulamak ve açıkçası onunla zaman geçirmek olduğunu söylemişti..

Göz Farlarına Dikkat Edin:

Kim Kardashian Güzellik İpuçları Göz Farlarına Dikkat Edin

Güzel gözler elde etmek için göz farı önemlidir. Kim, göz farı uygulamadan önce pudra sürmenin ve ardından fırçalamanın yardımcı olduğunu söylüyor..

Düzgün Çiviler:

Kim Kardashian Güzellik İpuçları Düzgün Tırnaklar

Güzellik sadece yüzünde veya giymeyi seçtiğin kıyafette değil. Eller bile önemli bir rol oynar. Tırnaklarınızı düzenli ve temiz tutmak önemlidir.

Saçınızı Kontrol Edin:

Kim Kardashian Güzellik İpuçları Saçınızı Kontrol Edin

Kim Kardashian, makyaj yapmaya başlamadan önce saçınızı toplamanızı önerir, aksi takdirde yolunuza çıkabilir ve çabanız engellenebilir ve ayrıca makyajın kırışmasını da önleyebilirsiniz..

Makyajınızı Çıkarın:

Kim Kardashian Güzellik İpuçları Makyajınızı Çıkarın

Bayan Kardashian, makyajını çıkardıktan sonra yatmayı tercih ediyor. Bu iyi bir şey çünkü temiz bir yüz sivilce oluşumunu ve diğer cilt deformasyonlarını önlemeye yardımcı olur..

Bunlar, görünümünüzü geliştirmek için günlük olarak kullanabileceğiniz güzellik ipuçlarından bazıları..