Monica Belluci, çok başarılı bir süper model aktör. Dior, desteklediği çok ünlü bir markadır. Hollywood’un divası ve her modelin hayranlıkla baktığı bir model olduğunu kimse inkar edemez. Duygusal olabilir ve aynı zamanda zarafeti koruyabilir, bu da onu diğerlerinden farklı kılar. Yaşı ilerledikçe büyüyen eşsiz bir güzelliği var. Şimdi onun her daim yeşil güzelliğine nasıl baktığını göreceğiz..

monica bellucci güzellik ipuçları

Monica Bellucci Güzellik İpuçları:

Doğal olarak Güzel:

Monica-Bellucci-Doğadan-Güzellik-İpuçları

Her model veya oyuncu, mükemmel ve güzel görünmeleri için her zaman makyajın yardımına ihtiyaç duyar, ancak tam tersine, Monica Bellucci, insanları çok ‘plastik’ gösteren aşırı makyajdan uzak tutmaya çalışan bir yıldızdır. Yaşanmamışsa güzelliğin anlamsız olduğunu söylüyor.

Makyaj yapmak:

monica-bellucci-makyaj-ipuçları

Bayan, etkinliklere giderken bile minimum miktarda makyaj yapmayı tercih ediyor. Dolce koymaktan hoşlanıyor & Baz olarak Gabbana Perfect Finish Kremalı Fondöten. Fondöten çok hafif ve biraz makyaj yapması yeterli..

Saç Bakımı:

monica-bellucci-saç bakımlı

Aktris saçlarını haftada iki kez şampuanlıyor ve bundan daha fazla değil. Şampuanlarda bulunan kimyasal bileşenlerin gereksiz yere kullanılması halinde zararlı olabileceğini düşünüyor. Alkali miktarını azaltmak için genellikle şampuanı saçına sürmeden önce suyla seyreltirdi. Ayrıca zararlı olan ve kırılmaya neden olan fön yerine saçlarını havada kurutmayı tercih ediyor..

Göz makyajı:

monica-bellucci-güzellik-göz makyajı-ipuçları

Monica Bellucci, yüzünden çok göz makyajına odaklanıyor. Gözleri için doğal tonlar kullanmayı seviyor ve gözleri için kahverengi ve gri favorileri. Maskara sürmeyi sever ve bu genellikle siyahtır. Maskarasının makyajını tamamladığını hissediyor ve her zaman Dolce kullanmayı tercih ediyor. & Gabbana Yoğun Göz Maskarası.

Dudak Makyajı:

monica-bellucci-güzellik-dudak-makyaj-ipuçları

Sadelik, stilinin ve güzelliğinin anahtarıdır ancak dudak makyajı söz konusu olduğunda biraz deneysel olmayı sever. Monica Bellucci, farklı dudak renkleri denemeyi sever. Yeni renkler denemeye devam ediyor ama en sevdiği sulu kırmızı ruj. Kırmızıyı kullanıyor çünkü bunun onu daha çekici kıldığını düşünüyor.

Cilt bakımı:

Monica-Bellucci-Cilt Bakımı-İpuçları

40 yaşına gelindiğinde, kadınlar genellikle genç ciltlerini korumak ve cildi yaşlı ve donuk göstermemek için ameliyatlar yoluyla doktor yardımı aramaya başlarlar. Monica Bellucci, ameliyatlara girmeyen ve onun yerine mutlu olan ve cildindeki değişimin tadını çıkaran dikkat çekici bir aktris. İnsanlar her zaman gün geçtikçe değişikliklerin gerçekleşmesine izin vermelidir. Gençlik kalıcı değil, sadelik ve doğal güzellik kalıcıdır. Aslında doğal güzelliğin gerçekte ne anlama geldiğini kanıtlıyor.

Diyet Sırları:

monica-bellucci-diyet-sırları

Monica Bellucci, hızlı diyetler yapıyormuş gibi görünen, kalem kadar ince bir kadın değil. Yemek yemeyi sever ama kesinlikle kendini baştan sona korumuştur. Çoğu Avrupalı ​​güzel gibi o da porsiyon kontrollü diyetlere giriyor. İstediğini yiyor ama çizgisini koruyor ve sağlıksız beslenmeyi abartmıyor. Ayrıca düzenli su tüketimini diyetinin ayrılmaz bir parçası haline getiriyor..

Fitness Sırları:

monica-bellucci-fitness-ipuçları

Süper model, acı veren diyetleri sürdürmeye pek hevesli olmadığından ve nasıl hissediyorsa onu yediğinden, bunu zindelik için biraz ekstra çaba harcayarak dengeleme eğilimindedir. Yüzme en çok keyif aldığı bir spordur ve haftada en az 4 gün ve her seferinde 45 dakika yüzmeyi ilke edinmiştir. Ayrıca vücudunu korumak ve gönül rahatlığı için düzenli yoga ve meditasyon yapıyor..