Taylor Swift, Amerikalı şarkıcı ve söz yazarıdır. O sadece 24 yaşında ve Grammy aldı, sayısız single hit elde etti ve en çok ülkesi ve anlatı şarkıları için takdir ediliyor. O çok yetenekli ve esprili ve insanların ona daha çok hayran olmasını sağlayan şey onun çok basit ve alçakgönüllü doğası. Kariyerine çok genç yaşta başlamış ve kısa sürede Fearless albümü ile zirveye ulaşmıştır..

Taylor Swift Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları

Taylor Swift Güzellik İpuçları ve Fitness Sırları:

1. Doğal Olarak Güzel:

taylor swift güzellik ipuçları Doğal olarak Güzel

Taylor Swift pürüzsüz, temiz bir cilde sahip ve aşırı makyaj yapmayı sevmiyor. O güzel ve kıvırcık sarı saçları onu kabarcıklı ve masum gösteriyor. Harika bir cilde sahip ve kendini basit tutarak güzellik hatalarından kaçınıyor. Ürünleri çok dikkatli seçiyor ve birkaç kurala sıkı sıkıya bağlı kalıyor. Özellikle makyaj söz konusu olduğunda, akıl hocası olduğu için annesinin tavsiyeleri onun için en önemli şey..

2. Makyaj:

Taylor Swift Güzellik İpuçları Makyaj

Taylor, onu makyajla tanıştıran annesine minnettar. Küçükken makyaj konusunda felaket olduğunu ve annesinin okulda ona yardım ettiğini ve onu güzelce giydirdiğini itiraf ediyor. Düzenli makyaj rutini, göz kalemi, rimel, ruj, kirpik kıvırıcı, doğal kahverengi göz farı ve Kate Somerville nemlendirici içerir..

3. Saç Bakımı:

Taylor Swift Güzellik İpuçları Saç Bakımı

Şarkıcı, saçlarını denemeyi seviyor, ancak zarar görmesinden korktuğu için onları asla boyamak istemiyor. Gösteriler sırasında daha pürüzsüz görünmesi için saçlarını yeniden kıvırıyor ve bunun için bir Conair Ceramic Anında Isı Spiral Şekillendirici kullandı. Kötü bir saç günü için saçlarını yanlara doğru örüyor ve onları rahatsız etmiyor..

4. Göz Makyajı:

Taylor Swift Güzellik İpuçları Göz Makyajı

Taylor bir uçaktaydı, makyajsızken Japonya’ya seyahat ediyordu, bu yüzden tuvalete gitti ve gözlerini hizalamak için Sharpie’yi uyguladı! O zamandan beri, üzerinde iyi göründüğünü anladığı için sıvı astarı kullanmaya başladı. Taylor’ın imzası olan göz makyajı, basitçe alt kapağı yukarı doğru uzatarak çizdiği ve eyeliner için yardım aldığı kedi gözleri..

5. Dudak Makyajı:

Taylor Swift Güzellik İpuçları Dudak Makyajı

Taylor kırmızı ruju sever. Çok fazla makyaj yapamayacak kadar yorgunsa, markanın kırmızı rujları olan Cover Girl Lip Perfection in Hot’ı uygular ve benzersiz bir uygulama şekli vardır. Bir kat koyar ve doku ile kurutur, başka bir kat koyar ve tekrar lekeler ve son olarak dudak dokusunu yerleştirir..

6. Cilt Bakımı:

Taylor Swift Güzellik İpuçları Cilt Bakımı

Taylor, vücuduna Body Shop Coconut Body Butter’ı uygulayarak kendisini tropik bir adada gibi hissettiriyor. Güneşe çıkmadan önce güneş kremi sürüyor ve yatmadan önce ve sabahları makyajdan önce cildini nemlendirmeye özen gösteriyor..

7. Diyet Sırları:

Taylor Swift Güzellik İpuçları Diyet Sırları

Taylor Swift, hızlı diyetleri takip etmiyor, o gurme ve yemek yapmayı ve yemeyi seviyor. Ağır bir kahvaltıyı ve ardından gün boyunca hafif tutmayı tercih ediyor. Konserve veya kahve gibi şekerli içeceklerden kaçınır. Dini olarak, arkadaşları tarafından uzaylı olarak adlandırılan çok fazla su içiyor. Hafta içi yoğurt, salata ve sandviçlere yapışır ama hafta sonları tüm kuralları çiğner..

8. Fitness Sırları:

Taylor Swift Güzellik İpuçları Fitness Sırları

Taylor’ın bir santim bile yağa sahip olmaması ama yine de kendini korumak için gerçekten çok çalışması komik. Kilo vermek için çalışmıyor ama sağlıklı ve formda kalmaya inanıyor ve bu nedenle düzenli olarak spor salonuna gidiyor. Nerede olursa olsun ya da ne kadar meşgul olursa olsun, bir saatlik kardiyo egzersizleri yapmayı çok önemsiyor. Bunun dışında koşu bandında koşmayı seviyor.