Auksas yra tas palankus metalas vestuvėms ir yra gryniausia dovana vestuvėse. Metalas ir elementas, kuris niekada neišeis iš mados, yra auksas. Auksas nuo neatmenamų laikų žinomas dėl jo siūlomo grožio ir dėl to, kaip papuošalai iš aukso atrodo nuostabiai. Vestuvės yra svarbi diena poros gyvenime ir jie visada nori, kad ji būtų ypatinga ir įsimintina. Pora norėtų, kad jų žiedai vestuvėms būtų labai unikalūs ir ypatingi, todėl auksiniai vestuviniai auksiniai žiedai yra puikus pasirinkimas. Čia apžvelgsime 15 geriausių auksinių vestuvinių žiedų su gražiu dizainu.

Naujausi auksiniai vestuviniai žiedai:

Puikūs ir tinkami vestuvėms šie skirtingi ir nuostabaus dizaino auksiniai vestuviniai žiedai tiek vyrams, tiek moterims.

1. Auksinės juostos vyrams:

Auksinės juostos vyrams

Vienas iš klasikinių papuošalų ir niekada neišeinantis iš mados yra šie paprastos juostos stiliaus vestuviniai auksiniai žiedai vyrams. Jie gali būti pagaminti pagal užsakymą, atsižvelgiant į patogumą, kuris tinka pirštui, ir atrodo minimalistiškai, bet labai puikiai ant vyro rankos vestuvių dieną. Vyrai, kurie nori išlaikyti išvaizdą nesąmonė, gali pasirinkti šiuos auksinius žiedus.

2. Deimantiniai vestuviniai žiedai vyrams:

Deimantiniai vestuviniai žiedai vyrams

Auksas su deimantais yra tarsi du geriausi draugai, susibūrę kurti magijos. Vestuviniai žiedai iš vientiso aukso su septyniais ar aštuoniais deimantais ant jų atrodo puikiai vestuvėms ir atrodo elegantiškai ant vyro rankos ypatingai dienai. Auksinis žiedas nėra plonas, bet yra gražaus ir tinkamo pločio, kad puikiai laikytųsi nuostabūs deimantai.

3. Deimantiniai vestuviniai žiedai moterims:

Deimantiniai vestuviniai žiedai moterims

Deimantiniai žiedai iš 18 karatų arba 22 karatų aukso yra geriausi vestuvių papuošalų siuvinėjimo keliuose, o žiedai yra ypatingiausi moteriai, nes tai yra tas ypatingas ornamentas, dėl kurio ji ypatinga kaip nuotaka jos ypatingą dieną. Deimantai gali būti vieno akmens, tokie kaip pasjansas, arba juose gali būti daug deimantų. Deimantai yra geriausias merginos draugas, kaip sakoma, tai labai tiesa.

4. Auksiniai vestuviniai žiedai moterims:

Auksiniai vestuviniai žiedai moterims

Pageidaujami papuošalai vestuvėms yra auksiniai, o vestuviniai žiedai iš aukso su įmantriu dizainu yra gražūs ir idealiai tinka vestuvėms. Šie auksiniai vestuviniai auksiniai žiedai yra prefektas, padedantis pagrindą naujiems santykiams. Indijos vestuvėse yra šie auksiniai vestuviniai žiedai, skirti sužadėtuvėms ir kitoms vestuvių funkcijoms.

5. Baltojo aukso vestuvinių žiedų dizainas moterims:

Balto aukso vestuvinių žiedų dizainas moterims

Baltasis auksas juvelyriniuose dirbiniuose atrodo nuostabiai ir yra nauja mados tendencija šiais laikais, kai daugelis moterų tai renkasi žiedams, apyrankėms ir apyrankėms. Baltasis auksas yra neįprastas ir su šiais didžiuliais kubiniais cirkonio akmenimis atrodo kvapą gniaužiančiai gražiai. Tai gali būti vestuvinių auksinių žiedų dalis.

6. Auksiniai žiedai vyrams:

Auksiniai žiedai vyrams

Stiliaus ir mados požiūriu labai unikalūs yra auksiniai žiedai su dizainu vyrams. Tai labai indiško stiliaus ir labiausiai pageidaujamas žiedų pasirinkimas vestuvėms. Jie tikrai gali išsiskirti, kai juos dėvi, nes pats žiedas gali daug pasakyti apie vyrą.

7. Perlų auksinis žiedas moterims:

Perlų auksinis žiedas moterims

Perlai su deimantais auksu yra puikus derinys, tinkantis vestuvėms, sužadėtuvėms ir visoms ypatingoms progoms. Balta, rožinė arba balta perlas yra dygliuotas viršuje ir išsiskiria žiede. Auksinis žiedas turi deimantus abiejose žiedo pusėse, kad būtų puikus blizgesys. Ir perlas, ir deimantai su auksu suteikia žiedui pasakišką išvaizdą ir puikiai atrodo ant moters rankų.

8. Auksinio gėlių dizaino vestuviniai žiedai:

Auksinio gėlių dizaino vestuviniai žiedai

Gėlių dizainas visada yra pageidaujamas moterų pasirinkimas. Moterys turi daug savybių, panašių į gėlę, todėl gėlių vestuviniai žiedai yra tinkamas pasirinkimas jos ypatingai dienai. Šie auksiniai auksiniai vestuviniai žiedai turi gėlių dizainą ir raštą, gražiai išgraviruotą ar išdirbtą akmenimis ar papuošimais, kad žiedas gautų naują pojūtį..

9. Rožinio aukso vestuviniai žiedai moterims:

Rožinio aukso vestuviniai žiedai moterims

Rožinis auksas yra aukso ir vario lydinys, naudojamas papuošalams. Šiomis dienomis jis tampa labai populiarus vestuvių papuošalams dėl jo suteikiamo žavesio ir pertekliaus. Tačiau jie yra brangios pusės. Jie atrodo gražiai su tuo unikaliu aukso atspalviu sužadėtuvių žieduose ir vestuviniuose žieduose, palyginti su įprastais auksiniais vestuviniais žiedais. Jie gali būti pritaikyti pagal tuos reikalavimus su brangiais solitairais, perlais ar deimantais.

10. Sluoksniuoti auksiniai vestuviniai žiedai vyrams:

Auksiniai vestuviniai žiedai vyrams

Panašiai auksinių vestuvių juostų vyrams linijose yra keturi ploni auksinių juostų sluoksniai į vieną storą auksinę juostą. Tai labiau tinka tradicinėms vestuvėms, kurios dera su tradicinių vestuvių pojūčiu ir atmosfera.

11. Asmeninės vestuvių juostos vyrams:

Individualios vestuvių juostos vyrams

Geriausias būdas parodyti savo meilę savo gyvenimo partneriui gali būti tikrai suasmeninto modelio vestuvinis žiedas, kuriame abu vardai išgraviruoti amžinai. Galima vestuves puošti deimantais ir pavadinimus išgraviruoti tobulai auksinei juostai. Pasigirti, kad žada būti amžinai gyvas su personalizuota vestuvių juosta.

12. Auksinis smaragdo žiedas vyrams:

Auksinis smaragdo žiedas vyrams

Smaragdas auksu yra klasikinis derinys. Auksinės juostos su ryškiai žaliais smaragdais ir baltais deimantais, nusagstytais vienas po kito, yra šių unikalių vestuvių juostų akcentas. Nedaugelis zodiako spalvos yra smaragdo spalvos. Šis vestuvinis žiedas puikiai tinka ir jiems.

13. Pora auksinių žiedų:

Pora auksinių žiedų

Geriausias dovanų variantas ar geriausia vestuvių dovana bet kuriai porai gali būti šie auksiniai poros vestuviniai žiedai. Pagaminti iš gryno aukso ir gražaus įmantraus dizaino, jie bet kuriuo atveju gali patraukti dėmesį ir tas, kuris juos dovanos, visada prisimins.

14. Rožių aukso deimantinė vestuvių juosta vyrams:

Rožinio aukso deimantinė vestuvių juosta vyrams

Laužiantys stereotipą, ar šios rožinio aukso deimantų juostos yra tik vyrų vestuvių kolekcija. Pažvelkite į šias vestuvių juostas ir nieko kito negalima pažvelgti. Puikiai tinka rožinis auksas ir baltas auksas su deimantais, nieko kito negalima norėti renkantis vestuvinį žiedą.

15. Vintage baltojo aukso žiedai vyrams:

Vintažiniai baltojo aukso žiedai vyrams

Baltasis auksas atrodo kvapą gniaužiančiai gražiai ir taip pat kalba klasėje. Šie senovinio balto aukso ir aukso vestuvinių žiedų modeliai vyrams yra labai populiarūs tarp jaunų vyrų, kurie mėgsta eksperimentuoti su naujomis papuošalų tendencijomis. Jie pagaminti iš 14 karatų balto aukso centre ir įprasto geltono aukso abiejuose kraštuose, pagaminti iš juostos rašto vestuvinio žiedo.

Kiekvienas žmogus svajoja apie savo vestuves ir nori, kad tai būtų tobula. Auksiniai vestuviniai žiedai gali būti visų laikų mėgstamiausi tiek vyrams, tiek moterims. Įvairūs dizainai, raštai, aukso žiedų išvaizda gali sugadinti pasirinkimą ir pasirinkti savo svajonių vestuvinį žiedą. Taigi vestuviniai žiedai visada yra specialios juvelyrinių dirbinių kolekcijos dalis.