Pažadėtus žiedus nešioja poros, kurios įsipareigoja viena kitai ateinančiais gyvenimo metais. Pagrindinė pažadėjimo žiedų nešiojimo priežastis yra ta, kad berniukas ir mergaitė nuo tada bendrauja būdami ištikimi vienas kitam. Nuolatinis pažadėjimo žiedo nešiojimas visada primins jiems tikrąją meilę, kurią jie dovanoja vienas kitam. Vyrai ir moterys apsikeičia pažadų žiedais ir žada susituokti, o ne privalomi, bet įsipareigoja amžinai gyventi vienas už kitą iki amžinybės.

pažadų žiedai

Kai kurios poros net ir po vedybų nešioja pažadų žiedus kaip savo partnerio meilės simbolį. Graži pažadų žiedų keitimo koncepcija atneša naują meilės srautą tarp įsimylėjėlių. Pažadėtų žiedų prisilietimas prie pirštų leidžia jiems pajusti tarpusavio bendrystę, meilę ir pasitikėjimą.

Gražus pažadų žiedų dizainas jam ir jai:

Čia yra sąrašas 15 atitinkančių pažadų žiedų vaikinui ir merginai, kuriuos galite pasirinkti.

1. Paprasti pažadų žiedai poroms:

Paprasti pažadų žiedai poroms

Tikriems mylėtojams nereikia pabrėžti pastangų būti kartu. Pasirinkti pažadų žiedai gali būti patys paprasčiausi. Paprasta aukso ar sidabro juosta gali duoti jums puikų pažadą vienas kitam. Poros gali padaryti pažadų žiedą paprastą, turtingą ir gryną, apsikeisdamos gryno aukso ar sidabro žiedais, kurie parodo ir jų meilės paprastumą bei grynumą.

2. Vardai, išgraviruoti pažadų žiedai mėgėjams:

Vardai Graviruoti pažadų žiedai mėgėjams

Įsimylėjėliams romantiškiau dėvėti savo meilės vardą ant pažadų žiedų. Individualūs pažadų žiedai gaminami atsižvelgiant į meilužio vardą. Poros ant žiedų išgraviruoja savo meilužių vardą, o ant piršto nešioja viena kitos vardinius žiedus. Pati mintis apie vardus, išraižytus pažadų žieduose, leidžia jaustis atsidavusiems vienas kitam ir parodo pasauliui apie savo įsipareigojimą.

3. Atitinkanti pažadų žiedų širdis:

Atitinkantys pažadų žiedai širdis

Tikri meilužiai tampa tada, kai jų širdys susilieja į vieną, kai jų širdys plaka skirtingais kūnais, bet vienas kito labui. Panašiai nuostabi mintis padalinti pusės širdies formas tiek vyro, tiek moters žieduose. Kai abu žiedai susilieja, tai sudaro vieną širdį. Tokios žavios minties pažadas yra aiškiai pažadėtas vienas kitam, kad vieną dieną abi širdys bus viena amžinai.

4. Blokuojantys meilužiai žada žiedus:

Sujungiantys meilužiai žada žiedus

Sujungiantys pažadų žiedai yra vienas iš dizaino mėgėjų, kurie pasirenka pažadėti savo meilei. Sujungiančio žiedų dizaino prasmė yra ta, kad poros meilė taip pat bus susipynusi tą dieną, kuri netrukus ateis. Pažadas vieną dieną susiburti duodamas su tarpusavyje susijusiais pažadų žiedais.

5. Dvigubo mazgo pažadų žiedai:

Dvigubo mazgo pažadų žiedai

Įsimylėjęs mazgas panašus į meilės mazgą tarpusavyje. Pažadas, tvirtas kaip tvirtas mazgas. Mazgas, kuris lieka amžinai surištas. Mazgo žiedai gali būti pagaminti iš bet kokio lydinio, nesvarbu, ar jis būtų aukso, sidabro ar platinos. Įsimylėjėliai mieliau renkasi platiną vyrams, o rožinį auksą moteriai – turtingą prisilietimą, o ne paprastą išvaizdą.

6. Imperatorių poros žada žiedus:

Imperatorių poros žada žiedus

Poros, kurios elgiasi viena su kita kaip savo širdies karalius ir karalienė, tikrai patiktų karūnos žiedų koncepcijai, kad pažadėtų žiedus. Poros karalienės ir karaliaus karūnos žiedų rinkinį poros keičiasi pažadu padaryti ją savo karaliene ir ateityje tapti jos karaliumi.

7. Pirštų atspaudų pažadų žiedai poroms:

Pirštų atspaudų pažadų žiedai poroms

Pažadai, patvirtinti pirštų atspaudais, yra tikras meilužių pažadas. Poros nori išgraviruoti pirštų atspaudus ant žiedų, pagamintų iš. Pirštų atspaudai giliai paimami ant žiedų, kad atspaudas būtų gylesnis. Pirštų atspaudai rodo daugiau meilės ir tikėjimo tarp porų pasauliui.

8. Pažadėti žiedai vyrams:

Pažadėti žiedai vyrams

Pažadų keitimasis žiedais yra unikalus būdas išreikšti meilę. Yra daug perspektyvių žiedų. Moterys, norėdamos mylėti savo pasirinkimą, geriau renkasi vyriškų drabužių dizainą, kad jos partneriai vyrai. Storas žiedų diržas visada gerai tinka vyriškiems pirštams.

9. Juodasis vyrų volframo pažadų žiedas:

Vyriškas volframo pažadų žiedas

Universalus metalas, kuris yra volframo metalo žiedai, yra specialiai sukurtas vyriškiems drabužiams. Volframas gali būti pagamintas iš juodos, pilkos arba sidabrinės spalvos žiedų. Metalas yra sunkus ir sunkus, todėl yra patvarus. Jis atsparus įbrėžimams, tačiau nukritęs gali sulūžti. Tiems, kurie mėgsta būti mados lenktynėse, patiks nauja pažadų žiedų išvaizda.

10. Gražus pažadų žiedas jai:

Gražus pažadų žiedas jai

Subtilus ir gražus pažadų žiedas gali būti suprojektuotas su gražiu sagties žiedu, pagamintu iš balto aukso arba sidabro. Gražaus žiedo paprastumą visada mylės jūsų ponia.

11. Deimantinis pažadų žiedas merginai:

Deimantinis pažadų žiedas merginai

Deimantai visada yra pažadas visam gyvenimui. Smeigiant žiedais, kuriuos dėvi įsimylėjėliai, jis tampa patvarus. Spalvotas deimantas labai gražiai atrodo ant merginos pirštų. Gražūs rožiniai ir mėlyni širdies deimantai atrodo gražiai su jūsų meilužio pažadu.

12. Brangakmenių pažadų žiedas vaikinui:

Brangakmenių pažadų žiedas vaikinui

Brangakmenių vyriški žiedai pirmenybę teikia asmeniniams pažadų žiedams. Vyrai ypač mėgsta žieduose nešioti brangakmenių dizainą. Didelis raštas, kurį suteikia brangakmenis, atrodo vyriškai ant vyrų pirštų.

13. Užrakto ir rakto pažadų žiedai:

Užrakto ir rakto pažadų žiedai

Spyna ir raktas suprojektuoti perspektyvūs žiedai yra labai madingi ir kūrybingi pažadų davimo būdai. Žiedai yra pagaminti iš rakto ir užrakto, skirto vyrui ir panelei, pageidautina kiekvienam.

14. Begalybės meilės pažadų žiedas:

Begalybės meilės pažadų žiedas

Begalybės pažadų žiedų meilės modelis taip pat matomas žodžiais, parašytais žiedais. Pora pasirenka rašyti meilę, pažadą, vienas kito vardus ir sukuria žiedus iš tų raidžių.

15. Suderinami perspektyvūs žiedai:

Atitinkantys daug žadantys žiedai

Atitinkami poros pažadų žiedai taip pat matomi su klausimų ir atsakymų žiedais, kai vienas žiedas prašo pažado, o kitas – pažadas. Žiedas, parašytas „OKAY“, žada vienas kitam, o meilė yra santykis visą gyvenimą.

Žiedas gali būti bet kokios formos ar dydžio, gali būti aukso, platinos, titano ar cirkonio, arba gali būti tik pigaus metalo gabalas, todėl žiedų nešiojimo priežastis yra vertingesnė. Pažadai, dėvėti nešiojant žiedus, yra pakankamai platūs, nei metalo, iš kurio pagaminti žiedai, vertė. Keičiantis pažadų žiedams, mėgėjams nereikia laikytis tradicijų; jie apsikeičia pažadų žiedais tik tada, kai jaučia, kad yra pagaminti ar vienas kitam ir gyvens amžinai už juos. Pažadai duodami iš širdies ir laikomi iš širdies, o ne žiedais ar bet kokia objektyvia medžiaga.