Aukso žiedo nešiojimo tendencija nebeegzistuoja, šiais laikais ponios mėgsta dėvėti ne geltoną spalvą, tada pasirenkama nešioti sidabrą, baltą auksą ir platiną. Sidabras labai greitai oksiduojasi, o baltasis auksas yra palyginti pigiau nei platina, tačiau platina suteikia grožio ir malonės, kai dėvima ant pirštų kaip žiedas dėl subtilaus požiūrio ir pasididžiavimo, kuris atsiranda dėvint brangiausią metalą.

Norėdami gauti trumpų žinių apie platinos metalą kaip žiedą, kuris yra skirtingo dizaino ir modelio.

Poros žiedai platinoje:

Čia yra 15 geriausių poros platinos žiedų, kurie bus naudingi moterims, kaip poros žiedas, ir vyrams.

1. Paprasti platinos poros žiedai:

Platinos žiedai poroms

Paprastas, bet modernizuotas poros žiedas neabejotinai gali būti paprastas platinos poros žiedas, kuriame ant žiedų nėra jokio dizaino ar bet kokio akmens. Poros, kurioms patinka subtilus, neakinantis žiedas, yra puikus pasirinkimas.

2. Suprojektuoti platinos žiedai poroms:

Suprojektuotas platinos žiedas

Paprastas platinos žiedas gali būti suprojektuotas priekinėje ir vidinėje žiedo dalyje, jungiančioje akmenis. Dizainą galima pritaikyti kaip žiedus su širdimis, tai yra tęstinis dizainas, matomas ant vyriškų ir moteriškų juostų žiedų.

3. Paprastas platinos žiedas – centre esantis deimantinis akmuo:

Paprastas platinos žiedas - centre esantis deimantinis akmuo

Kaip poros gali pamiršti deimantus, kurie yra brangiausi ir elegantiškiausi, kai jie naudojami kartu su platina. Žiedą sudaro centre esantis deimantas, kurį galima iškirpti smaragdu, o princesą – supjaustyti ant paprasto platinos žiedo.

4. Suprojektuoti platinos žiedai -vieno centro deimantinis akmuo:

Suprojektuotas platininis žiedas -vieno centro deimantinis akmuo

Užuot pasirinkęs paprastą deimantinį žiedą, suprojektuotas platinos žiedas, kuris gali būti lygiagrečios linijos, gėlių ar kupidono formos, matomos priekinėje žiedo dalyje, sujungtos su Halo deimanto akmens centru, arba moteriai su princais akmuo ir jam pasjanso deimantas centre.

5. Išraižyti poros žiedai iš platinos:

Raižytas platinos poros žiedas

Raižyto platinos žiedo dizainas yra tendencija tarp jaunų porų, tai lengvas žiedas nuo formos raižytos platinos iki formos dizaino, o ne paprasta žiedo juosta. Vyriškas ir moteriškas žiedas turi tą patį dizainą, kuris taip pat parodo jų panašumą.

6. Užrakto ir rakto dizaino platinos poros žiedai:

Užrakto ir rakto dizaino platinos poros žiedas

Šis žiedo dizainas taip pat gali būti vadinamas dramatizuotu raštuotu žiedu. Šio dizaino spynos dizainas yra skirtas jai ir spynos dizainas, kuris neabejotinai yra vyrų lytis. Šis dizainas gali būti vienas iš būdų išreikšti, kad pora sukurta vienas kitam. Šis dizainas yra įkvėptas iš prancūzų meno.

7. Eilių deimantų ir platinos porų žiedai:

Eilutės deimantų ir platinos poros žiedas

Poros, kurios mėgsta deimantus ir nori, kad jos būtų derinamos su platina, tokio tipo dizainas yra tinkamas pasirinkimas. Šioje konstrukcijoje vyriško žiedo skersmuo yra maždaug nuo 3 mm iki 4 mm, o deimantai yra išdėstyti tiesia linija, tas pats modelis yra taikomas ir jai, tačiau skersmuo yra mažesnis apie 2 mm.

8. Matinis apdaila- platinos poros žiedai:

Matinis paviršius- platinos poros žiedasNorint sumažinti blizgantį ir blizgantį tauriojo metalo efektą ir suteikti žiedui subtilią išvaizdą, matinis baigtas žiedas yra tinkamas požiūris. Žmonės, kurie ieško ne taip blizgančio žiedo, tai yra žiedas, kurio jie turėtų ieškoti.

9. Poros platinos-rožių aukso poros žiedas:

Platinos-rožių aukso poros žiedas

Rožinis auksas, dar vadinamas rusišku auksu, yra vario ir aukso lydinys. Šis rožinis auksas gali būti derinamas su platina, kuri suteikia gerą spalvų derinį, o kai šis derinys naudojamas kaip žiedas, tai būtų geriausias pasirinkimas kaip sužadėtuvių žiedas, kuris yra spalvingas įvykis.

10. Klasikiniai poros žiedai „Platinum“:

Klasikinis platinos poros žiedas 10

Klasikiniame platinos žiede, kurio matinis paviršius, pažiūrėkite į žiedo centrą, o į blizgančius žiedo kampus. Šis dizainas naudojamas abiems žiedams, vienintelis skirtumas būtų žiedų skersmuo Jam ir Jai.

11. Matinis Finish Platinum -Textured Work Couple Ring:

Matinis Finish Platinum -Tekstūruotas darbas Poros žiedas

Tekstūruotas apdirbtas žiedas ant platinos žiedo daro žiedą tokį gražų, kad pora jį tikrai įsimylės. Tekstūruotas dizainas gali būti pirštų atspaudai žiedo centre su vienu deimantų deriniu arba miesto dizainas gali padaryti žiedą labiau skirtingą tarp kitų platinos žiedų.

12. Gofruoti platinos poros žiedai:

Gofruotas platinos poros žiedas

Žmonės, kuriems patinka įvairovė ir unikalumas, gofruotas platinos žiedas bus tinkamas pasirinkimas. Viena žiedo pusė turi kalto platinos efektą, o kita žiedo pusė turi matinį efektą, kuris suteikia įspūdį. Šio tipo žiedą reikia gerai prižiūrėti reguliariai valant.

13. Begalybės dizaino poros žiedai platinoje:

„Infinity Platinum“ poros žiedas

Labiausiai mylimas jaunų ir vidutinio amžiaus porų sukurtas. Šis aštuonių šoninių kelių dizainas – begalybė išryškina vienybę iki amžinybės. Romantiškiausias būdas išreikšti begalinę meilę.

14. Zig Zag raštuoti platinos poros žiedai:

Zigzago raštuotas platinos poros žiedas

Šis Zig Zag modelio dizainas yra modernizuotas dizainas, kurį jaunuoliai dažniausiai pasirenka kaip sužadėtuvių žiedą. Pagal žiedų tipą priekinėje žiedo pusėje matomas zigzago linijos raštas. Žiedas gali būti paprastas arba derinamas su deimantais.

15. Vardas reljefinės poros platininis žiedas:

Pavadinimas Reljefinis poros platinos žiedas

Pavadinimas, išgraviruotas ankstesniais metais, buvo pagamintas iš aukso. Pastaroji era pasikeitė iš aukso į platiną. Poros pavardės išgraviruotos kaip pasikeitusios sužadėtuvių dieną. Tai laikoma romantiškiausiu būdu išreikšti jausmus vienas kitam.

Tinkamo platinos metalo tipo pasirinkimas taip pat vaidina labai svarbų vaidmenį, pirmenybė teikiama žiedui, dėvėtam sužadėtuvių metu, ar nešioti ar išsaugoti visą gyvenimą. Norint nešioti daugelį metų, grynumo lygis ir požymis, kurie bus paminėti vidinėje žiedo pusėje. Lydinys, naudojamas žiedui gaminti, ir rankų troškimo kokybė, jei kas nors nori tekstūruoto darbo ar suprojektuoto žiedo. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus pasirinkimas – tinkamo žiedo, kuris puikiai dera su pirštu, forma ir dizainas, kuris atlieka pagrindinį vaidmenį.