Porų žiedų yra tiek daug, kad jei norite išsirinkti gražią porą žiedų sau ir savo sužadėtiniui, turite atlikti daugelio žavių dizainų atrankos procesą. Taurieji žiedai buvo pagaminti ne tik iš brangių lydinių, pavyzdžiui, platinos ar titano ar volframo aukso, bet ir auksiniai, sidabriniai ar sidabriniai poriniai žiedai spindėjo didžiausiu grožiu. Poros žiedai su sumontuotais deimantais ir dygliuotomis grindinio deimantų konstrukcijomis porų rankose atrodo neįtikėtinai. Nuostabūs dviejų spalvų žiedai atrodo dinamiškai, o dizainas neįtikėtinai dera tarpusavyje. Sidabro ir geltono aukso deriniai atrodo nuostabiai, o rodžio dizainas užkariavo daugelio žmonių širdis.

Žmonės taip pat mėgsta individualizuotų porų žiedų unikalumą. Puikios asmeninių žiedų kūrimo idėjos turi neįtikėtinų rezultatų. Poros mėgsta ant žiedų išraižyti savo vardus ar meilės citatas, pažadus ir įžadus. Poroms yra fantastiškų derančių žiedų, kurie taip pat išgraviruoja širdies plakimus ant žiedų. Pastaruoju metu labiausiai žavisi garso bangų, išgraviruotų ant žiedų, dizainas. Garso bangų dizainas ant žiedų atskleidžia slaptą vizualinį jūsų partnerio mylimo ženklo vaizdą.

žiedai poroms

Amatininkai įrašo jūsų asmeninį balsą ir sukuria garso įrašą. Tada vizualiai atspausdinkite tą pačią garso bangą. Tai gali būti bet kas, jūsų partnerio vardas, daina, meilės citata ar jūsų vaiko vardas ar bet kas, kas jums primena kažką ypatingo. Taip pat yra graviravimo lazeriu galimybė, kuri gražiai piešia savo meną ant žiedų beveik 30 simbolių ant žiedo pagrindo ir stebuklingai parašo bet kokias citatas, vardus ar gražius meilės motyvus. Unikalūs žiedai priverčia jūsų porinius žiedus paversti stilinga įsimintina gyvenimo meile, kuri visada yra ant jūsų pirštų.

Tinkami žiedai poroms:

Čia yra 25 naujausių žiedų dizaino kolekcija poroms Indijoje.

1. Simbolis „Begalybės meilės poros žiedai“:

Simbolis „Begalybės meilės poros žiedai“

Begalybės poros žiedai, kurių vidinėje juostos pusėje parašytas „I LOVE YOU“, o viršuje sukurta begalybės kreivė atrodo nuostabiai. Poros gali pasirinkti baltą auksą ir geltoną auksą, kad atskirtų abu žiedus. Begalybės žiedai suteikia didelę prasmę gyventi kartu iki paskutinio atodūsio ir pažadą vienas kitam, kuris visada primins mus kaip gražų prisiminimą ant pirštų.

2. Porų žiedų puodelis:

Poros žiedų būgnelis

Žiedai poroms gali būti panašūs, o dizainas tampa toks, kai jis sujungiamas. Širdies emblema, padalyta į dvi dalis ir tampa abiejų žiedų dalimi, yra tikroji, kai abu žiedai susilieja. Širdį galima papuošti gražiu mažu tikru deimantu, kad žiedai būtų turtingi.

3. Poros rankų ir širdies žiedai:

Poros rankų ir širdies žiedai

Porų žiedų dizainas taip pat gali būti suprojektuotas labai įspūdingai, unikalus rankų dizainas sukuria širdį pagrindinėje žiedo dalyje. Žiedai gali būti skirtingi, naudojant skirtingą nuotakos ir jaunikio auksą.

4. Kryžiaus ir karūnos poros žiedas:

Kryžiaus ir karūnos poros žiedas

Kryžiaus ir karūnos poros žiedai taip pat atnešė naują tendenciją atitinkančių porų žieduose. Kryžius berniukui ir karūna mergaitei atitinkamai žymi jų žiedus. Gražūs žiedai daro poras viena kitai karaliumi ir karaliene.

5. Karaliaus ir karalienės karūnos poros žiedų rinkinys:

Karaliaus ir karalienės karūnos poros žiedų rinkinys

Karaliaus ir karalienės porų žiedų dizainas taip pat gali būti nuostabiai skirtingas, naudojant skirtingus lydinius jo žiedui ir jos žiedui. Volframo žiedas berniukui gali atrodyti puikiai, o mergaitei – platinos auksas. Merginų žiedą galima papuošti deimantiniu vainiku žiedo apačioje.

6. Varžtų ir veržlių atitikimo poros žiedai:

Varžtai ir veržlės atitinka poros žiedus

Poros pirštų žiedai gali būti įspūdingi su veržle ir varžtu suprojektuotais poriniais žiedais. Neabejotina, kad tokį dizainą pasirenka porų meilės mechanizmas. Tinkami žiedai gali būti pagaminti iš sidabro, kad būtų suteikta metalinė poliruota išvaizda.

7. Asmeninių vardų poros žiedų rinkinys:

Asmeninių vardų poros žiedų rinkinys

Suasmeninti poros pirštų žiedai gali būti nuostabūs, kai pavadinimai išgraviruoti ant žiedų paviršiaus. Pagaminti iš sidabro, žiedai gali būti suprojektuoti su išgraviruotu piešiniu. Žmonės mėgsta ant žiedų užrašyti daug mielų vardų.

8. Juodo titano plieno porų žiedų rinkinys:

Juodo titano plieno porų žiedai Se

Mielos poros žiedai iš „Mickey Mouse“ kolekcijos yra daugelio porų svajonė. Puikus žiedų dalykas yra tas, kad žiedai yra gražiai pagaminti su Mickey Mouse ir Minnie mouse veidu

9. Porų širdies užrakto žiedo rinkinys:

Porų širdies užrakto žiedo rinkinys

Širdies ir užrakto žiedai poros žiedų rinkiniams yra neįtikėtinai nuostabi idėja. Gražiai išraižyti spynos ir širdies formos žiedai reiškia, kad dabar abiejų meilužių širdys yra mylimos vienas kito meile.

10. Magnetiniai pusės širdies žiedai:

Magnetiniai pusės širdies žiedai

Magnetiniai pusės širdies poros pirštų žiedai yra unikalūs ir naujausi šių dienų vestuvių kolekcijos papuošalų dizainai. Magnetinių papuošalų tendencijos iš esmės žavėjosi žmonėmis. Poros žiedai su pusžiedžiais ant kiekvieno žiedo atrodo žavingai.

11. Išskirtinis porų žiedų rinkinys:

Išskirtinis porų žiedų rinkinys

Išskirtinio poros žiedų dizainas su vyrišku žiedu yra platus, o viršuje – didelis deimantinis tvirtinimas, o moteriško stiliaus nėrinių įkvėptas širdies juostelės deimantinis žiedas puikiai tinka damos pirštams. Poros gali keisti deimantų spalvas pagal savo pasirinkimą.

12. Širdies plakimo porų rungtynių žiedai:

Širdies plakimo poros atitinka žiedus

Šiais laikais poros mėgsta savo sužadėtuvių žiedus simbolizuoti prasmingu dizainu. Širdies plakimo formos žiedus žmonės dažniausiai renkasi dėl savo poros žiedų. Vyriški žiedai gali turėti širdies dūžių tarpą, o mergaičių žiedas tampa spragos užpildymu.

13. Myliu poros žiedus:

Myliu poros žiedus

„Myliu tave“ poros pirštų žiedai taip pat atrodo romantiški ir kupini meilės. Poros gali pakilti iš dangaus ir savo sužadėtuvių žiedams ar pažadų žiedams pasirinkti labai lengvą „love you“ raidės žiedą. Žiedai porai gali būti pagaminti iš geltono aukso ir platinos aukso.

14. Reguliuojami lapų porų žiedai:

Reguliuojami lapų poros žiedai

Reguliuojami porų žiedų dizainai gali būti puikus pasirinkimas porai. Žiedus galima reguliuoti pagal pirštų dydį. Lapiniai žiedai atrodo neįtikėtinai gražiai ir įsimintinai. Vėlgi žiedus galima atskirti aukso ir sidabro metalais.

15. Susukti žiedai poroms:

Susukti žiedai poroms

Apvyniotų ar susuktų porų žiedų dizainas taip pat yra labiausiai žinomas tarp naujai susituokusių porų. Iš tikrųjų meilužių poros taip pat dažniausiai renkasi susuktus žiedus, ant kurių yra įspaustos meilės citatos.

16. Mieli Mickey ir Minnie poros žiedai:

Mielieji Mickey ir Minnie poros žiedai

Mieli porų žiedų dizainai su Mickey ir Minnie pelės veidais yra nuostabiai naudojami kuriant žiedus jam ir jai. Gražūs žiedai yra juodos spalvos ir turi raudoną skrybėlę ir raudonų plaukų sagtį atitinkamiems žiedams. Smagioms poroms patiks mieli animaciniai žiedai vienas kitam.

17. Garso banga su pavadinimais išgraviruotomis porų žiedais:

Garso banga su vardais graviruoti porų žiedai

Poros atneša prisilietimą prie savo vardų garso bangomis, išgraviruotomis poros žiedų juostose. Kad sužadėtuvių ceremonija būtų įsimintinesnė, poros gali pasirinkti tokį unikalų savo vardo graviūrų dizainą ir jų vardų rašymo garso bangas. Garso banga gali būti ne tik jų vardai, bet ir bet kurios dainos.

18. Vardų žiedai poroms:

Vardai žiedai poroms

Atitinkami porų žiedai gali būti pagaminti su vardais raidėmis, užrašytomis metalu. Viršutinės žiedų dalys padarytos rašant jų meilužio vardą. Daugelis žmonių sužadėtuvių ceremonijoms renkasi asmeninių porų žiedų pavadinimus.

19. Individualūs inicialai Poros pirštų žiedai:

Suasmeninti inicialai Poros pirštų žiedai

Individualūs žiedai su inicialais suprojektuoti žiedai yra daugelio porų pasirinkimas dėl jų unikalių pirštų žiedų. Netgi pradiniuose graviruotuose poros žieduose yra daugybė dizainų. Žiedai, kurių viename gale padarytas inicialas, o kitame – deimantas, atrodo išskirtinai ir kitaip. Inicialai gali būti dekoruoti daugeliu kitų dizainų, kurie palaiko raidę gražiu fonu.

20. Meilės garsai išgraviruoti muzikinėse natose ant žiedų:

Meilės garsai išgraviruoti muzikinėse natose ant žiedų

Mėgėjai taip pat mėgsta kurti žiedus, pritaikytus meilės garsams, su žieduose išgraviruotomis muzikinėmis natomis. Sidabriniai arba auksiniai žiedai paprastai pasirenkami ant jų išraižyti piešinius. Muzikos natos gražiai atrodo ant poros žiedų. Žmonės, turintys aistrą muzikai ir meilei, tikrai žavėsis tokiais poros žiedų dizainais.

21. Mieli saulės ir mėnulio poros žiedai:

Mieli Saulės ir Mėnulio poros žiedai

Nuostabūs dizainai poros pirštų žieduose su saulės ir mėnulio dizainu atrodo neįtikėtinai. Saulė berniukui ir mėnulis mergaitei reiškia atitinkamą vyrų ir moterų savybių aprangą. Gražus amatų darbas su aukso ir sidabro žiedais atrodo neįtikėtinai. Kūrybinė saulės ir mėnulio žiedų idėja atrodo didingai, taip pat gražiai išraižyta ant metalų.

22. Tolimųjų porų žiedai:

Ilgo nuotolio porų žiedai

Tolimųjų santykių mėgėjai pasirinko gražius individualizuotus žiedus su savo gyvenamųjų vietų žemėlapiu. Toli vienas nuo kito išvykstantys meilužiai gali išreikšti savo meilę tokiais poroms tinkančiais žiedais. Amatai vyrai turėtų būti ekspertai, gaminantys tokius neįtikėtinus žiedus. Poros visada gali prisiminti viena kitą su žiedais ant pirštų ir pajusti juos arti savo meilės.

23. Poros DNR aukso žiedai:

Poros DNR auksiniai žiedai

Poroms tinkantys žiedai taip pat gaminami iš aukso arba platinos lydinių DNR. Poros, įsimindamos savo ypatingą dieną, sukuria dizainerių poros žiedus „Design of DNA“. Moterišką žiedą galima padaryti dekoratyvinį deimantais, o vyrišką – paprastu auksu. Žmonės, turintys nuostatą ką nors veikti iš netikėtumo, tikrai pagalvotų apie tokį dizainą.

24. Meilės paukščių žiedai poroms:

Meilės paukščių žiedai poroms

Poros žiedai su meilės paukščiais, išgraviruoti ant žiedų juostų, įsimylėjėliams atrodo puikiai. Žiedai, pagaminti iš balto aukso arba volframo aukso, atrodo drąsiai ir gražiai. Paukščiai vienas priešais kitą atrodo gražiai. Volframo auksas yra brangus, palyginti su kitais lydiniais, todėl jis gali būti laikomas brangiausiu jūsų gyvenimo brangakmeniu.

25. Porų porų žiedų rinkinys:

Porų porų žiedų rinkinys

Derinantys poros žiedai su nuostabiu filigranišku darbu žiedų juostoje neįtikėtinai atrodo nuostabiai ant pirštų. Sukūrus žiedus iš dviejų metalų, dizainas atrodo dar fantastiškesnis. Gėlių dizainas puikiai tinka žiedų kraštams. Amatų kūrimas žieduose yra pastangų reikalaujantis, taigi ir brangus.

Be individualizuotų porų žiedų, žmonės, kurie yra šiek tiek netradiciniai ir norėtų savo meilei pasipuošti įprastu žiedų stiliumi, savo žieduose gali pasirinkti spalvingą deimantų rinkinį. Juvelyro kolekcijoje yra brangių ir labai retų deimantų akmenų. Rožiniai arba geltoni arba natūraliai mėlyni safyro deimantai atrodo sužavėti sužadėtuvių žiedais. Labiausiai neįprasti, tačiau išskirtiniai juodieji deimantai arba šokolado spalvos deimantai atrodo nuostabiai ir unikaliai tarp kitų deimantų. Kai kalbame apie žiedų personalizavimą, toli vienas nuo kito gyvenantys įsimylėjėliai gali vienas kitam pasirinkti žemėlapyje išgraviruotus žiedus. Suderinus žiedus, sudaromas žemėlapis, kuris tampa vienu. Kai kurios poros, įsimylėjusios muziką, ant žiedų taip pat gali išgraviruoti muzikines natas, reiškiančias vienokias ar kitokias dainas, primenančias jų meilę. Religinės poros ant žiedų gali išraižyti Biblijos citatas, kurios žada gyventi kartu iki gyvenimo pabaigos.

Gėlių piešiniai su žiedlapiais ar lapais ir vynmedžiais, smulkiai išgraviruoti, tarsi atnešti tiesiai iš sodų, atrodo nuostabiai, kaip poros žiedai. Išsamiai su nėrinių dizainu ir išasfaltuotais deimantų kraštais žiedai įgauna įspūdingą išvaizdą. Senoviniai poros žiedai su dekoro nuojauta ar Viktorijos laikų meno forma atrodo didingai, o tai suteikia tam tikrų hierarchinių savybių. Nuostabūs dizainai su išgraviruotais pavadinimais arba visiškai pagaminti raidėmis atrodo neįtikėtinai. Žmonės mėgsta rinktis paprastus žiedus, taip pat renkasi pradinius partnerio raidžių žiedus. Mielos išvaizdos simbolinio dizaino žiedus dažniausiai renkasi linksmos poros. Mieli Mickey ir Minnie Mouse žiedai atrodo žaviai. Žmonės netgi mėgsta išgauti pusiau širdies žiedus, kurie tampa vienu, kai jie yra sujungti. Taip pat yra raktų ir spynų žiedai, širdies ir strėlių žiedai, veržlės ir varžtų žiedai, saulės ir mėnulio žiedai, karaliaus ir karalienės karūnos žiedai, DNR žiedai ir daug kitų gražių dizainų.