Sužadėtuvių žiedai turi būti ypatingi ir įspūdingi, nes šis žiedas primena dviejų žmonių įsipareigojimą. Taigi žvilgantys, spindintys smaragdo akmens žiedai yra puikus pasirinkimas šiai progai. Kaip sakoma, smaragdo akmuo išsaugo meilę ir netgi yra vilties simbolis ir netgi simbolizuoja laimingą ir sėkmingą vedybinį gyvenimą. Kadangi šis akmuo turi šias savybes, daugelis jaunų žmonių mėgsta, kad jų sužadėtuvių žiedas būtų sukurtas iš smaragdo akmens.

Smaragdiniai sužadėtuvių žiedai iš įvairių metalų:

Pažvelkime į 9 geriausius smaragdo sužadėtuvių žiedus.

1. Smaragdo sužadėtuvių žiedas su širdies formos deimantu:

Smaragdo sužadėtuvių žiedas su širdies formos deimantu

Užburiantis ir patrauklus būtų teisingas žodis šiam širdies formos žiedui. Sužadėtuvių žiedas pagamintas iš 14 k rožinio aukso su širdies formos deimantu, o ant jo yra dygliuotos smaragdinės smeigės, suteikiančios nuostabų įspūdį. Visame žiede nesupjauti balti deimantai ir smaragdai yra įspausti, todėl tai didelis, bet mielas sužadėtuvių žiedas.

2. Baltas auksas su sužadėtuvių žiedu ir deimantu:

Baltas auksas su sužadėtuvių žiedu ir deimantu

Šis pasakiškas ir patrauklus sužadėtuvių žiedas pagamintas iš balto aukso, ovalo formos blizgančio smaragdo, vainikuoto centre, kurio abiejose pusėse taip pat išraižytas putojantis pasjansas. Akį traukiantis ir patraukliausias renginio sužadėtuvių žiedas.

3. Subtilus lapų smaragdo sužadėtuvių žiedas:

Subtilus sužadėtuvių žiedas su smaragdo lapais

Elegantiškas ir subtilus yra tinkamas žodis šiam žiedui. Ant žiedo nuostabiai atrodantis smaragdas yra nusagstytas, kur, kaip ir šonuose, maži deimantai yra įspausti į lapų raštą, todėl tai nuostabiai atrodantis sužadėtuvių žiedas.

4. Platus sužadėtuvių žiedas su balta ir smaragdo perlu:

Platus sužadėtuvių žiedas su balta ir smaragdo perlu

Sukurtas žiedas yra palankus, žvilgantis auksas, kur ant žiedo suprojektuotas nuostabus balto perlo ir smaragdo derinys, todėl jis atrodo nuostabiai. Žiedas yra gana platus, todėl jį galima matyti nešiojant ant pirštų.

5. Vintažinis asimetriškas smaragdo sužadėtuvių žiedas:    

Senovinis asimetriškas smaragdo sužadėtuvių žiedas

Elegancija ir karališka išvaizda gali būti puikūs šio žiedo žodžiai. Žiedo centre kvadrato formos smaragdas su reljefu, kurio šonuose išgraviruoti taurieji asimetriškos formos deimantai, suteikiantys sužadėtuvių žiedui nepakartojamą ir puošnų vaizdą.

6. Smaragdo keltų sužadėtuvių žiedas:

Smaragdinis keltų sužadėtuvių žiedas

Jos tobulas sužadėtuvių žiedas su smaragdu, kurio viršuje matomos smeigės. Šonuose deimantai išmarginti keltų raštu, todėl tai yra labiausiai paplitęs sužadėtuvių žiedas. Ši proga ji atrodo labai stilingai ir puikiai, nes tai labai svarbi diena poros gyvenime.

7. Platinos kvadrato formos smaragdo sužadėtuvių žiedas:

Platinos kvadrato formos smaragdo sužadėtuvių žiedas

Šis stulbinantis žiedas pagamintas iš platinos, ant kurio pritvirtintas dangiškai atrodantis kvadrato formos smaragdas, o šonuose sukabinti trikampio formos deimantai, suteikiantys šiam sužadėtuvių žiedui papildomos išvaizdos. Šio tipo žiedai atrodo stereotipiški ir skirti tik sužadėtuvėms.

8. Sidabrinis „Emerald Criss Cross“ sužadėtuvių žiedas:

Sidabrinis „Emerald Criss Cross“ sužadėtuvių žiedas

Vienas iš klasiškiausių sužadėtuvių žiedų yra šie kryžminiai žiedai su žaliu smaragdu ir baltais deimantais. Jie abu yra įterpti į kryžminio kryžiaus modelį, todėl jis atrodo labai gražus ir spalvingas.

9. Emerald Cut sužadėtuvių žiedas:

Smaragdo kirpimo sužadėtuvių žiedas

Smaragdo kirpimas yra vienas iš elegantiškų kirpimų, kuris atrodo subtilus, bet elegantiškas. Šie supjaustyti žiedai yra atviro pjūvio, atspindintys akmens trūkumus. Žiedai sukuria aurą aplink dėvėtoją ir yra vienas iš stilingų sužadėtuvių žiedų, nebūdamas garsus.

Smaragdiniai sužadėtuvių žiedai yra pagaminti iš skirtingų metalų, tokių kaip auksas, sidabras, platina ir daugelis kitų, ant kurių yra įspaustų įtaigių deimantų ir kitų spalvų akmenų. Jis netgi pateikiamas daugybe skirtingų kirpimų, suteikiančių jam išskirtinę ir elegantišką išvaizdą, todėl jis yra tobulas ir patrauklus sužadėtuvių žiedas. Taigi dabar galite išsirinkti vieną pagal savo pasirinkimą ir norą ir atrodyti įspūdingai tą dieną.