Žiedai buvo svarbi bet kokios progos šventės dalis. Nesvarbu, ar tai vestuvės, ar tik maža šventė, žiedai visada rodė atsidavimą, meilę ir jausmingumą tarp jų. Auksiniai ir sidabriniai žiedai dabar keičiami platinos žiedais, kurie suteikia akinantį efektą nešiojančiojo pirštams. Kai platina derinama su deimantais, žiedas pakelia žavesį į kitą lygį.

Platinos žiedai su deimantu:

Pereikime prie pasirinkto platinos deimantų žiedų dizaino, kurį plačiai pasirinko platinos mėgėjai.

1. Platininio deimantinio žiedo laikymas šone:

Laikantis šoninį platininį deimantinį žiedą

Platinos žiedas čia yra princesės kirpimo. Žiedas sudarytas iš vidutinio dydžio deimanto centre, kuris laikomas dviem pusėmis, sukurtomis kaip ranka. Žiedo šonai taip pat yra nusagstyti mažais deimantais, kad nuostabiai atrodytų bet kurios damos pirštas.

2. Platinos deimantinis žiedas su auksu:

Platininis deimantinis žiedas su auksu

Plačiai atrinktiems vyrams skirtiems platinos deimantiniams žiedams suteikiamas gražus platinos, aukso ir deimantų derinys, siekiant patrauklios išvaizdos. Žiedas pagamintas su kvadratu centre, kuris pritvirtintas keliais mažais baltais deimantais. Aikštės šonai pagaminti iš platinos su auksu užpildyta linija ir deimantais. Tai geriausia dovana jaunikiui sužadėtuvių metu.

3. Princo platinos deimantinis žiedas:

Princo platinos deimantinis žiedas

Kaip rodo pavadinimas, deimantinis platinos žiedas yra visiškai dekoruotas mažais baltais, apvalios formos deimantais. Tai karališkasis kūrinys, kurį dažniausiai atrenka santuokoms ar sužadėtuvėms karališkosios šeimos. Žiede naudojami deimantai taip pat yra dviejų skirtingų dydžių derinys, kad žiedas būtų tinkamai pritvirtintas.

4. Platinos zigzago žiedo dizainas su deimantais:

Platininio zigzago žiedo dizainas su deimantais

Kitas platinos žiedas su deimantu, pritvirtintu kreivai, yra geriausias pasirinkimas vyrams, norintiems įmantrios išvaizdos. Platinos žiedas turi du kraštus, tarp kurių yra kreivas zigzagas su dviem kreivėmis, viena iš platinos, kita – pritvirtinta deimantais. Tai taip pat idealus dizainas įsimylėjėliams kaip puiki dovana meilei.

5. Širdies suprojektuoti platinos poros žiedai su mielais deimantais:

Širdies suprojektuoti platinos poros žiedai su mielais deimantais

Paprastas, bet elegantiškas poros žiedo dizainas būtų geriausias, kai jis pagamintas iš platinos. Platininiai sužadėtuvių žiedai skirti poroms įsimintinai dienai. Širdies forma, sujungta su platina, su nuostabiu deimantu ant galų. Tai suteikia jausmingą prisilietimo funkcijos prisilietimą.

6. Rožinis deimantinis platinos žiedas:

Rožinis deimantinis platinos žiedas

Gražus dizainas platinos deimantų vestuvinių žiedų kolekcijoje, supaprastintas ir stilingas, yra pagamintas iš rožinės spalvos deimanto. Platinos žiedui taip pat įteikiami keli balti deimantai aplink pirštą ir supantys pagrindinį rožinį deimantą.

7. Akių sukurtas platinos deimantinis žiedas:

Akių sukurtas platinos deimantinis žiedas

Dizainas gali būti vadinamas kryžminiu rodyklės dizainu, taip pat akių dizainu. Platininiams deimantiniams žiedams yra du sluoksniai, kai viršutiniam sluoksniui suteikiamas linijų raštas, o apatiniam – deimantinis dygliuotas dizainas. Žiedas plačiai dovanojamas mažomis progomis išreikšti meilę.

8. Paprasti kristalų platinos deimantiniai žiedai:

Paprastas kristalų platinos deimantinis žiedas

Norite pristatyti kažką paprasto ir patrauklaus! Platinos žiedas su deimantu yra tobulas jūsų ieškomas žiedas. Viename nėrinių žiede yra keli kristalai. Paprastas žiedas gali būti geriausia dovana jūsų valentinui šį sezoną.

9. Rožių dizainerio platinos deimantinis žiedas:

Rožinio dizaino platinos deimantinis žiedas

Dizainerio žiedas, sukurtas ką tik susituokusiai nuotakai, yra gana dekoratyvus dizainerio lehenga ir sarees. Žiedas pagamintas kaip šaka, apvyniota aplink pirštą, o viršuje – rožių gėlių dizainas su deimantu. Žiedas taip pat suprojektuotas su kristalais, kad suteiktų jam pagrįstą išvaizdą.

Platinos deimantiniams žiedams suteikiamas unikalus efektas, kai jie derinami su skirtingais gimimo akmenimis. Pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, kai pamatote platinos žiedą, yra grynumas dėl blizgančio ir metalinio efekto.