Paprastai save siejame su turtu. Kiekvienas rezultatas, su kuriuo susiduriame, yra susijęs su sėkme. Dėl šio įsitikinimo trokštame jaustis laimingi, pasisekti. Dėl šios priežasties dėvimi brangakmenių žiedai.

brangakmenių žiedai

Manoma, kad brangakmenių žiedų nešiojimas turi didžiulį teigiamą poveikį dėvėtojui. Poveikis gali būti bet koks – nuo šlovės iki likimo iki sveikatos. Šiandien Indijoje pateiksime kelis mados žiedus iš brangakmenių.

Naujausi brangakmenių žiedai ir jų reikšmė su vaizdais:

1. Opalo brangakmenio žiedas:

Opalinis brangakmenių žiedas

Opalas sustiprina jūsų gebėjimą kalbėti iš širdies. Manoma, kad „Opal“ padeda užmegzti tvirtą ryšį su jūra ir joje esančiais padarais. Opalas yra žinomas dėl to, kad padidina dėvėtojo asmenybę ir padidina jo žavesį. Tai taip pat padeda didinti dėvėtojo medžiagų apykaitą ir seksualinę energiją.

2. Deimantinis brangakmenio žiedas:

Deimantinis brangakmenių žiedas

Nuo seniausių laikų deimantas buvo siejamas su pergale. Sakoma, kad kiekvienas, nešiojantis deimantinį žiedą ant kairės rankos, tikrai pasieks pergalę, nepaisant kliūčių ar priešų skaičiaus. Deimantas padeda įveikti daugybę ligų, įskaitant kosulį, žarnyno ir inkstų ligas.

3. Topazo brangakmenio žiedas:

Topazo brangakmenio žiedas

Topazas yra žinomas dėl savo fizinių ir emocinių gydomųjų savybių. Sakoma, kad topazas padeda ištaisyti nepageidaujamus elgesio modelius ir depresiją. Topazas yra žinomas dėl vidinės ramybės ir psichinio stabilumo. Tai taip pat padeda saviraiškai.

4. Rubino brangakmenio žiedas:

Rubino brangakmenio žiedas

Rubinas laikomas saulės brangakmeniu. Kaip ir Saulė, Rubinas yra puoselėtojas. Dėl savo švytinčios raudonos spalvos ji asocijuojasi su drąsa ir galia. Jis taip pat žinomas kaip noro perlas. Rubinas simbolizuoja ambicijas ir geraširdiškumą. Sakoma, kad Ruby turi galią pašalinti nuodus iš naudotojo kūno.

5. Safyro brangakmenio žiedas:

Safyro brangakmenio žiedas

Safyrai yra tiesos ir nuoširdumo simbolis. Safyras su begaliniais mėlynos spalvos atspalviais suteikia dėvėtojui daugiau dėmesio ir drausmės. Sakoma, kad safyras neša Saturno aurą. Dėl šios auros „Sapphire“ gali sukelti užuojautą ir teigiamą visuomenės įtaką dėvėtojui.

6. Perlų brangakmenių žiedai:

Perlų brangakmenių žiedai

Perlas laikomas grynumo, susikaupimo ir nekaltumo simboliu. Sakoma, kad perlai sukuria teigiamą vibraciją savininko viduje. Kai kurie mano, kad tai padeda gydyti ir kai kurias odos ligas. Perlas taip pat padeda dėvėtojui sustiprinti savo atminties galią. Jis taip pat veikia prieš pyktį, hipertenziją ir kt.

7. Mėnulio akmens brangakmenio žiedas:

Mėnulio akmens brangakmenio žiedas

Mėnulio akmuo yra susijęs su mėnuliu. Taigi tai taip pat siejama su grakštumu, ramiu elgesiu ir taika. Yra žinoma, kad mėnulio akmens žiedai skatina kūrybiškumą ir suteikia dėvėtojui pusiausvyros jausmą. Manoma, kad tai puikus brangakmenis mėgėjams, nes jis atspindi švelnią meilę.

8. Akvamarinų brangakmenių žiedas:

Akvamarinų brangakmenių žiedas

Akvamarinai yra susiję su pasitikėjimu, savęs suvokimu ir ramybe. Akvamarinai yra vienas iš nuostabiausių brangakmenių ir suteikia naudotojui teigiamą jėgą, kuri daro jį laimingą. Taip pat sklando gandai, kad jis turi gydomųjų galių.

9. Aleksandrito brangakmenio žiedai:

Aleksandrito brangakmenio žiedai

Aleksandritas simbolizuoja laimę, sėkmę ir meilę. Tai atspalvis pasikeičia iš žalios dienos šviesoje į raudoną šviesoje. Aleksandritas teigiamai veikia naudotojo sveikatą. Tai taip pat padeda sukurti pasitikėjimo jausmą dėvėtojui.

Priklausomai nuo jūsų gimtadienio, gali būti vienas ar keli brangakmeniai, kurie jums gali tikti. Atsargiai pasirinkite jums tinkamą brangakmenį. Brangakmeniai taip pat gali turėti neigiamą poveikį. Taigi atidžiai rinkitės brangakmenį. Brangakmenis gali būti skirtumas tarp jūsų gyvenimo sukūrimo ir sulaužymo.