Viena iš svarbiausių dienų merginų gyvenime yra tada, kai jai siūloma. Sužadėtuvės užsandarina ryšį tarp merginos ir berniuko. Berniukas ar vyras visada ieškos gražiausio žiedo, kurį šia ypatinga proga pasiūlys merginai. Sužadėtuvių žiedai yra pats svarbiausias papuošalas, kurį vyras pirks, ir tai gali būti labai bauginanti.

Geriausi dizainerių sužadėtuvių žiedai:

Žemiau mes išvardinome gražius dizainerių sužadėtuvių žiedų dizainus mergaitėms.

1. Dizainerio „Solitaire“ deimantinis sužadėtuvių žiedas:

Dizainerio „Solitaire“ deimantinis sužadėtuvių žiedas

Tai yra brangiausi dizainerių sužadėtuvių žiedai, jei žiedo centre yra didžiulis pasjanso deimantas. Kiekvieno Solitaire karatų vertė yra didelė, todėl labai vertinga ir brangi. Jie yra unikaliai pagaminti ir paprastai yra pagaminti iš platinos, kad suteiktų jai visiškai karališką išvaizdą.

2. Dizainerio auksinis sužadėtuvių žiedas:

Dizainerio auksinis sužadėtuvių žiedas

Auksas kaip metalas visada labiau traukė mases. Dėl didelės vertės ir naudojimo dauguma žmonių renkasi auksinius papuošalus. Todėl aukso spalvos sužadėtuvių žiedai yra geidžiamiausi, nes atrodo stilingai ir elegantiškai. Šie auksiniai sužadėtuvių žiedai yra pagaminti iš įmantraus dizaino ir gali būti papildyti kitais brangakmeniais, tokiais kaip deimantai, smaragdas, rubinai, perlai ir kt..

3. Dizainerio princesės nupjautas sužadėtuvių žiedas:

Dizainerio princesės nupjautas sužadėtuvių žiedas

Princesės supjaustyti žiedai yra moderniausi ir madingiausi. Švarios brangakmenių linijos, naudojamos princesės kirpimo žieduose, yra vienas iš populiariausių šiuolaikinių nuotakų pasirinkimų. Tai atrodo šiuolaikiškai ir yra naudojama geriausių sužadėtuvių žiedų dizainerių.

4. Emerald Cut sužadėtuvių žiedas:

Smaragdo kirpimo sužadėtuvių žiedas

Kaip ir princesės kirpimas, yra ir smaragdu supjaustytų deimantų, kurie yra žieduose. Tai yra stačiakampiai brangakmenių bruožai ir tai suteikia dizainerio sužadėtuvių žiedui klasikinį, prašmatnų vaizdą. Platinos žiedas, kuriame jis yra uždengtas, tuo pat metu atrodo subtiliai ir karališkai. Tai tikrai padarys įspūdį jūsų mylimam žmogui.

5. Merginų begalybės sužadėtuvių žiedas:

Merginų sužadėtuvių žiedas „Infinity“

Tai tikrai aukščiausias sužadėtuvių žiedas, kaip pati sužadėtuvių esmė, nes amžinybės idėja yra užfiksuota šiame nesenstančiame grožio kūrinyje. Begalybės simbolis yra gražiai išgraviruotas žiede, paprastai su mažais deimantais, kurie sudaro patį simbolį. Geriausi sužadėtuvių žiedų dizaineriai naudoja auksą arba platiną kaip metalą.

6. Halo žiedo dizainas sužadėtuvėms:

Halo žiedo dizainas sužadėtuvėms

Tarp geriausių dizainerių žiedų yra šis halo stiliaus žiedas, turintis mikro deimantų, supančių centrinį deimantą. Tai sukuria į halo panašų efektą ir papildo šviesos efektą. Tai elegantiškiausias ir estetiškai gražus dizainas, plačiai naudojamas žiedui ir žiedo nešėjui suteikti šlovingą išvaizdą.

7. Trys akmens žiedo dizainas sužadėtuvėms:

Trijų akmeninių žiedų dizainas sužadėtuvėms

Tai yra begalybės dizaino posūkis, kai jūs turite tris akmenis, esančius žiede. Trys akmenys simbolizuoja vakar, šiandien ir amžinai. Akmenys yra žiedo centre ir suteikia blizgesio, kaip niekas kitas.

8. Dizainerio šoninis akmens sužadėtuvių žiedas:

Dizainerio šoninis sužadėtuvių žiedas iš akmens

Geriausi sužadėtuvių žiedų dizaineriai mėgsta linksmesnį efektą. Žiedo centre yra vienas deimantas, o žiedo šonuose yra keli deimantai. Tai suteikia žiedui išsamesnę išvaizdą ir atrodo elegantiškai.

9. Rožinio aukso sužadėtuvių žiedas mergaitėms:

Rožinio aukso sužadėtuvių žiedas mergaitėms

Rožinis auksas dabar yra vienas iš geriausių sužadėtuvių žiedų dizainerių pasirinkimų. Taip yra todėl, kad moteriškas atspalvis glotnina visus odos tonus ir suteikia naudotojui švytėjimo. Rožių aukso žiedai dabar yra geidžiamiausi.

Kad ir kokį pasirinktumėte sužadėtuvių žiedą, jis tikrai pradžiugins jūsų mylimąjį. Šis dizainerių sužadėtuvių žiedų sąrašas suteikia jums tiesioginių žinių apie galimus tipus. Tada galite pasirinkti, kuris jums labiausiai tinka, turint omenyje jūsų mylimo žmogaus simpatijas ir antipatijas.