Tarp gražiausių žiedų, skirtų ypatingai progai, kolekcijos yra mėlyni deimantiniai žiedai. Daugelis žmonių nori jį dėvėti dėl gražios spalvos ir karališkos išvaizdos.

Specialiai sukurti žiedai iš mėlynos spalvos deimantų:

Lenktynėse vykstantys įprasti žiedai dabar keičiami daugybe spalvotų deimantinių žiedų, kurie yra ne tik gražūs, bet ir nepaprastai gražūs, žymintys skirtumą tarp šių dviejų. Štai vestuvių ir sužadėtuvių ceremonijoms pasamdėme kelis mėlynos spalvos deimantinius žiedus.

1. Mėlynieji deimantiniai sužadėtuvių žiedai:

Mėlyni deimantiniai sužadėtuvių žiedai

Tai yra gražiausias bet kurio vyro pasirinkimas moteriai. Šio žiedo viduryje yra vienas mėlynas apvalus pasjansas su daugybe baltų deimantų kiekvienoje jo pusėje ant balto aukso žiedo.

2. Mėlynos deimantinės vestuvių juostos:

„Blue Diamond“ vestuvių juostos

Iš vestuvių juostų pasirinkimo tai yra ta, kurią dauguma nuotakos pasirenka savo ypatingai progai. Ši juosta, dėvima ant piršto, padidina moterų grožį. Jame yra mėlyni deimantai, kurie yra nustatyti su kanalo nustatymu ir daug baltų deimantų aplink mėlynus deimantus.

3. „Blue Diamond Solitaire“ žiedas:

Mėlynas deimantinis Solitaire žiedas

Solitaire žiedai laikomi visų laikų mėgstamiausiais. Šis žiedas, turintis mėlyną pasjansą ant balto aukso žiedo, sukuria gilų ir ilgalaikį įspūdį kiekvienam jį pamatžiusiam. Ši paprasta išvaizda ne tik patraukė kiekvieną moterį.

4. Tamsiai mėlynas deimantinis žiedas vestuvėms:

Tamsiai mėlynas deimantinis žiedas vestuvėms

Šis gražus gėlių formos žiedas yra labiausiai patinkantis daugeliui moterų įvairioms progoms, kad pritrauktų ten esančių žmonių dėmesį. Turint vieną tamsiai mėlyną deimantą centre su daugybe baltų deimantų, pritvirtintų prie žiedlapio formos žiedo rašto, padidėja jo grožis ir dėvėtojo grožis.

5. Mėlynieji deimantiniai aukso žiedai sužadėtuvėms:

Mėlyno deimanto aukso žiedai sužadėtuvėms

Jei kas nors nori karališkos išvaizdos, tai yra geras pasirinkimas. Mėlynieji deimantai yra ne tik pritvirtinti prie juodo ar balto aukso, bet ir gražiau pabrėžia jo geltonąjį auksą, kuris yra gražus visų laikų paplitimas. Šio žiedo centre yra vienas tamsiai mėlynas deimantas, aplink jį yra daug apvalių kilpų, ant kurių taip pat pritvirtinta daug baltų deimantų. Net ant žiedo deimantai tvirtinami klojimo technologija.

6. Stilingas mėlynas deimantinis volframo žiedas vyrams:

Stilingas mėlynas deimantinis volframo žiedas vyrams

Ypatinga proga vyrams mėlyni deimantai turi daugybę žiedų. Šis žiedas, pagamintas iš baltojo aukso, turi mėlyną deimantą pačiame žiedo centre. Šis žiedas suteikia paprastumo, todėl yra patogus, nes jo vidinė dalis yra padengta nerūdijančiu plienu.

7. Mėlynos deimantinės vestuvių juostos vyrams:

„Blue Diamond“ vestuvių juostos vyrams

Be žiedų, vestuvių grupės taip pat išpopuliarėjo tarp vyrų. Juos traukia ne tik supaprastinta išvaizda, bet ir platus dizaino pasirinkimas. Šis dizainas turi daug mėlynos spalvos deimantų, pritvirtintų prie balto aukso žiedo, kai kurie žiedo viduryje sudaro grandinę, o kiti – šoniniuose žiedo kraštuose.

8. Antikvarinio dizaino mėlynasis Ceilono deimantinis žiedas:

Antikvarinio dizaino mėlynas Ceilono deimantinis žiedas

Šio auksinio žiedo centre yra ovalus nešildomas mėlynas deimantas, kuris yra vienas seniausių ir brangiausių variantų. Šis žiedas, kurio centre yra mėlynas deimantas, sudėtingos tekstūros ir rašto apsuptas batono, senų Europos vienkartinių deimantų.

9. Edvardo mėlynas deimantinis žiedas platinoje:

Edvardo mėlynas deimantinis žiedas platinoje

tai retas rankų darbo žiedas, skirtas parodyti įsimylėjėlių mazgą, kuris aiškiai matomas jo dizaine. Ant mėlyno deimanto išraižytas meilužio mazgo su mažais baltais deimantais dizainas, kuris yra meilės, draugystės ir meilės simbolis. Tai sakytina kaip visų aukščiau paminėtų žiedų antikvariniai daiktai.

Mėlyno deimanto žiede yra daug patrauklių ir akį traukiančių dizainų, kurie daro žmogų gražesnį.