Sidabriniai metalai reiškia mėnulį ir netgi primena moteriškos energijos atributą. Tai netgi reiškia jėgą, aiškumą ir tyrumą, visas šias savybes, kurių reikia santuokiniam gyvenimui. Metalinis sidabras gali atlaikyti bet kokias oro sąlygas, šilumą, tačiau akinantis efektas neišnyksta, o tai turėtų būti vestuvėse. Vestuvės yra dviejų žmonių įžadas gyventi kartu. Taigi vestuvinis žiedas turi būti kažkas unikalaus ir įsimintino, nes šis amžinas įvykis nutinka kartą gyvenime.

Nuostabūs sidabro žiedai vestuvėms:

Pažvelkime į 9 populiariausius sidabro vestuvinius žiedus vyrams ir moterims.

1. Trijų sluoksnių sidabrinių deimantų vestuvinis žiedas:

Trijų sluoksnių sidabro deimantų vestuvinis žiedas

Vestuvių apyrankė turi būti kitokia ir ypatinga nuo kitų žiedų. Šios sidabrinės apyrankės yra sluoksniuotos į tris, o ant visų yra karūnuoti nesupjauti deimantai, kurių centre yra įspaustas didelis blizgantis blizgantis deimantas, suteikiantis patrauklią išvaizdą.

2. Sidabrinis vestuvinių žiedų rinkinys:

Sidabrinis vestuvinių žiedų rinkinys

Kai kurios poros nori, kad jų vestuvių rinkinys atrodytų panašiai, tada tokio tipo nuostabūs sidabro vestuvinių žiedų rinkiniai gali būti idealūs. Nuotakos žiedas turi nuostabią širdį ir žydinčias gėles, dygliuotas ten, kur jaunikio žiede yra įterptas kryžminis žiedas, todėl jis atrodo nepaprastai. Tobulas žiedas, leidžiantis amžinai išlaikyti pažadą ir gyventi laimingą vedybinį gyvenimą.

3. Sidabrinis vestuvinis žiedas su Swarovski:

Sidabrinis vestuvinis žiedas su Swarovski

Šio tipo sidabro vestuviniai žiedai yra labai paplitę ir populiarėja, nes šie žiedai laikui bėgant nesusitepa. Žiedas turi gražią tekstūrą, o jo kraštuose ir centre įspausti nedideli nenupjauti deimantai, suteikiantys papildomos išvaizdos. Žiedas atrodo unikalus nuotakos rankoje ir priverčia ją jaustis išbaigtai.

4. Unikalus sidabrinis vestuvinis žiedas vyrams:

Unikalus sidabrinis vestuvinis žiedas vyrams

Kai kurie jaunikiai nori, kad jų vestuviniai žiedai būtų unikalūs ir labai skirtingi nuo kitų. Taigi, sidabriniai vestuviniai žiedai jiems yra idealūs. Sidabrinis žiedas pasižymi išskirtiniu dizainu, todėl dėvint ypatingą dieną jis atrodo stulbinantis ir stilingas.

5. Deimantinis sidabrinis vestuvinis žiedas vyrams:

Deimantinis sidabrinis vestuvinis žiedas vyrams

Vyrai nori, kad jų vestuvinis žiedas tą ypatingą dieną būtų stilingas ir prašmatnus. Žiedas atrodo įspūdingai, kai žiedo šonuose sureguliuoti nedideli nenupjauti deimantai, o centre nuostabiai atrodantis deimantas suteikia žiedui ekstravagantišką išvaizdą vestuvių dieną.

6. Gėlių formos sidabrinis perlų vestuvinis žiedas:

Gėlių formos sidabrinis perlų vestuvinis žiedas

Sakoma, kad perlas, deimantas ir sidabras yra puikus vestuvių mišinys. Žiedas pagamintas gėlės pavidalu, o gale – mielas baltas perlas, todėl žiedas išsiskiria. Ir perlas, ir deimantas suteikia nuostabią nuotakos rankos išvaizdą.

7. Paprastas rankų darbo sidabrinis vestuvinis žiedas:

Paprastas rankų darbo sidabrinis vestuvinis žiedas

Daugelis jaunų porų nori, kad jų vestuviniai žiedai būtų paprasti, bet elegantiški. Taigi, šis paprastas sidabrinis rankų darbo sidabro žiedas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie tiki paprastumu. Šio tipo žiedus galima dėvėti kasdien ir išlaikyti jų meilę bei romantiką.

8. Naujausias sidabrinis vestuvinis žiedas moterims:

Naujausias sidabrinis vestuvinis žiedas moterims

Dėl tokio tipo sidabrinių vestuvinių žiedų nuotaka išties išsiskiria. Ant žiedo smulkūs deimantai centre sluoksniuotai ir šonuose su mėlynu safyru šone suteikia įspūdingą išvaizdą, kai nuotaka nešioja jos dieną.

9. Dizainerio sidabrinis vestuvinis žiedas vyrams:

Dizainerio sidabrinis vestuvinis žiedas vyrams

Vyras nori, kad jų vestuvinis žiedas būtų labai stulbinantis ir nepaprastas. Šis dizainerio sidabrinis vestuvinis žiedas yra keltų mazgų dizaino visame žiede, todėl primena, kad jie taip pat būtų anksčiau susieti į mazgą.

Jauni berniukai ir merginos visada svajoja apie savo vestuves ir nori, kad jos būtų fantastiškos, o kažkas turėtų būti ypatinga ir unikali iš kitų. Sidabriniai žiedai gali paversti jų vestuves absoliučiai nuostabiomis ir ypatingomis. Žiedai yra įvairių dizainų, su raštais su nuostabiais perlais, daugybe unikalių akmenų ir deimantų, ant kurių yra smeigtukai, taip suteikiant jums didžiulę įvairovę išsirinkti savo svajonių vestuvinį žiedą.