Ar galvojate pasiūlyti savo meilę! Arba ieškokite brangios meilės dovanos jai ar jam per šią Valentino dieną! Norėdami išreikšti savo meilę kaip pažadą amžinai, yra keletas porų pažadėtų žiedų dizaino. Taip, tradicinius sužadėtuvių žiedus dabar keičia pažadų žiedai, kurie gali būti mažo dizaino, tačiau apima visus žavius ​​meilės išreiškimo modelius.

Tinkami pažadų žiedai poroms:

Pažvelkime į kai kuriuos jausmingus pažadų žiedų dizainus, kad žinotume jų svarbą.

1. Safyro porų pažadų žiedai:

Sapphire poros žada žiedus

Platinos pažadų žiedai poroms, kurių centre pritvirtintas mažas safyro deimantas, puikiai tinka ką tik susituokusiai porai. Žiedas taip pat neša daug žadančius žodžius amžinai meilei, kuris parodo jų meilės gilumą vienas kitam.

2. Deimantinis širdies poros pažadų žiedas:

Deimantinis širdies poros pažadų žiedas

Tikras dizainas, kurį šį sezoną dovanosite Valentino dienai, yra žiedas, papuoštas dviem širdimis raudonais ir violetiniais deimantais. Širdys yra sujungtos su gėlių šaka, o žiedas taip pat apima paslėptą meilės pažadą.

3. Dalijimasis širdies poros pažadų žiedu:

Dalijimasis širdies poros pažadų žiedu

Pažadas sužadina poros dizainą iš platinos ir dalijasi širdies dizainu – geriausia pristatyti ką tik susituokusią porą. Jame yra širdies dizainas, pagamintas per pusę abiejuose žieduose, o tai reiškia, kad jie abu yra neišsamūs vienas be kito.

4. Karalius ir karalienė žada poros žiedus:

Karalius ir karalienė žada poros žiedus

Norite išreikšti, kad ji yra jūsų gyvenimo karalienė, o jis – karalius? Čia yra karūnos žiedo dizainas karalienei ir karaliui. Pažadų žiedas yra geriausias siūlant savo meilę būti jūsų karaliene. Žiedui jai suteiktas širdies vainiko dizainas su deimantais, o jo žiedui – kryžminis dizainas.

5. Siūlomas poros pažadų žiedas:

Siūlomas poros pažadų žiedas

Unikalus būdas pasiūlyti bet kokiai ypatingai dienai yra pažadėjimo žiedo, laikančio širdį rankomis, pasiūlymas. Žiedas pagamintas iš sidabro sterlingų metalo. Žiedui taip pat suteikiama stora zigzago tekstūra su gražiu rankų dizainu.

6. Individualus poros pažadų žiedas:

Individualus poros pažadų žiedas

Norite nepamirštamą dieną padovanoti savo mylimam žmogui! Čia yra pažadėtas poros žiedų dizainas, kuriame įspausta atminties dienos data ir poros vardai. Platininį žiedą galima įteikti ir jam, ir jai.

7. Rožių aukso poros pažadų žiedai:

Rožinio aukso poros pažadų žiedai

Rožinio aukso poros žiedas su širdies ir begalybės simboliais yra tinkamas žadančiai meilei. Širdies dizainui žiede suteikiamas megztas begalybės dizainas iš vidurio su deimantais. Žiedas yra tikros meilės, priėmimo, jausmingumo ir nesibaigiančių santykių simbolis.

8. „Mickey Mini“ poros žiedo dizainas:

„Mickey Mini“ poros žiedo dizainas

Ar jūsų draugystė virsta meile? Čia yra mieli pažadų žiedai poroms, sukurti specialiai tokioms poroms. Žiedas turi Mikio dizainą ir mini veidus, bučiuojančius vienas kitą. Tai taip pat neša slaptą žinią apie meilės priėmimą.

9. Širdies plakimo poros pažadų žiedas:

Širdies plakimo poros pažadų žiedas

Norite perduoti žinią, kad ji yra jūsų širdies plakimas ir atvirkščiai! Pora, atitinkanti pažadų žiedų dizainą, pagamintą iš sidabro lydinio, yra tas, kurio ieškote. Juodasis žiedas turi baltą širdies plakimą, o tai reiškia, kad jų gyvenimas dabar yra susijęs.

Mieli perspektyvūs žiedai poroms gali būti pagaminti iš aukso, sidabro, platinos ar bet kurio kito metalo. Kai žiedas padovanojamas porai, ji palinkės jiems meilės kupino gyvenimo. Nauja porų pažadų žiedų tendencija yra magnetinis perspektyvus žiedas su personalizuotais žodžiais. Jis turi magnetinį efektą, kuris traukia abu žiedus vienas prie kito.