Kitas nuostabus metalas po aukso yra sidabras, o sidabro atspalviai yra juodi, balti ir oksiduoti. Sidabriniai papuošalai atrodo madingi, tačiau madingi ir tuo pačiu labai madingi. Sidabras yra labai švelnus ir jautrus metalas, kaip ir moteris. Daugelį metų manoma, kad sidabras turi išmintingą ir moterišką mėnulio energiją, atspindinčią vaizduotę ir intuiciją.

Pirštų žiedai simbolizuoja ištekėjusią indę. Indijoje indų moterys nešioja piršto žiedą kaip santuokos ženklą. Moterys žiedą nešioja ant abiejų pėdų antrojo piršto. Tam tikras nervas nuo piršto jungia gimdą ir pereina į širdį. Piršto žiedas iš tikrųjų stiprina gimdą, palaiko ją sveiką ir reguliuoja kraujotaką.

Indijos tradiciniai pirštų žiedai sidabru:

Čia apžvelgsime 9 geriausius sidabrinių pirštų žiedų dizainus, skirtus kasdieniam dėvėjimui.

1. Paprastas sidabrinis pirštų žiedas:

Paprastas sidabrinis pirštų žiedas

Tai paprasti sidabro spalvos pirštų žiedai, skirti dėvėti kasdien. Jie pagaminti iš sidabro, todėl gali būti dėvimi kasdien, nebijodami, kad jie pasidarys juodi ar sutepti. Jie nėra labai stori ir ne per ploni ir puikiai tinka pirštui. Jie gali būti paprasti be dizaino arba gali turėti susuktą spiralinį dizainą.

2. Reguliuojamas sidabrinis pirštų žiedas:

Reguliuojamas sidabrinis pirštų žiedas

Tai atviri sidabro spalvos žiedai, kuriuos galima reguliuoti. Kadangi jie yra reguliuojami, kiekvienas gali juos dėvėti pagal pirštų dydį. Jie pagaminti iš sidabro ir gali turėti modelių ar dizaino, kad atrodytų įdomiau. Tai labai pageidauja jaunos, neseniai ištekėjusios moterys, dėvėti kasdien.

3. Tradiciniai akmeniniai pirštų žiedai sidabru:

sidabriniai pirštų žiedai

Šie sidabro spalvos pirštų žiedai nuotakai įteikiami per vestuves, kurie yra tikrai tradiciniai pirštų žiedai. Juose yra sudėtingas darbas, juose yra spalvoto darbo ar akmenų, jie nėra maži, bet yra gana dideli ir paprastai yra apvalūs arba ovalūs. Jie atrodo elegantiški, nes nėra ploni ir turi dizainą. Be to, sidabriniai darbai išsiskiria šiais tradiciniais pirštų žiedais.

4. Plunksniniai sidabriniai pirštų žiedai:

Plunksniniai sidabriniai pirštų žiedai

Plunksna simbolizuoja paukštį ir suteikia laisvę skristi ir užkariauti aukštumas. Šie plunksnos formos pirštų žiedai puikiai tinka dėvėti ir darbe, nes atrodo tikrai madingi ir protingi.

5. CZ sidabriniai pirštų žiedai:

CZ sidabriniai pirštų žiedai

Kubiniai cirkonio akmenys yra labai populiarūs ir kodėl tada gali būti paliktas sidabrinis piršto žiedas? Žiedai iš sidabrinių pirštų pirštų su kubiniais cirkonio akmenimis, puikiai tinka vestuvėms, vedyboms, šeimos funkcijoms ir pan. Cirkonio akmenys turi tą blizgesį ir spindesį, kuris suteikia sidabrinio piršto žiedo kraštą.

6. Dvigubos juostos sidabriniai pirštų žiedai:

Dvigubos juostos sidabriniai pirštų žiedai

Dvigubos juostos sidabriniai pirštų žiedai atrodo kitaip ir paprastai turi tokį dizainą kaip akmuo, gėlė, abstraktus dizainas ir tt.

7. Sidabriniai pirštų žiedai su skambiais varpeliais:

Sidabriniai pirštų žiedai su skambiais varpeliais

Skambūs varpeliai kulkšniuose yra įprasti, tačiau net ir jie gali būti sidabrinių pirštų žiedų dalis. Elegantiški įmantraus dizaino pirštų žiedai centre su spalvingais akmenimis yra šio nuostabaus aksesuaro dalis. Be elegancijos, prie dizaino krašto pridedami skambūs varpai, suteikiantys naują apibrėžimą pirštų žiedams.

8. Sidabriniai pirštų žiedai su deimantais ir perlais:

Sidabriniai pirštų žiedai su deimantais ir perlais

Stilingi ir įspūdingi aksesuarai yra šie sidabriniai pirštų žiedai su nuostabiu perlu, išmargintais centriniu kraštu, apjuosta blizgančiais deimantais. Tai puikiai tinka nuotakai arba puikus dovanos variantas jaunai merginai, kuri netrukus ištekės. Jie puikiai tinka vestuviniams papuošalams.

9. Antikvarinis sidabrinis pirštų žiedas:

Senovinis sidabrinis pirštų žiedas

Antikvariniai papuošalai yra tie, kurie perduodami iš kartos į kartą, yra brangūs ir labai vertingi. Šie senoviniai sidabriniai pirštų žiedai yra gražūs pagal dizainą ir dizainą. Šie pirštų žiedai nėra įprasti apskrito dizaino, tačiau yra sujungti unikaliu ir įdomiu modeliu, todėl yra labai svarbi senovinių papuošalų kolekcijos dalis.

Sidabras yra susijęs su užuojauta, teisingumu, jautrumu ir išmintimi. Pamatę sidabrinius papuošalus, mes įgauname vidinę dievišką jėgą su sidabro papuošalų spalva ir ryškumu. Sidabrinių papuošalų ir pirštų žiedų nešiojimas ramina sielą ir suteikia jėgų iš vidaus, o žmogus tampa atviras ir ramus tuo pačiu metu.