Žiedai išliko su žmogaus mada, prisitaikydami per laikus. Kartu su mados tendencijomis žiedai taip pat pasikeitė, kad atitiktų naujas tendencijas. Dėl šios priežasties mes turime daug įvairių dizaino ir koncepcijų, susijusių su žiedais. Naujausias šiuo metu madingas žiedas yra titano žiedas. Kaip rodo pavadinimas, titano žieduose titanas yra pagrindinė medžiagos dalis.

titano žiedai

Įvairūs titano žiedų tipai:

Šiandien mes pateiksime 9 madingiausius titano žiedų stilius vyrams ir moterims.

1. Klasikiniai titano žiedai vyrams ir moterims:

Klasikiniai titano žiedai tiek vyrams, tiek moterims

Šie žiedai suprojektuoti ovaliu arba paprastu apskritimu. Šių žiedų apdaila atrodo blizgi ir vis dar lygi. Šio tipo žiedai yra populiarūs tarp abiejų lyčių. Šie žiedai daro jūsų išvaizdą elegantišką, tačiau nėra pernelyg prašmatnus.

2. Titano „Mokume-gane“ žiedų dizainas:

Titano „Mokume-gane“ žiedų dizainas

Mokume-gane yra japonų sukurtos technikos pavadinimas. Naudojant šią techniką, titanui buvo suteikta medienos grūdų išvaizda. Šio tipo žiedai yra labai populiarūs tarp šiuolaikinių kartų. Šie žiedai yra tiek vyrams, tiek moterims.

3. Titano sužadėtuvių žiedai vyrams:

Titano sužadėtuvių žiedai vyrams

Titano sužadėtuvių žiedai, pagaminti specialiai vyrams, neturi daug dizaino. Taip yra dėl to, kad vyrai nemėgsta rengtis pernelyg prašmatniai. Vyrams sukurti titano žiedai yra labai paprastos išvaizdos be didelių blizgesių. Kartais šie žiedai yra inkrustuoti keliais mažais brangakmeniais.

4. Titano sužadėtuvių žiedai moterims:

Titano sužadėtuvių žiedai moterims

Titano sužadėtuvių žiedai moterims turi daug dizaino ir variantų. Šie žiedai yra palyginti plonesni ir mažesni už vyrų žiedą. Tačiau dauguma šių žiedų turi deimantinius centrinius akmenis. Tokie titano žiedai yra pyktis tarp šiandienos meilužių kartos.

5. Titano vestuvių juostos:

Titano vestuvių juostos

Titano vestuviniai žiedai dabar yra labai populiarūs. Šie vestuviniai titano žiedai pagal poreikį gaminami poroje po du. Atitinkami titano vestuviniai žiedai yra geidžiamiausi santuokos sezono metu. Kai kuriuose iš šių žiedų taip pat yra atitinkami užrašai, rodantys poros meilę vienas kitam.

6. Juodasis titano žiedas vyrams:

Juodas titano žiedas vyrams

Šie žiedai suteikia elegantiškumo aurą dėvėtojui. Dėl tamsios spalvos jis neatrodo pernelyg ryškus. Juodi titano žiedai yra kitas didelis dalykas vyrų madoje. Šie žiedai daro mados pareiškimą, nesulaukdami daug dėmesio iš jūsų.

7. Juodieji titano žiedai moterims:

Juodi titano žiedai moterims

Juodi titano žiedai moterims turi daugybę skirtingų stilių ir dizaino. Šie žiedai naudoja skirtingus brangakmenius kaip centrinį akmenį. Juodi titano žiedai su deimantiniu pasjansu yra karščiausia šių dienų jaunų moterų tendencija. Šie žiedai suteikia labai reikalingą blingą, kad atitiktų bet kokią aprangą.

8. Juodi titano žiedai poroms:

Juodi titano žiedai poroms

Priderinti juodi titano žiedai yra puiki dovana bet kuriam mylėtojui. Paprastas juodasis titanas daro gerą žiedų medžiagą vyrams, o juodi titano žiedai su inkrustuotu brangakmeniu priverstų bet kurią moterį juos aplenkti. Taip pat galima įsigyti atitinkamų juodų titano žiedų

išgraviruoti užrašai, skirti pagilinti meilės ryšį tarp įsimylėjėlių.

9. Dizainerio graviruoti titano žiedai:

Dizainerio išgraviruoti titano žiedai

Titano žiedai taip pat gali būti išgraviruoti su piešiniais ar užrašais. Žiedai su užrašais dažnai dovanojami artimiesiems. Dizainerių išgraviruoti žiedai yra pyktis tarp šių dienų paauglių. Šie žiedai tarnauja tarp jų užmegzti platoniškos meilės ryšį.

Titano žiedai yra geidžiamiausi žiedai bet kokiai progai, pavyzdžiui, vestuvėms, sužadėtuvėms, jubiliejinei dovanai ir pan. Titano žiedai yra atsparūs įbrėžimams ir įlenkimams. Šis titano atributas daro jį tobula medžiaga žiedams, ypač vestuviniams, gaminti. Titano žiedai yra puikus aksesuaras parodyti savo meilę pasauliui.