Vestuvės ir sužadėtuvės yra dvi didelės dienos žmogaus gyvenime. Sprendžiant šią svarbią dieną svarbiausias yra vienas svarbus dalykas. Tai yra žiedų, kuriuos pora nešios, pasirinkimas. Dabar labai madinga pirkti porą žiedų, kurie atitinka porą.

Poroms tinkantys žiedai vestuvėms ar sužadėtuvėms:

Čia du žiedai yra rinkinio dalis, o žiedai turės tam tikrą modelį, būdingą kiekvienam iš jų.

1. Širdies žiedo pora poroms:

Širdies žiedo pora poroms

Tai viena romantiškiausių porų, kurią pora gali nusipirkti. Moterų žiedas žiede turės širdies formos deimantą. Šis gražus žiedas yra paprastas, bet elegantiškas ir puikiai tinka kaip vestuvių ar sužadėtuvių žiedas. Vyriškojo žiedo centre bus iškirptas tos pačios širdies formos. Ant žiedo taip pat gali būti graviūra.

2. Deimantinis graviruotas žiedas poroms:

Deimantinis graviruotas žiedas poroms

Čia žiedų pora centre puošia deimantą. Moterų žiedas turės karūnos formos šakelę, kurioje yra gražus deimantas. Vyrų žiede taip pat bus deimantas, sėdintis tuščiaviduriame centre. Į kiekvieną iš šių žiedų gali būti išgraviruoti prasmingi žodžiai.

3. Paprastos juostos stiliaus žiedas poroms:

Paprastos juostos stiliaus žiedas poroms

Jei pora yra supaprastinta ir nori labai paprasto grupės stiliaus, tai puikiai tinka. Žiedai pagaminti iš platinos arba aukso. Šio tipo poriniai žiedai poroms labiausiai tinka vestuvėms. Vidiniame žiedo pamušale bus išgraviruota santuokos data arba porų vardai.

4. Poros poros žiedai meilei:

Poros žiedai porai meilei

Galutinis meilės dizainas yra širdies forma. Čia žiedai turi pusę širdies formos ir, sudėję kartu, sudaro visą pusę. Tai labai sentimentalu ir atrodo elegantiška. Širdies formos centre paprastai bus šiek tiek deimanto, kuris suteiks žavesio.

5. Keisto stiliaus žiedai poroms:

Keisto stiliaus žiedai poroms

Naujausia mados pasaulio tendencija apima šiuos keistus žiedus. Paprastai jie turi mielą dizainą, kuris nėra tradicinis. Berniuko ir mergaitės nuotraukos gali būti išgraviruotos į bet kurį žiedą su subtilia humoro užuomina.

6. Auksiniai poriniai žiedai poroms:

Auksiniai poriniai žiedai poroms

Poriniai žiedai poroms iš aukso yra labai paplitę, nes auksas yra geriausias papuošalų pasirinkimas. Šie auksiniai žiedai siūlo platų gaminių asortimentą, kurie atrodo elegantiški, elegantiški ir įmantrūs. Taip pat galite priderinti šiuos žiedus prie brangiųjų ar pusbrangių akmenų, kad pridėtumėte tą meilės prisilietimą.

7. Sidabriniai poros žiedai:

Sidabriniai poros žiedai

Poriniai žiedai poroms iš sidabro yra net puikūs, nes jo spalva puikiai dera su brangakmeniais, tokiais kaip deimantai ir smaragdai. Sidabriniai žiedai visada yra sidabrinių vestuvių metinių pasirinkimas. Taip pat galite turėti įdomių dizainų, išgraviruotų sidabru.

8. Graviruoti žiedai poroms:

Graviruoti žiedai poroms

Graviravimui labai tinka poriniai auksiniai žiedai poroms ar net platininiai. Pora pasirenka prasmingiausius žodžius, kuriuos myli, ir tada jie išgraviruojami ant žiedų. Kiekvienas žiedas turės tuos pačius žodžius arba jie gali būti padalyti į kiekvieną žiedą, kad sujungus turėtų visą reikšmę.

9. Begalybės poros žiedas:

Begalybės poros žiedas

Begalybės žiedų poros poroms yra labai simboliškos ir parodo amžiną meilę. Šių žiedų centre yra begalybės simbolis. Jie gali būti pagaminti iš aukso, platinos arba sidabro. Simbolį galima inkrustuoti mažais deimantais.

Poros meilę simbolizuoja jų nešiojami žiedai. Tai rodo jų meilę vienas kitam. Poriniai žiedai yra puikus būdas parodyti savo meilę vienas kitam. Tai suteikia jums galimybę išreikšti savo žodžius ant metalo ir turėti kažką, kas yra išskirtinai jūsų mylimo žmogaus dalis.