Juvelyriniai dirbiniai visada sugebėjo garsinti moterų grožį, o kai kalbame apie papuošalus, žiedai užima žavesio ir šlovės vietą, nes tai yra gražiausia ir trapiausia priklausomybė moterų papuošalų dėžutėje. Šioje gražioje priklausomybėje senoviniai žiedai yra labai populiarūs šiais laikais.

senoviniai žiedai

Ką dabar reiškia antikvariniai daiktai: „Antikvariniai daiktai reiškia senus ar papuošalus, kuriuos žmonės anksčiau naudojo ankstesnėje eroje? Rinkoje yra įvairių antikvarinių žiedų įvairovės ir dizaino, tačiau mūsų mados pojūtis vaizduoja mūsų žinias apie tinkamo žiedo nešiojimą tinkama proga.

Įvairūs senovinių žiedų dizaino tipai:

Čia mes parodysime jums keletą gražių senovinių žiedų rūšių, kurios tikrai laimėjo jūsų širdį:

1. Antikvariniai sužadėtuvės be deimantinio žiedo:

senovinis sužadėtuvių žiedas be deimanto

Antikvariniai sužadėtuvės be deimantinio žiedo yra viena populiariausių sužadėtuvių žiedų rūšių, nes šios pigios kainos yra prieinamos kiekvienai amžiaus grupei. Žiede nėra deimantų, jis pagamintas iš safyrų, kurie paprastai yra mėlynas brangakmenis. Šis žiedas yra labai stilingas ir patvarus. Jei esate ponia, kuri nori dėvėti kažką naujo ir yra jūsų kišenėje, tai puiki dovana jums.

2. Meno raižytas senovinis vestuvinis žiedas:

dailės raižytas-antikvarinis-vestuvinis žiedas

Šis gražus amatų meno raižytas dizainas vaizduoja jūsų meilę gamtai, kuri parodo, kad esate gamtą mylinti nuotaka. Gėlės ir lapai išdėstyti labai elegantiškai. Jį sudaro baltas ir geltonas auksas, kuris tikrai patinka kiekvienai moteriai.

3. Paprastas senovinis auksinis žiedas:

Paprastas senovinis auksinis žiedas

Šie elegantiški žiedai primena Viktorijos laikų prisiminimus. Jis pagamintas iš rožinio aukso metalo su gražiu deimanto pjūviu ar forma. Dėl šios trapios prigimties ją daugiausia dėvi mergina.

4. Antikvarinis deimantinis žiedas:

Senovinis deimantinis žiedas

Deimantas yra vienas gražiausių brangakmenių, kuris pabrėžia moterų grožį, o jų putojanti gamta traukia kiekvieną akį. Tai visiškai auksinis deimantinis pasjanso žiedas, sudarytas iš apvaliai supjaustyto deimanto tradicinėje letenoje, sukuriančioje nuostabų blyksnį ir spindesį šiam žiedui.

5. Senovinis smaragdo žiedas:

Senovinis smaragdo žiedas

Gražus senovinis žiedas, pagamintas iš kieto aukso, įkvėptas Viktorijos laikų praeities eros stiliaus, kurį sudaro natūralus žemės iškastas deimantas, apsuptas natūralių smaragdų žiedlapių ir egzotinių drugelių, įterptų deimantais, o tai tikrai graži priklausomybė moterų papuošalams..

6. Antikinis Aleksandrito žiedas:

Senovinis Aleksandrito žiedas

Šis žavingas senovinis žiedas, sudarytas iš rusijos laboratorijos, sukurtas iš aleksandrito akmens ir sidabro. Jis turi nuostabių spalvų keitimo savybių, kurios tikrai paliečia kiekvieno širdį. Žiedas yra puiki dovana jūsų ypatingam žmogui.

7. Antikinis Tibeto žiedas:

Senovinis Tibeto žiedas

Šis unikalaus dizaino senovinis Tibeto žiedas pagamintas iš sidabro ir žalvario žiedo, kuris primena senovės laikus. Dėl reguliuojamo pobūdžio, kurį dėvėjo visi, jūsų išvaizda atrodo žaviau, kai nešiojate šį elegantišką žiedą su savo indo-vakarietiška apranga.

8. Filigraninis senovinis auksinis žiedas:

Filigraninis senovinis auksinis žiedas

Šis senovinio stiliaus filigraninis žiedas pagamintas iš geltono aukso. Žiedas suteiks įspūdingą piršto įspūdį, kai jį dėvėjote sužadėtuvių ar kitų funkcijų metu. Patogi ir elegantiška išvaizda daro žiedą populiarią tarp modifikuotų moterų ir merginų.

9. Senovinis gėlių perlų žiedas:

Senovinis gėlių perlų žiedas

Nuostabiai Viktorijos laikų stiliaus žiedas su žavingais perlais tikrai sustiprins jūsų piršto grožį, kai derinsite juos prie savo sarees ir salwar kostiumo. Jį gražiai suprojektavo jūrų liežuvis su 11 gėlavandenių baltų perlų, kurie sukuria elegantišką žiedo išvaizdą. Antikvariškai atrodo miltų grūdas, esantis aplink kiekvieną akmenį

Viena gražiausių šio senovinių auskarų savybių yra ta, kad ji visada suteikia jums elegantišką ir nuostabią išvaizdą. Žinoma, tai yra vienas iš brangiausių ir trapiausių moterų papuošalų. Gražus dizainas paliečia kiekvieną širdį, kuri neabejotinai suteikia grožio ir laimės jūsų gyvenime.