Vestuvės yra svarbiausias mūsų gyvenimo įvykis. Viskas prasideda nuo žiedo ceremonijos ir pradžia turi būti geriausia, kad įvykiai būtų tęsiami toliau. Išsirinkti jums tinkamiausią žiedą yra užduotis, ir mes norime tai supaprastinti.

Tradiciniai vestuviniai žiedai platinoje:

Platininiai vestuviniai žiedai yra geresni ir puikus pasirinkimas jūsų vestuvių ceremonijoje. Niekada nepraleiskite progos laimėti savo meilės širdį ypač vestuvių ceremonijoje.

1. Paprastas vestuvinis žiedas platinoje:

Paprastas vestuvinis žiedas platinoje

Žiedas yra blaivus, paprastos tekstūros. Paprastas, tačiau elegantiškas, kurį galima nešioti ant moters piršto ir atrodyti taip pat gerai, kaip ir bet kuris dizaineris. Platina pati savaime yra klasė, o žiedas aiškiai to stiliaus. Tai turi būti jūsų geriausios kolekcijos dalis.

2. Lapų drožimo pirštų žiedas:

Lapų drožimo pirštų žiedas

Šio žiedo drožyba yra sudaryta iš 3 paprastų lapų, kurių dizainas yra paplitęs, o žiedas yra unikalios konstrukcijos ir tekstūros. Tai puikus pirkinys bet kuriam vyrui savo moteriai. Taigi nusipirkite tai kaip dovaną ir pamatysite, kaip ji raudonuoja nuo visos tos šypsenos ir laimės!

3. Auksinis platinos žiedas:

Auksu padengtas platinos žiedas

Platinos žiedas yra platinos ir aukso mišinys. Žiedas platininis, kurio viduryje storas aukso ruožas. Blizganti platinos išvaizda ir auksinė medžiaga suteikia patrauklią išvaizdą ir būtų puikus pasirinkimas vestuvinio žiedo ceremonijai su tokia išvaizda. Taigi nusipirkite jį savo vestuvėms ir pradžiuginkite savo merginą savo pasirinkimu.

4. Juodasis platinos vestuvinis žiedas:

Juodas platinos vestuvinis žiedas

Juoda visada atrodo blaivi ir elegantiška. Net kaip vestuvinio žiedo pasirinkimas nebus nusivylimas. Matinė danga suteikia jai dar daugiau blizgesio ir taps patrauklumo centru. Pilkas pamušalas su juodu ruožu tarp jų yra puikus derinys ir iš tikrųjų sudarytų kitokią žiedo ceremoniją!

5. Rašytas platininis vestuvinis žiedas:

Rašytas platininis vestuvinis žiedas

Šis žiedas turi dvi mažų vertikalių ruožų linijas, minutės dizaino ir patrauklios išvaizdos. Šis žiedas būtų tinkamas pasirinkimas jo patrauklumui. Taigi nusipirkite jį savo vestuvėms ir padarykite savo progą nepamirštamą.

6. Alternatyviai sukurtas platininis vestuvinis žiedas:

Alternatyviai sukurtas platininis vestuvinis žiedas

Šis žiedas turi pakeistą dizainą, o linijos kerta kryžminiu būdu. Likusi erdvė, matoma ant piršto, nusėta akmenimis ir smaragdais. Žiedas yra brangus, kurį reikia nusipirkti. Taigi, žmonės, turintys specialių vestuvinio žiedo planų, yra būtent jums.

7. Vieno akmenuoto platinos vestuvinis žiedas:

Vieno akmenuoto platinos vestuvinis žiedas

Žiedas yra labai paprastas, jo viduryje yra vienas akmuo. Tačiau akmenuotos minutės ant paviršiaus su akmeniniu ekranu viduryje suteikia žiedui gražią išvaizdą. Tinkamas ir blaivus, kurį reikia pasirinkti vestuvėms, galite lengvai pasirinkti tai kaip vestuvinį žiedą ir pradžiuginti savo merginą bei artimuosius.

8. Blizgantis platininis vestuvinis žiedas:

Blizgantis platininis vestuvinis žiedas

Žiedas yra geriausias iš sąrašo, kurį galite pasirinkti. Blizgantis ir šviesiai rausvas atspindys, kurį galite rasti, tikrai pritrauks bet kurią merginą žiedo link. Pasirinkite tai kaip vestuvinį žiedą ir tikrai pradžiuginsite visus.

9. Platinos vestuviniai žiedai:

Pavadinimas įrašė platininius vestuvinius žiedus

Šis žiedas yra puikus atminties ir meilės įsikūnijimas. Galite lengvai užrašyti savo vardus ant platinos žiedų ir padaryti tai nepamirštamą visam gyvenimui!

Aukščiau pateiktas sąrašas išspręstų visas jūsų problemas, jei planuotumėte geriausią vestuvinį žiedą. Išsirinkite sau tinkamiausią iš šių nuostabių žiedų ir padarykite savo vestuves įsimintinas.