Geriausia palaima, kai galva pilna plaukais iki nugaros vidurio, žinoma tik atitinkamam plauką sportuojančiam asmeniui. Su ilgais plaukais yra tai, kad galite lengvai sportuoti bet kokią norimą šukuoseną. Plaukų ilgis sudaro visus kitus krizės taškus.

Geriausios ilgos šukuosenos švelniems plaukams

Kai kalbame apie plonus plaukus, dažniausiai turime galvą, kupiną minkštų ir gražių plaukų, kurie būtų smulkių nenuoseklumų, ne per stori ir ne per ploni. Naudodami tai galite lengvai pridėti plaukų apimties ir tuo pačiu metu sumažinti garsumą, kai norite.

1. Nedidelis emocija:

ilgos šukuosenos ploniems plaukams1

„Emo“ šukuosena prieš dvejus ar trejus metus patyrė klasikinį sukilimą, ir buvo aiškiai pasakyta, kad ši šukuosena liko čia. „Emo“ šukuosena apima gotų šukuosenas, turinčias šiek tiek daugiau briaunų. Ši šukuosena apima aštrius priekinius kirpčiukus su nervingais galais ir laisvai tekančius plaukus gale. Nors tai nėra visiškai emo išvaizda, ji turi užuominą.

2. Paprastas kaištis:

ilgos šukuosenos ploniems plaukams2

Tai viena lengviausių šukuosenų, kuri trunka vos minutę ar dvi. Norėdami tai padaryti, kruopščiai šukuokite plaukus, tada paimkite priekinį užraktą iš dešinės pusės, dabar traukite iki galo ir prisegti prie kairiosios nugaros pusės. Dabar paimkite kitą priekinę spyną iš kitos pusės ir pritvirtinkite prie dešinės pusės.

3. Prisegtas ponis:

ilgos šukuosenos ploniems plaukams3

Pradėkite nuo tam tikrų plaukų kirpimo priekyje. Padalinkite plaukus į dvi dalis ir užriškite apatinį sluoksnį kaklaraiščiu. Prieš surišdami plaukus įsitikinkite, kad abi priekinės sruogos yra laisvos. Viršutiniu sluoksniu sukurkite kilpinį uodegą, praleisdami viršutinį sluoksnį per apatinį ponį. Priekinės dvi spynos susukite jas ir susekite poniu.

4. Šoninė pynė:

ilgos šukuosenos ploniems plaukams4

Ploniems plaukams šoninė pynė yra geras pasirinkimas, nes tai padėtų pasiekti plaukų apimtį. Pradėkite pinti plaukų priekį ir nuneškite juos į šoną. Surinkite likusius plaukus į šoną ir dabar įtraukite priekinę pynę ir pradėkite nuo pagrindinės pynės.

5. „Looped Look“:

ilgos šukuosenos ploniems plaukams5

Norėdami greitai susitvarkyti plaukus, visada rinkitės šią nuostabią kilpinę išvaizdą. Galite palikti jį kaip ponį arba tiesiog daugiau kilpą už bandelę. Puikiai tinka vestuvėms, pasimatymams ir net jūsų kasdieninei mokyklai. Užriškite žemą ponį ir tada padarykite kilpą priekyje. Dabar praleiskite ponį per kilpą. Vėl sukurkite kitą kilpą bandelei.

6. Eikite į Ombre:

ilgos šukuosenos ploniems plaukams6

Jei jūsų galva pilna gražių ilgų plaukų be daug reikšmingų sruogų, visada galite pasikliauti plaukų spalva, kad pagyvintumėte savo išvaizdą. Panašiai kaip šiame paveikslėlyje, išbandykite ombre atspalvius, kurie apibrėžia puikų spalvų perėjimą iš vienos į kitą.

7. Krioklys:

ilgos šukuosenos ploniems plaukams7

Krioklio pynė gerai atrodytų ploniems plaukams, nes skirtingos pynės savybės yra sustiprintos ir tuo pačiu sukuriama gana prašmatni, bet miela šukuosena. Galvos gale galite naudoti krioklio pynę, o likusius plaukus naudoti kitam stiliui.

8. Paplūdimio bangos:

ilgos šukuosenos ploniems plaukams8

Jei norite, kad jūsų idealiai ploni plaukai būtų apimties, rinkitės švelnias paplūdimio bangas. Tai galima pasiekti naudojant minkštus volelius, kur plaukai tikrai nesisuktų, o pavaizduotų minkštas banguotas sruogas.

9. Priekinė pynė:

ilgos šukuosenos ploniems plaukams9

Tai viena iš paprasčiausių šukuosenų, kai paimama tik priekinė spyna ir surišama į pynę. Pynę pritvirtinkite prie pakaušio.