Erkekler için yapılması en zor şeylerden biri, flört adayı olarak hoşlandığı kızın dikkatini çekmektir. Her kızın farklı olduğunu anlamanız gerekir ve bu, hepsini değil, belirli birini sevmenizin ana nedenlerinden biridir. İyi haber şu ki, onun senden hoşlanmasını sağlamak için kullanılabilecek bazı temel kurallar var. Aşağıda belirtilenler denenmesi en etkili olanlardır. Bu ipuçlarıyla onun sizinle ilgilenmesini ne kadar iyi sağladığınızı görün.

Bir Kızın Senden Hoşlanmasını Nasıl Sağlarsın?

Bir kızın senden hoşlanmasını nasıl sağlarım? Bu, her çocuğun içinde yükselen temel sorulardan biridir. Benim bakış açıma göre, bu çok zor değil, bunun yerine, altından bir anlam çıkaracağım görünüşte önemsiz bazı ayrıntılara konsantre olmanız gerekiyor. Kızların aşık olma konusundaki görüşleri erkeklerden tamamen farklıdır. İlk görüşte aşk gibi şeyler sadece filmler için iyidir ama gerçekte uygulanamaz. Çoğu durumda bir kız, bir erkeğe ancak onu tamamen tanıdıktan ve merhaba ile uyumluluğunu analiz ettikten sonra aşık olur..

Bir Kızın Senden Hoşlanmasını Sağlamak İçin En İyi İpuçları:

Bir kızın senden nasıl hoşlanacağını bilmek istiyorsan, makaleyi daha fazla oku. Bu yazıda, bir kızın senden hoşlanmasını sağlamak için bazı yöntem ve ipuçlarından bahsedeceğiz. İdeal olarak, kızların senden hoşlanmasını sağlamakla ilgili bu ipuçları, sevgini sağlam ve şaşırtıcı hale getirmene yardımcı olacaktır..

1. Kendiniz Olun:

Bir kızın senden hoşlanmasını sağlamak için ilk işaretlerden biri ve en önemlisi kendin olmaktır. Ne olduğunuzu gösterin ve ne olmadığınızı göstermeyin. Sahte şeyler yapmak sadece daha sonra sorunlara neden olur ve kızlar için büyük bir şanstır. Nasıl veya ne olursanız olun, kendinizi mümkün olan en gerçek şekilde sunun..

2. Bakımlı Olun:

Hiç saçı taranmamış ve duş almayan bir kızdan hoşlandın mı? Aynı şey kızlar için de geçerli. Senden hoşlanmasını istiyorsan, temiz ve temiz kalmaya çalış. Düzenli olarak duş alın ve tıraş olun. Bu hedefe ulaşmak isteyenler de güzel kokmalı ve temiz giysiler giymelidir. Bakımlı bir erkek her zaman kızların dikkatini çekecektir. Kişisel hijyenin yanı sıra her zaman formda kalmaya özen gösterilmelidir. Vücut ağırlığınızı koruyun ve obez görünmeyin, çünkü bu bir kız için en büyük dezavantajdır..

Bu, giydiğiniz kıyafet türü için de geçerlidir. Ne çok bol ne de çok dar giysiler giymediğinizden emin olun. İyi ve ölçülü bir giyinme anlayışını koruyun, çünkü düzgün bir kız bunu sevecektir..

3. İyi Bir Mizah Anlayışına Sahip Olun:

Tanıklık, kesinlikle karşı cinsi çeken bir yöndür. İyi bir mizah anlayışı ve onu gülümsetebilme yeteneği, size olan ilgisini artırmada uzun bir yol kat edecektir. Komik olun, onu güldürün ve etraftayken spor yapın. Oran basit. Ne kadar çok gülerse, sonunda senden o kadar çok hoşlanırdı..

4. İyi Bir Arkadaş Olun:

Bir kızla çıkmanın ve onun romantik bir ilgiyle senden hoşlanmasını sağlamanın ilk adımı onun iyi arkadaşı olmaktır. Onu anlayın, dinleyin ve sizden hoşlanmasını istiyorsanız onun yakın arkadaşı olun. Ancak, arkadaşınızın bölgesinde sıkışıp kalmayın. Flört söz konusu olduğunda hızlı hareket edin. Onu rahatlatın ama bunu alışkanlık haline getirmesine izin vermeyin yoksa sizi her zaman bir arkadaş olarak görür ve bahşiş geri teper..

5. Güven Önemlidir:

Bir çocuğun kendinden emin olması gerekir ve konu ondan hoşlanmaya geldiğinde yaklaşımı da öyle olmalıdır. Kendine güvenen erkekler genellikle etrafındaki kızların dikkatini çekemezler. Bununla birlikte, kibir işareti olduğu ve düzgün kadınları etkilemeyebileceği için kendinize aşırı güvenmeyin. Bu açıdan söz konusu olduğunda bir denge tutun.

6. Ona İltifat Edin:

Bir kızın bir erkek tarafından pohpohlanması için bu çok önemli olan ve dikkatle takip edilmesi gereken bir ipucudur. Zaman zaman ona gerçekten iltifat ettiğinizden emin olun. Bu kesinlikle onun için işe yarayacak ve onu senin gibi yapacak. Ancak, onu diğerlerinden ayıracak iltifatlar verin. Bu, işleri daha hızlı ve sizin lehinize yapacaktır..

7. İlk İzleniminize Vurgu Yapın:

Harika görünmediğiniz veya saygısız bir şekilde bir çeşit elbise giymediğiniz takdirde, bireyler sizi umursamıyor. Özellikle genç bayanlar bu tür genç erkeklere bakmazlar. Bu doğrultuda, eğer gerçekten genç bir bayanı kendinize çekmeniz gerekiyorsa, iyi giyinmeli, saç modelinizi mevcut modelle ele almalısınız, özellikle öne çıkan duşlar veya aromalar kullanmalısınız ve genel olarak, genç bir bayanı kolayca çeken ruh halinizi değiştirmelisiniz. Bu nedenle, vücut duşunuza veya aromanıza güvenle daha fazla ihtiyaç duyun ve berbat bir nefesiniz olması durumunda bir şeyler yapın (Korkunç bir nefes için bu nane aromasını deneyin). Aynı şekilde, dün giydiğiniz elbiseyi giymeyin, bu da ona karşı heyecan duymadığınızı düşünmesine neden olur. Dahası, birkaç genç bayan sizi kol saati markalarınızla değerlendiriyor..

8. Kendine Güvenen Yaklaşım:

Senin gibi bir kızı tekrar nasıl elde edeceğinize yaklaşıyorsanız, o zaman kesinlikle güven seviyenizi milyon katına çıkarmanız gerekir. Bir tür kız dışında, farklı genç hanımların büyük bir kısmı, sürekli suskun olan erkekleri sevmeyi tercih etmez. Sürekli soğukkanlı olun ve emin olun. Giyinme anlayışınızdan sonra genç bayanlar sizi karakterinize göre sıralıyor. Genç erkeklerin büyük bir kısmı, genç bir bayanla ne zaman tanışacakları veya genç bir bayanla ne zaman konuşacakları konusunda titredikleri bir sorunu yaşıyorlar. Her durumda, bu tamamen temel dışı. Onunla ilk kez tanıştığınız için mutlu olmasanız da, bunu dışarıda göstermeyin. Aksine, emin olun ve onu uzun zamandır tanıyormuşsunuz gibi tanışın. Bu minimal emin kuşkusuz onu sana doğru çekiyor. Aynı şekilde, onun önünde her zaman zavallı olmayın veya hayal kırıklığına uğratmayın.

9. Göz Teması:

Bakmak, her bakımdan sizin için daha az talepkardır. değil mi? Her durumda, yanlıştır. Bu, bir çocuğun yaşayabileceği en zor aşamalardan biridir. Eğer onu sürekli izlediğinizi görürse, ona ilgi duyduğunuzu anlayacaktır. Bu, bir kızı senin gibi yapmanın en ideal yollarından biridir. Hangi noktada genç bir bayanla göz temasında olduğunuzu anlarsanız, sadece biraz duygusal bir sırıtış bırakın ve bu onu çok daha pratik olmayan bir şekilde çekecektir. Dahası millet, belki birkaç olaya baktıktan sonra genç bir bayanın size geleceğini düşünmeyin. Gerçeği söylemek gerekirse, ilk birkaç kez işe yaramayacak. Ne olursa olsun, teslim olmayın. İmkanlarınız olan herhangi bir noktaya bakmaya çalışın. Bu strateji büyük olasılıkla onu size doğru çekiyor..

10. Ağlaması Durumunda Onu Rahatlatın:

Millet, unutmayın ki genç bir bayan siz omzunuzu beklemeden ağlıyor. Bazı iyi bilinen alıntılar, Genç bir bayanın en büyük silahı ağlamaktır. Açıkçası, gözlerinde yaşlarla genç bir bayan görmek gerçekten zor. Ağladığında artık kimse onu incitmeyecek, sadece yatıştırarak ağlamasını durdurun. Bu stratejiyi, onu gerçekten kendinize çekmeniz gerektiğinde kullanın. Sizden önce ağlaması durumunda, büyük olasılıkla bu konuyla ilgilenebileceğinize inandığını ima ediyor. Bu yüzden onun sorununu bilinçli olarak sorun ve en iyi düzenlemeyi yapmaya çalışın ya da kendinizi azaltın ve o konuyla ilgilenin. Her şeyden öte, ilk ağladığında onu teselli etmek için sımsıkı sarılarak ya da omuzlarınızı vererek ona ağlamayı bırakacak güzel sözler söyleyin..

Bunlar, senin gibi bir kızı nasıl yapacağın görevinde sana yardımcı olabilecek temel ipuçlarından bazılarıydı. Son olarak, kendin ol, kendini taklit edebilirsin ama doğanı değiştiremezsin. Eğer biri senin kaderindeyse o zaman muhtemelen seni olduğun gibi kabul ederdi..