Midede kelebekler, çoğumuzun geçmişte yaşadığı bir duygudur ve ondan bir kelime, bir jest veya bir not geldiğinde, “İyi günler” gibi bir şey gelmesinden hoşlanmaz mıyız? Melekler korolarda şarkı söyler, kalp atışı atlar, tutu yapmak istersin ve tüm dünya rahat ve pembe görünür. Bununla birlikte, hala onun için hisleriniz olduğu noktayı anlamıyor. Pekala, buna bir şans vermek istiyorsan, zekice denemelisin, zor değil. İşte erkek arkadaşınıza sevginizi nasıl göstereceğinize dair birkaç ipucu ? Erkek Arkadaşınıza Sevginizi Nasıl Gösterirsiniz?

1. Aşkın dilleri:

Herkes bir bireydir, sizi duygusal hissettiren şey, onun hissettiği ve düşündüğü şekilde olabilir veya olmayabilir. Bir demet çiçeğe aşık olabilirsiniz, o sevmeyebilir ve unutmayın, biz kadınlar davranışlarını ne kadar genelleyip kategorize etsek de erkekler aynı değildir..

2. Konuşurken doğru kelimeleri seçmek:

Ona bir şiir, cümle veya mektupta olduğu gibi bir iltifat gönderirken kullanmanız gereken bir onaylama veya sevgiyi onaylama ifadesidir. Daha sonra kulaklarına tatlı bir şeyler bile fısıldayabilirsin. Bununla birlikte, dili basit ve ince tutun, kelime seçiminde aşırıya kaçmayın, oxford’dan dönen bir profesörü değil, gerçek bir kızı sevmesini ister..

3. Kelimeleri yazmak için doğru ve çok basit yolları seçin:

Ona yazarken kelimeler tanıdık olmalı ve cümleler K.I.S.S kalıbını takip etmelidir. Kullanılacak bir evcil hayvan ismi iyi olurdu, ancak bir kez daha “bal” ve “bebek” ile aşırıya kaçmak yok, çoğu erkek bir noktadan sonra bunu omuzlarından atmak istiyor. En önemlisi, adamın üzerine çok hızlı geldiği şeklinde yorumlanabilir, daha sonra kaçmak isteyebilir..

4. Yardım eli ile sevginizi ifade edin:

En sevdiği yemeği pişirin, geceleri ona bir kitap okuyun, sevdiği bir içecekle onu şımartın, çamaşırlarına yardım edin, onun için acil bir iş yapın, evcil hayvanlarını gezdirin, havanın altındayken ona bakın ya da sadece verin. mümkünse ona bir baş masajı yapın. Yardım edin ama aşırıya kaçmayın ya da onun paspası olmayın, yoksa sizi sadece arkadaş olarak kabul eder ve bu sizi zaman zaman hafife almak anlamına gelir, bu da size zarar verir. İşleri nasıl ve ne zaman renklendireceğinizi sadece zaman gösterecek.

5. Ona bir SİZİN jetonunu sunun:

“SEN” SEVGİ, kendiniz ve bedenlenmeniz anlamına gelir. Ayrıca, özellikle bir sınavı veya iş görüşmesi olduğunda, ona SİZİN zamanınızı özel bir hediye olarak vermeyi düşünebilirsiniz. Bu, ona koşulsuz olarak gerçekten değer verdiğinizi gösterecektir, çünkü bu önemli günde onunla birlikte olmak için anlarınızı feda ettiniz..

6. Fiziksel aşk ve zaman:

Onu ne kadar sevdiğinizi göstermek için onunla yatağa atlamanızı istemiyoruz, HAYIR! Erkek arkadaşın, her zaman çarşafların arasında seninle değil, bir insan olarak seninle vakit geçirmeyi sevmeli. Şehvetli oyunlar ve fiziksel çekim orada olurdu, ama çizgiyi nereye çekeceğini bilirdin..

Bir erkek seni ancak şehvetli uyumluluğu kontrol ettikten sonra sevebileceğini söylerse, kim olursa olsun ya da vaatleri ne olursa olsun, yüzde bir ihtimalle seni terk eder ve sahip olduğu arkadaş çevrelerinde senin adına küfreder, yani böyle olmaz. ona sevgini göster