Birini memnun etmenin en kolay yolu dürüst olmaktır. Açık sözlü olmanın kendi yararları vardır. Bu sadece iyi bir başlangıç ​​değil, aynı zamanda güven kazanmanın en iyi yoludur. Ama dürüst olmak gerekirse, karınızı memnun etmeyi kaç kez başardınız? Gerçek şu ki, bu gerçekten kolay bir iş. Sadece nasıl ve ne zaman yapacağınızı bilmeniz gerekir. Diğerleri için işler takip edecek.

Öyleyse, ‘Eşimi nasıl memnun ederim?’ diye merak ediyorsanız, işte cevap.

Karınızı Memnun Etmenin En İyi Yolu

Dikkat:

Seni sevdiğini ve karşılığında sevilmek için her yola gideceğini anlayın. Ev işlerinden, çocukları idare etmekten, yemek yapmaktan, temizlikten, odayı düzenli tutmaktan, giyinmekten veya anne babanızı mutlu etmekten; tek yaptığı, hayatında ona bir yer açmak. Bu yüzden gün boyu evde hiçbir şey yapmadığını söyleyerek gösterdiği küçük çabaları görmezden gelmemeye çalışın. Unutmayın, siz dışarıdayken eşyalarınızı yerine koyan sihirli bir istek yoktur..

Dinlemek:

Dinlemek her ilişkide önemlidir. Dinlemek, ona gerçekten dikkat ettiğinizden ve söylediklerine değer verdiğinizden emin olmanızı sağlayacaktır. Dinlediğinizde aslında onu dinlemek ve endişesini gidermek için çaba gösteriyorsunuz. Konuşmasına izin vermek, onu gerçekten rahatsız eden şeyi ifade etmek isteyecektir. Dinlemek her zaman diğerini açar. Bu konuda gitmek için ideal yoldur.

Zaman ver:

Bu dünyadaki hiçbir ilişki, ona biraz zaman vermeden hayatta kalamaz. Karıyla arasındaki tek fark, belki de biraz daha fazla zamana ihtiyacı var. Bu kesinlikle günün her saatinde onu aramanız gerektiği anlamına gelmez, ancak evdeyken sadece yarım saatinizi çay, kahve ya da tatlı eşliğinde kendinizden bahsetmeye ayırabilirsiniz. Ona işteki gününüzü anlatın ve onun nasıl geçtiğini sorun. Bu onun hayatıyla da ilgilendiğinizi bilmesi için yeterlidir..

Onu Şaşırt:

Evet, kadın ve erkek arasındaki temel benzerlik, kocanın bir sürpriz planlamasından da hoşlanmaları. Sevdiği ve sevmediği şeyleri bildiğinizi ve onu akılda tutarak bir sürpriz planladığınızı hareketlerinizle ona bildirin. Düşünülmek onun alabileceği en büyük hediyedir. Bu belki bir hafta sonu kaçamağı, akşam yemeği, ev yapımı yemek veya sadece ikiniz için bir spa ve masaj olabilir. Ona arkadaşlarıyla da bir hafta sonu tatili vermek zararsız bir anlaşma. Ve son olarak, herhangi bir saatte sürpriz bir seks ve belki de gününüzü stresli hale getirmekten kaçınabilirsiniz..

Küçük Şeyler Onu Mutlu Eder:

Yeni kıyafetinin, saç stilinin, sevgiyle yaptığı yemeğin, denediği yeni yemeğin, odanızın farklı görünmesinin ya da farklı kokmasının belki de iltifat edebileceğiniz her şeyin tamamlayıcısı. Mutlaka sevecektir. Ve en iyi yanı, bunu hayatının geri kalanında hatırlayacak ve her seferinde sizi şaşırtması için cesaretlendirilecek. Her seferinde pahalı şeyler olması gerekmez, ancak ilişkide küçük şeyler bile önemlidir.

Gözyaşlarını Görmezden Gelmeyin:

Eşler asla gözyaşlarını başkalarıyla paylaşmazlar ve bunu sizinle yapıyorlarsa onu görmezden gelmeyin. Bu, bu konuda bir şey yapmanız gerektiği anlamına gelmez. Sadece otur ve onu sabırla dinle. Asla bir çözüm beklemiyor, sadece konuşacak bir yol arkadaşı onun için önemli. Ve buradaki asıl mesele, böyle bir durumda asla yanıldığını kanıtlamaya çalışmayın. Bir danışmana ihtiyacı yok, bir değişiklik için bir arkadaşa ihtiyacı var. Öyleyse bir olmaya çalışın. Kimse göz ardı edilmeyi sevmez.

Kadınlar, yalnızca biraz dikkat ederseniz basit ve kullanımı kolaydır. Tüm eşler için geçerli olan tek bir formül yoktur. Sadece hangi önemsiz şeylerin onu mutlu ettiğini ve hayatın kolaylaştığını bilmen gerekiyor..

Görüntü Kaynağı: Deklanşör stoğu